Jump to content

nabízím Minecraft Gift Code


MartinHavo

Recommended Posts

Něvěřil bych ti s tím převodem ty mě to pak nedáš a ja budu co nic bez peněz.

 

Som ochotný dať predom MC GiftCode, pokiaľ poznám tu osobnosť a dokáže sa preukázať. A nemám dôvod odrbávať, navyše pri prevode na účet sa zadáva adresa oboch ľudí. A každý šikovný uživatel si ma nájde na internete a môže podať na mňa trestné oznámenie. Toť všteko.

 

A navyše viem aké to je, keď som nemal bank. účet a musel som prevádzať niekomu inému peniaze :d . (Lukáš Valenta) A určite by som nikoho neodrbával.

 

Cena je 17€.

Link to comment
Share on other sites

Při koupi gift code je jedna věc důležitá - jeho původ, jelikož se prodávají z kradených karet za pár $, ale po týdnu hraní se účet deaktivuje,

 

Pôvod je z SMSkey.cz a odtiaľ to mám sa dá povedať zadarmo :d

Link to comment
Share on other sites

Pôvod je z SMSkey.cz a odtiaľ to mám sa dá povedať zadarmo :d

 

víš, že reputace smskey není nejlepší? pár hráčů z mého bývalého minecraft portálu na to doplatili, účet jim deaktivovali. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mám praveže veľmi dobré skúsenosti ;) Nepoznám nikoho osobne, komu by ten účet deaktivovali.

 

Možná se něco změnilo, ale ten gift, který máš, prošel x lidma a rozhodně si nemůžeš dovolit prodávat za skoro stejnou cenu jak od minecraft.net, to je podstata věci

Link to comment
Share on other sites

Možná se něco změnilo, ale ten gift, který máš, prošel x lidma a rozhodně si nemůžeš dovolit prodávat za skoro stejnou cenu jak od minecraft.net, to je podstata věci

 

x = 1;

 

Je to mnou kupované a tvrdíš veci, o ktorých zas nemáš šajnu :d a predávam to za 17€, ušetríš si a kúpiš si 2x kebab :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...