Jump to content

mapa [MAP] Stunt-Draglv By [CZ]_Mike_[CZ] (Lampard) a eXistenz


Lampard

Recommended Posts

Ahoj jsem tu nový a chtěl bych vás poprosit o hodnocení mapy kterou jsem udělal s jedním mím známím je to Stunt-Draglv.....u natáčení se omlouvám za použití S0beitu a za tak špatnou kvalitu videa...Prosil bych hodnocení x/10 přijímám pochvalu i kritiku :)

Tímto bych chtěl poděkovat eXistenzovi za pomoc :)

 

Video:

 

Download:

http://www.uloz.to/xqZgVmf/stunt-draglv-rar

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Niesom moc na stunty ale celkom sa to dá !! :)

Páčili sa mi hlavne tie skoky s palmami (žlté) ale máš tam strašne veľa nahustených tých stromov.. je to neprirodzené :(

Na water slide mi chýbali nejaké zábrany alebo niečo aby sa nemohlo prejsť do druhej dráhy ale hlavne finish line.. kedže to mal byť drag a bez toho to proste nejde! :p

 

7/12

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ahoj všichni vím, že je to divný ale něco bych potřeboval. Nedávno jsem přeinstaloval windows takže se mi neuložila tato mapa, odkazy ke stažení už nefungují tak bych potřeboval aby to někdo kdo si to stáhl uložil někam jinam a poslal odkaz nebo přimo soubor kdyžtak předem děkuji..... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

8/10 - 8 protože kdyby to někdo chtěl použít na server například jako "RZE" tak s letadlem v LV neodstartujte, ale jinak velice pěkné ! :)

Link to comment
Share on other sites

8/10 - 8 protože kdyby to někdo chtěl použít na server například jako "RZE" tak s letadlem v LV neodstartujte, ale jinak velice pěkné ! :)

Se podívej kolik tudle mapu má rze serveru xD 8/10 - 8 ?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj všichni vím, že je to divný ale něco bych potřeboval. Nedávno jsem přeinstaloval windows takže se mi neuložila tato mapa, odkazy ke stažení už nefungují tak bych potřeboval aby to někdo kdo si to stáhl uložil někam jinam a poslal odkaz nebo přimo soubor kdyžtak předem děkuji..... :)

Ja ju ešte mám,ak si ju ešte nezohnal tak môj skype máš napíš mi ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...