Jump to content

ostatní MySQL Free Hosting


Laces

Recommended Posts

Ahojte

 

- potrebuješ MySQL databázu ale nemáš si ju kde vytvoriť?

- hnevajú ťa už spomalené zahraničné MySQL free hostingy?

 

Tak náš nový MySQL hosting je pre teba ako stvorený

Po registrácii si môžeš vytvoriť neobmedzené množstvo MySQL databáz.

 

WEB: lcs-host.eu

 

Ďakujem

Link to comment
Share on other sites

zase sa pušťaš do niečoho čo može dopadnuť podobne ako v pripade tvojich začiatkov samp hostingu ...

mal som tu "česť" nahliadnuť do zdrojaku tvojich adminiek určite tak ako aj viacero ludi ... a videl som že v niekorych pripadoch ani nevieš čo vlastne pišeš ....

ale s5 k tomu mysql hostingu

predpokladam že to zase nemaš ničim vyriešene čo ak ti tam niekto preťaži to mysql abo ti tam nadrbe nejakych 10 gb dat do mysql ... o5 to cele akurat tak padne

nepušťaj sa do niečoho o čom moc nevieš ... chyby v sa-mp adminke si zaplatal štylom "rychle dočasne riešenie natrvalo" a ide to na principe "hlavne že to funguje" ...

ja len zase raz možem odporučiť ludom ktory potrebuju mysql aby to nevyuživali

:wave:

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm tak to asi jen zaklad nebude kdyz si neprojizdel slozky. MYSQL totiz ma to same. Mozna uz bys nemel delat ze si neukradl adminku kterou jsi jen drobne poupravil ve vzhledu a pridal 8mi radkovou podminku na vychytani "../" v adrese.

Mimochodem me furt rozesmiva to jak sis udelal manualni blokovani, ze nekomu bloknes rucne ucet like a boss... :d Pockej v noci az tu nebudes :d zajima me jak me budes blokovat v noci :)

Link to comment
Share on other sites

mna nezaujimavu tvoje komentare :-D otvor si tu povodnu adminku a potom moju 8 riadkov to asi nebude z povodnej adminky tam je len ten zaklad include kde je adlog a take blbosti to som nerobil na novo lebo mi to vyhovovalo

Link to comment
Share on other sites

Tobe vyhovuje vse co neumis :)

 

ukazka z tveho kodu at to kazdy vidi :)

if(!strstr($_GET["umisteni"], './') && !strstr($_GET["umisteni"], '../') && !strstr($_GET["umisteni"], '../../') && !strstr($_GET["umisteni"], '../../../') && !strstr($_GET["umisteni"], '../../../../') && !strstr($_GET["umisteni"], '..'))
{

     $pripona=substr($_GET["file"],-3);
     if(is_dir($file)) { $file="/svrs/".$portzabezpeceny."/scriptfiles/".$_GET["dir"]."/".$_GET["file"];} 
     elseif($_GET["dir"] != "" || $_GET["type"] == 'sf') { $file="/svrs/".$portzabezpeceny."/scriptfiles/".$_GET["dir"]."/".$_GET["file"];} 
     elseif($_GET["type"] == 'sf') $file="/svrs/".$portzabezpeceny."/scriptfiles/$umisteni/".$_GET["file"];
     elseif($_GET["type"] == 'fs') $file="/svrs/".$portzabezpeceny."/filterscripts/$umisteni/".$_GET["file"];
     elseif($_GET["type"] == 'pg') $file="/svrs/".$portzabezpeceny."/plugins/$umisteni/".$_GET["file"];
     elseif($_GET["type"] == 'gm') $file="/svrs/".$portzabezpeceny."/gamemodes/$umisteni/".$_GET["file"];
     elseif($_GET["type"] == 'npc') $file="/svrs/".$portzabezpeceny."/npcmodes/$umisteni/".$_GET["file"];
  if($_GET["type"] == 'npc' || $_GET["dir"] != "") 
  { 
  $file="/svrs/".$portzabezpeceny."/npcmodes/".$_GET["dir"]."/".$_GET["file"];
  } 
   	if(is_dir($file)) if(rmdir($file)) Ok("Zložka [b]".$filename."[/b] bola úspešne zmazaná."); else Chyba("Zložka musí byť prázdna!"); 
     else  if(unlink($file)) Ok("Súbor [b]".$filename."[/b] bol zmazaný."); else Chyba("Súbor neexistuje!");
AddLog("Zmazane $filename ", '0');
echo '';

 } else Chyba("Neplatná cesta k súboru");

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nj a nechces udelat podminku

if($a==1 || $a==2 || $a==3 || $a==4 ... $a==556 || $a==557 || $a==558)

misto

if($a> 0 && $a < 559)

???

K tem ostatnim by se u tebe uplne krasne hodila.

 

Kazdy kdo pouziva tu tvou adminku tak mu akorat zatezuje server a nic vic. Ani to tvoje omezeni CPU nefunguje. Ukazalo mi parkrat 180% / 20% vyuziti CPU.

Link to comment
Share on other sites

Opět ten samý příklad. Nejsi schopen si vytvořit vlastní administrační prostředí od základu sám ? Odpovím rovnou za tebe, ne nejsi :-). Raději přestaň ze sebe dělat akorát trotla a zační se učit programovat od základu sám. Žádné přepsání administračního prostředí cizí práce, kam pouze napíšeš, že jsi spoluautor a maximálně to přehodíš do jiného grafického vzhledu.

Děj na mě, akorát jsi tu všem pro smích...

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...