Jump to content

Recommended Posts

Mě se celkem VPS od wedosu osvědčilo na samp hosting např to je dobrý,ale když na tom chcete provozovat kvalitní servery jak tu zminovali výše ratši se obrátit ratši po něčem jiném.

Link to comment
Share on other sites

Mne už to príde ako zbytočná reklama. Príde mi to ako príliž krásne vykreslené. Naviac hosting mydreams si dáva poriadne na čas. Na doručenie mailu s údajmi o platbe som čakal skoro dva dni. Nepovedal by som keby tu tento topic je ale nevidím dôvod prečo ho stále obnovuješ, veď tu už nieje žiadna diskuzia.

Link to comment
Share on other sites

Skoro dva dny ? Víkend ne? O víkendu ti nikdo čekovat objednávky, či nějaký nedočkavec neobjednal VPS. ;)

Proč bych to neměl oživovat, v rozporu s pravidly to není, je to moje právo a od toho tu to tlačítko přeci je ?

Link to comment
Share on other sites

Skoro dva dny ? Víkend ne? O víkendu ti nikdo čekovat objednávky, či nějaký nedočkavec neobjednal VPS. ;)

Proč bych to neměl oživovat, v rozporu s pravidly to není, je to moje právo a od toho tu to tlačítko přeci je ?

 

Cez pracovný týždeň. Je to nezmyselné tento topic oživovať.

Link to comment
Share on other sites

Asi toho mají hodně, 2 dny není vůbec dlouhá doba na odezvu podle mě.

 

Navíc si představ, že jsi ze SR, zpracování zahraniční platby prostě trvá.

Link to comment
Share on other sites

Asi toho mají hodně, 2 dny není vůbec dlouhá doba na odezvu podle mě.

 

Navíc si představ, že jsi ze SR, zpracování zahraniční platby prostě trvá.

 

My sa nerozumieme, ja som čakal na údaje, ako číslo účtu, variabilný symbol...

Link to comment
Share on other sites

Aha, tak stát se to může. Třeba hodně objednávek, nevím. I tak, mě by "2 dny" vůbec nevadily. Abych se zmínil o nějaké společnosti, že jí trvá odezva komunikace se zákazníkem, muselo by to být tak 5 pracovních dnů, pak už by mi to vadilo, ale podle mě 2 dny nebo 1,5 je v cajku.

 

Ovšem, nehodláš tu rozebírat společnost mydreams, to mě tak trošku je jedno. Pokud budeš potřebovat pomoci s instalací counter strike nebo samp nebo jiných serverů, rád ti pomůžu.

Link to comment
Share on other sites

Mne už to príde ako zbytočná reklama. Príde mi to ako príliž krásne vykreslené. Naviac hosting mydreams si dáva poriadne na čas. Na doručenie mailu s údajmi o platbe som čakal skoro dva dni. Nepovedal by som keby tu tento topic je ale nevidím dôvod prečo ho stále obnovuješ, veď tu už nieje žiadna diskuzia.

 

Dovolte mi reagovat. Objednavka od Vas prisla v 17:54, jeste ten den v 19:17, jste obdrzel email s platebnimi udaji. Jeste ten samy den v 20:07 jste reagoval, ze jste si VPS server objednal jinde.

 

MyDreams

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Dovolte mi reagovat. Objednavka od Vas prisla v 17:54, jeste ten den v 19:17, jste obdrzel email s platebnimi udaji. Jeste ten samy den v 20:07 jste reagoval, ze jste si VPS server objednal jinde.

 

MyDreams

 

Áno, email mi prišiel 19:17, ale nemám si ako skontrolovať kedy som odoslal objednávku. Som si istý že to nebolo v takej dobe.

Link to comment
Share on other sites

Takový "profi" hosting jak zde popisuješ má snad automatické reagování na maily nebo snad i wedos, který tu pomlouváš, že jeho VPS jsou na prd má lepší systém jak tento "profi" hosting?

Link to comment
Share on other sites

Hosting automaticky zasila email s detailem objednavky. Po potvrzeni objednavky helpdeskem jsou zasilany platebni udaje, dotaz na upresneni nebo rovnou pristupove udaje.

Pokud email s detailem objednavky nedosel, je treba hledat vinu na strane mail serveru prijemce.

 

MyDreams

Link to comment
Share on other sites

Take mi trva nekolik hodin doruceni mailu od ceske spolecnosti na americky mail server. Stalo by za to pockat alespon do druheho dne, kdy to v rannich hodinach urcite prijit melo. Mozna ses jen ukvapil.

Link to comment
Share on other sites

Hosting automaticky zasila email s detailem objednavky. Po potvrzeni objednavky helpdeskem jsou zasilany platebni udaje, dotaz na upresneni nebo rovnou pristupove udaje.

Pokud email s detailem objednavky nedosel, je treba hledat vinu na strane mail serveru prijemce.

 

MyDreams

Mám webmail u WEDOSu a email s dátami o objednávke mi teda neprišiel. Čož je zaujímavé pretože všetky automatické maily z iných stránok mi prídu bez problémov.

Link to comment
Share on other sites

Právě pracuji na úplně novém unikátním projektu na celém světě. Výsledkem tomu bude o 50% levnější servery v lepší kvalitě.

 

Spuštění projektu plánuji začátkem června. Nešajdám si hubu, dnes jsem zaplatil doménu.

 

Proto, pokud nechcete v červnu litovat, nepředplácejte si na gamehostingu a vps služby na déle než měsic. :d

Link to comment
Share on other sites

Právě pracuji na úplně novém unikátním projektu na celém světě. Výsledkem tomu bude o 50% levnější servery v lepší kvalitě.

 

Spuštění projektu plánuji začátkem června. Nešajdám si hubu, dnes jsem zaplatil doménu.

 

Proto, pokud nechcete v červnu litovat, nepředplácejte si na gamehostingu a vps služby na déle než měsic. :d

Taky jsem si vždy říkal, že udělám super projekt. Měl jsem ještě ke všemu doménu a k ní i webhosting, který jsi asi ty zapomněl zmínit. Ale vždy ten projekt padl :)

Ale hodně štěstí.

Link to comment
Share on other sites

Neviem ako sa nameral 1000.0 FPS, mám od MyDreams 2x 2,4ghz, 2gb VPS a pohybuje sa to okolo 850-920 a to mám čisto nainštalovaný server bez pluginov, amxmodx apod.

Link to comment
Share on other sites

Tak nějak, ale v tom novém projektu s tímhle počítám, plus 50-100Kč v ceně bude VPS obsahovat server nadimenzovaný na 1000FPS stable. nemyslím tím 600FPS nejsem crew.sk a nemyslím tím 700FPS nejsem fakaheda.eu a jostatní gamehosting, myslím opravdu 1000FPS only.

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

Já nikde nepsal, že kup server a máš 1000FPS. :d

1000FPS není jen tak, proto ani české gamehostingy neumí takové servery hostovat, ani pro takové servery nemají správné podmínky.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...