Jump to content

Recommended Posts

  • Administrátor

Tady jde o to že vps od wedosu vůbec nejsou určený pro cs a podobně... Na samp jsou akorát ale to je tak všechno to jsou servery pro web

Link to comment
Share on other sites

Aha, už asi chápu. Rozlišujme rozdíl kvalitních VPS vhodných pro herní servery ( hostzona,orelsoft,OVH a možná ještě pár dalších ) a VPS na který jenom blb dá herní servery ( téměř všichni serverhostingy ) sdílený výkon atd.

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Jasně ... Já mám vps od wedosu Mám na tom samp server.. tam je to jedno pokud bych tam chtěl něco náročnějšího tak narazím na problém kterej tu popisuješ.. To samé u pípni free... Ono jde taky o to že každej si myslí že dá max 120kč za vps a pojedemu na tom minecraft s 1000 sloty a 50 pluginama...

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Musím súhlasiť. V dnešnej dobe je oveľa výhodnejšie prenajať si nejaké to VPS ako si platiť Gamehosting. A Dôvod je jednoduchý. Gamehostingové spoločnosti sú dnes naučené pre svoje potreby kupovať HW do svojich strojov, pričom by si mohli bez problémov prenajať VPS alebo v najhoršom DS a vyšlo by ich to lacnejšie, naviac problémy by riešil správca serverov.

Link to comment
Share on other sites

nič moc :)

Len tak "by the way", koľko ti zaplatili za reklamu ? :d

 

Vaše uvažování je opravdu na tragické úrovni. To si pište, že jedny z nejlepších poskytovatelů VPS serverů mi platí za to, abych je prezentoval na fóru plný paštik hostujících herní server na VPS, na kterých se pomalu nedá hostovat ani čistá bílá stránka. :d

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Já na VPS od wedosu rozjel Lineage 2 server, měl jsem tu konfiguraci s 2GB ram.

Asi ti to nevyhovovalo, když jsi odešel.

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

Co ti na to mám říct já. V té době co jsem dělal server, tak pro mě byl nejlepší wedos. Ale už bych VPS nikdy nechtěl. Poté co jsem zrušil VPS od wedosu, tak jsem si dal do serverovny server a bylo to mnohem lepší. Takže VPS už nikdy.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Jo, to ale už není žádná prdel živit co ? Pokud máš celý server jenom na hry :d

 

VPS nikdy? Důvod, to já radši VPS v kvalitě jako fyzický stroj, než fyzický stroj 300W a cálovat jak mourovatý, to pak sice mám server, ale platím za něj stejně jako za dedik energie/hausing, což mi přijde velice nerentabilní :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tohle je sice pravda, nicmene s vlastnim VPS na servery prichazi i spousta potizi. Spatne zabezpeceni, neznalost systemu, ... Ve vysledku 99% lidi co hostuji u techto spolecnosti by si server nezvladli nastavit. Vetsina lidi ani nevi, co to FPS je, nebo vi a rikaji si "na co mi bude 1000 FPS, kdyz mam stejne maximalne 60.

Link to comment
Share on other sites

Možná již brzy vám napíšu k počtení něco, co každý z vás uvítá. Nerad bych něco předesílal, jelikož pracuji na projektu alespoň v ČR nevídaném. Ale bude se jednat zatím jen o counter strike servery jedinečné kvality a naprosté stability za menší ceny, než na dosud existujících gamehostinzích.

Link to comment
Share on other sites

 

Důvod: Kvalitní KVM virtualizace a VPS na úrovni dedikovaných serverů ( veškerá prostředky 100% vyhrazeny )

 

KVM neni kvalitni virtualizace....

 

Možná již brzy vám napíšu k počtení něco, co každý z vás uvítá. Nerad bych něco předesílal, jelikož pracuji na projektu alespoň v ČR nevídaném. Ale bude se jednat zatím jen o counter strike servery jedinečné kvality a naprosté stability za menší ceny, než na dosud existujících gamehostinzích.

 

Steele, pro koho to delas ? Pro tu jebnutou komunitu co tady je ? Vim, ze mas dlouhodoby pretlak energie, ale toto nema cenu.

 

Btw 100% dedikovane ? Takze se jim tam vleze na server 8 VPS (HT)? Nebo 16 pri dual cpu (HT)? Blbost. Zisk ze serveru 2240 Kc. Ukaz me , kde to maji housovane za tyto penize. Beru CPU x5620, coz teda mezi nama neni vubec zadny ohen.

Link to comment
Share on other sites

Podle mě v jednom z nejlpších datacenter ve střední evropě a bez pochyby v ČR, v Masteru.

Je pravda, že hausing celkem hodně koštuje, ale za tu kvalitu, proč ne.

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

Neni podstatne jak to vidis ty ale jaka virtualizace je proste lepsi a na co to chces.WEDOS vubec nevychvaluju,ale neber si je do klavesnice dokud nebudes mit firmu s jejich velikosti.Porad nekoho/neco urazis a hlavne ze tvoje super joomla o kterou ses asi moc nestaral byla taky pokorena jinym obsahem kterej si tam ty nedal.Dobry je mit nejdriv cisto u sebe jenom tak mimochodem.

Link to comment
Share on other sites

Wedos vůbec neurážím, ale chválím z pohledu kvality poskytování webhostingových služeb a za ovládnutí internetu jejich affilate systémem, rýpu pouze do těch, které na webVPS dávají herní servery. :d

 

 

Nic není 100% bezpečné, kor, když do systému uděláš díru jak vrata. No ona ta joomla chce občas aktualizovat apod. když se na to kašle, i tak to může dopadnout.

 

 

No jaká virtualizace je lepší je prostě velký otazník a velice rozporuplné téma. Záleží především na využití. Ten, který obě virtualizace virtualizace používá může soudit, čili já. A já zároveň používám VMware ESX a říkám, KVM mi přijde v cajku, ale na VMware nemá z mého úhlu používání se mi líp pracuje s ESX, je to bomba. KVM bych za nekvalitní virtualizaci rozhodně neoznačil. Toť vše, jste-li jiného názoru jako Icík, třeba se mu neosvědčila, co si pamatuji, tak Icík snad ani VPS nidky neměl, ten raději dedikované servery ;)

 

 

Icík je na tohle borec, ten si hrál se serverem, už když já se učil hrát counter strike, respekt! Nehněvej, napsal jsem to, jak to prostě vidím. Kdyžtak mi prosím vysvětli tvoje tvrzení, že KVM je nekvalitní virtualizace PMkou ;)

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...