Jump to content

mapa Grove,Skatepark,race,dm


Recommended Posts

Sojte vytvoril som mapu malo to byt na moj GM mod ale Gm mod som nerobil uz ju videl OsicjaCZ tu mapu tak som dam Video

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZScvHfBKKuU&feature=youtu.be

Som rad že sa vam to bude Páčit ;)

 

Objekty sem nedam dal sem celu mapu možte su ju upravit robte si co chcete :)

http://pastebin.com/HQYW5ztt

 

Dakujem

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

jestli by sem to měl hodnotit 0 z 10

a jak ty pišeš facka na čelo tak toto je na facku :d

 

:facepalm:

Ti si LoL

tvoje Hodnotenie nevadí tu mapu si možeš zobrat ak chceš

Link to comment
Share on other sites

Já si asi cvrknu :d Jdu se tam podívat na tvůj mód, po zjištění že tam je jen 6 nefunkčních příkazů jsem se začal nudit tak jsem zapl flooder :d (Laggy na serveru byly i bez toho flooderu :d ) později si tam přišel ty a portl mě na nějaké místo :d "uz ju videl OsicjaCZ" nwm nwm ale myslím že já ti moc dobrou reklamu neudělám :d

Link to comment
Share on other sites

Vůbec nechápu, jak si mohl kritizovat moji práci, po tom, co si tu teď předvedl. Někdy je lepší držet hubu a šoupat nohama, než se navážet do ostatních.

Link to comment
Share on other sites

Race mapa je celkom dobrá

Grove si prehnal s veľa stromami

SkatePark málo objektov

DM niečo podobné ako race tie skaly si mohol dať aby pasovali na dolný objekt..

Link to comment
Share on other sites

Co to má být ? Nejdřív jsem myslel, že se hodnotí jeho dovednosti s motorkou a autem. Pak mi došlo, že se hodnotí kousky mapy, které ukazoval.

 

Ten jídelní stůl na silnici je jako có ?

Nebo ten na prd řešený kanál města?

Nebo ten skokánek do fasády nemocnice?

 

Já sem GTA hrával před kotel roky a pamatuji si, že jsem řídil jak máslo, závodní hry mi nikdy nešli. Dovednosti s autem a motorkou 7/10, řešení úprav té mapy 1/10 za snahu :d

Link to comment
Share on other sites

IsigarCZ nepotřebuješ brýle ? :d

 

No víš možná jo na dálku ale na blízko vidím jde mi o to že pokud je to na jeho mód tak to má být podle něho a ne podle vás super že vyjádříte svůj názor ale trochu práce do toho dal a pro jeho mód se to asi hodí no takže ne vážně na blízko vidím dobře :)

Link to comment
Share on other sites

Čus, hele dělám taky mapy a vím jak je to náročné udělat mapu na mod. Zrovna jednu dělám. A jen auta dát nějak aby to vypadalo je dost těžký. Takže za toto ti dávám 6/10. Jde vidět že jsi si stim docela vyhrál, ale dávej bacha na počet objektů na jednom místě.

Link to comment
Share on other sites

Áha, ta Lua je nějaké pozicování objektů že? Ty teda ne server nahraješ modely ( objekty ) a pak si je takhle napozicuješ ? Myslím, že ještě pár měsíců na tomto fórem a můžu udělat SAMP portál. :d

Link to comment
Share on other sites

1. So stromami si to prehnal :d

2. Najlepšie by bolo kebyže len vylepšiš RACE..

3.SkatePark je skoro prazdny

 

Tie Stromy ja Viem chcel som to dat po celom SA :d

 

Áha, ta Lua je nějaké pozicování objektů že? Ty teda ne server nahraješ modely ( objekty ) a pak si je takhle napozicuješ ? Myslím, že ještě pár měsíců na tomto fórem a můžu udělat SAMP portál. :d

 

Faca na čelo si daj

Link to comment
Share on other sites

No víš možná jo na dálku ale na blízko vidím jde mi o to že pokud je to na jeho mód tak to má být podle něho a ne podle vás super že vyjádříte svůj názor ale trochu práce do toho dal a pro jeho mód se to asi hodí no takže ne vážně na blízko vidím dobře :)

 

jo ale podívej se jak on komentuje inčí věci, a teť takovou mapu na nic :d

Link to comment
Share on other sites

Tie Stromy ja Viem chcel som to dat po celom SA :d

 

 

Faca na čelo si daj

 

 

No dík, za poučení a vyvedení z omylu. Z tvého projevu jsem to už pochopil, moc díky :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mne sa najviac páči táto veta.. :d

Sojte vytvoril som mapu malo to byt na moj GM mod ale Gm mod som nerobil uz ju videl OsicjaCZ tu mapu tak som dam Video

Inak mapa nič moc.. :( 2/10

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...