Jump to content

Recommended Posts

Takze tim rikas, ze 50/80 slotu bylo zaplneno na CS 1.6 a 10x500 bylo na TS3? Protoze jestli ne, tak je to uplne vystrel do tmy a nic to lidem nerekne ohledne vykonu VPS.

Link to comment
Share on other sites

Jistě že bylo zaplněno, kdyby nezaplněno, tak udělám tech serverů klidně milion rozsah portu je veliký. :d

Abych pravdu řekl, tak teamspeaky nebyly obsazené všechny, ale to nevadí, protože teamspeak je nic.

Link to comment
Share on other sites

Nikdo nebyl schopný mi říct orientační požadavky SAMP serveru, tak nevím, protože tu debilní hru SAMP nehraji.

 

PS: V projektu na kterém dělám se SAMPem počítám.

 

O té píčovině jménem Gta San Andreas: Multiplayer jsem také nemluvil :d

Link to comment
Share on other sites

Pokud tam nenacpeš různé kraviny tak těmto orientačním hodnotám můžeš věřit, a když máš kvalitně udělané VPS s vyhrazeným výkonem, není problém, záleží na disku taky.

 

HLDS Hardwarové požadavky:

 

Windows XP/2003: 1GHz, 256MB RAM -> Dostačující pro 20 hráčů

Linux: 400MHz, 64MB RAM -> Dostačující pro 10 hráčů

 

Tyto hodnoty jsou pouze orintační !

 

Windows hlds / 1 hráč -> cca 8MB RAM , 50MHz CPU

Linux hlds / 1 hráč -> cca 5MB RAM, 40MHz CPU

 

80 slotů je stejně dobré brát, jako nejvyšší možnou hranici, jakmile překročíš 80 slotů nedejbože 90, VPS už je řádně přetížené, podařilo se mi ho přetížit s 1Gb RAM, ale CPU 100% a load avg. hyperglikémie. :d

Link to comment
Share on other sites

;) nemáš zač, vidíš, že s kvalitním VPS od Hoszony jde čarovat

 

1000FPS na VPS 90% serverhostingů 1000FPS nedocílíš, ani kdyby ses postavil na hlavu a točil se jako káča.

 

1000FPS je možné udělat na kvalitních VPS s vyhrazenými prostředky a fyzických serverech.

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

U CS 1.6 serverů také hodně záleží na tom, jak ten plugin je udělaný, jelikož některé jsou udělané tak, že ten server zatěžují více. Ten kdo umí pluginy dělat a rozumí tomu, tak je v pohodě.

Link to comment
Share on other sites

No jsem admin české amxmodx podpory a když uživatelé sdílejí své pluginy nezoptimalizované, chytám se za hlavu. Není se pak čemu divit. Nebo je taky trend sepisovat všechny pluginy na serveru do jednoho pluginu pluginu. Což je nevětší hovadina. :d

 

Edit: Topic zpřehledněn

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Steele,

 

KVM NENI na urovni VMWare a prosim, nesir tu takove bludy. Tebou zminovany hosting pouziva X5620, tyhle CPU ty povazujes za kvalitni ? Kristepane. CServers jely sveho casu na 2x x5670, to je CPU. Ne tahle hracka. A to je to rok nebo jak dlouho nazpet.

 

Jediny kdo je z tech firem na urovni je OrelSoft pokud vezmes VDS na tech 8 core xeonech. Zbytek pouziva CPU za par korun, nebo rovnou desktopovy i7, coz je nejvetsi legrace.

 

Btw az budes potrebovat VPS, napis, udelam ti cenu :)

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že jsem netvrdil, že KVM je na tom stejně jako výemwér, ale že se o tom všude povídá. Ale vem si, že licence se cenově pohybuje celkem vysoko, KVM zatím plní účel své služby na jedničku, proč investovat.

 

Pokud já se dobře pamatuji, ta ty jsi měl dedikovaný server DONALD od orla. Ono je rozdíl mít dedikovaný server, nebo mít vlastní servery, které své doby byly nejmodernější. Před 5ti lety stály 110 000Kč, zkrátka nejsou teď peníze na to, aby se hned kupovaly nové. Nicméně na tom se nehostuje, to jsou servery pro webhosting. A ty dedikované servery co vydíš na mydreams.cz tak jsou jen tak, jako pár zákazníků je, ale je to takové vedlejší. To jsou starší servery, které nevyužíváme, jsou to servery od kamaráda, ještě z dob, jkdy začínal projekt hlubina.com ( 10 let staré ). Projekt MD je zaměřen především na hostování VPSek. Servery zákazníků hostzony mají tento procesor: http://www.czc.cz/in.../104884/produkt ( NEJMODERNĚJŠÍ PROCESOR K ZAČÁTKU LETOŠNÍHO ROKU )

 

BTW: Vážím si tvé nabídky a jako člověka tě uznávám, někdy před 4řmi roky jsem ti řekl: "Jsi pro mě vzorem.". Nicméně o VPS servery opravdu nouzy nemám, pokud někdy mít budu, budeš první, koho kontaktuji, tvé nabídky si velice cením. ;)

 

EDIT 10.4.2015 koupen nový gigantický server s 384GB RAM, proto mimochodem klesla u KVM cena 1GB RAM z 60Kč na 40Kč.

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

EDIT: Smázáno

 

Tento dva roky starý příspěvek obsahoval nascreenovanou konzoli serverů od dvou největších českých gamehostingů. V konzoli byly výsledky měření FPS.

FPS serverů bylo velice nestabilní u obou hodstingů, oba měli mnohem méně FPS, než by měli mít a byly velice nestabilní.

 

Bohužel jsem se zrušením webu smazal i screenshoty, takže tento příspěvek postrádá význam.

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...