Jump to content

hledám Jméno jazyku.


Hashiri

Recommended Posts

Zdravím, narazil jsem na jeden zvláštní text a potřeboval bych zjistit jak se tento jazyk jmenuje abych ho mohl nějak přeložit, google překladač to označí jako španělštinu ale tohle rozhodně španělština není a navíc to ani google nedokáže přeložit :) Proto jestli jste se setkaly s tímto jazykem a víte jak se jmenuje popřípadě jak se překládá tak prosím vás poraďte :) Nemám co dát kromě karmy :) Kousek textu: "Âíčěŕíčĺ", pokud nebude stačit mohu ho dodat více :) (Omlouvám se že tento text není odřádkován ale nefunguje mi to tu moc dobře na IE :) ) Předem děkuji za odpovědi/rady/nápady :)

Link to comment
Share on other sites

Je mi z teba do plaču...

Podľa toho čo mi na to našiel google to vyzerá že je to nejaký spam bot.

Spíš bych řekl že vtom jazyku někdo spamoval a nevím co ten text co jsem tu napsal znamená tudíž je možné že je to například: "Spam", "Přijďte" atd... :) Když jsem si taktéž zkoušel ty slova na google vyhledat tak bych neřekl že je to psané jen tak v náhodě ty písmena mají uspořádání tudíž pochybuji že je to jen nějaký generátor písmen a navíc kdo by spamoval jen nesmyslný text :) Nějak to přeložit jít musí :) Jinak děkuji :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrá, velmi moc jste mi pomohli :) Jen bych měl ještě dotaz: Já tento text vidím i programu pawno ale tam by to přeci být nemělo jinak by si ti Rusáci nic nenapawnily :d Tudíž pokud má někdo nějaký pawno pro Rusáky kde by se tento text zobrazoval správně tak bych ho chtěl požádat jestli by mi neposlal link, předem děkuji :) //edit: Pawno pro Ruské spoluobčany je asi hloupost proto jestli znáte řešení jak do programu pawno nějak dostat azbuku, nebo nějaký způsob aby se tam zobrazovala prosím vás kontaktuj te mě

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...