Jump to content

hledám Hráče - minetest


jenkings

Recommended Posts

Zdravím.

Před nějakým časem jsem začal hrát hru Minetest.Nějak mně to chytlo ,a teď jsem si udělal na VPS server kam občas chodím s kámošem zahrát.

 

Jenže on už nemá moc času, a proto hledám někoho kdo by chtěl hrát a stavět se mnou. ;)

 

Server je na Whitelist , takže kdo by měl zájem, tak se ozvěte a já vám do SZ pošlu IP a whitelistnu vás.

 

Chci jen hráče co nebudou griefovat,stavět z cobble a podobně..

 

 

-Server zřejmě nepoběží 24/7 , jelikož mám slabou VPS , a nechci ji pořád vytěžovat, jelikož na ní mám i jiné věci,ale pokud mi napíšete, zítra jsem celý den doma , nech mi zapnutý server tak to není problém ;)

 

 

Download: https://github.com/downloads/celeron55/minetest/minetest-0.4.4-win32.zip

 

// v základní verzi minetestu je jen pár základních surovin (cca 30) , ale pravá zábava začíná po připojení na server kde je bloků mnohonásobně víc

 

 

Pro představu co je Minetest:

 

 

Jde o hru velmi podobnou minecraftu, s tím rozdílem že správce serveru může přidávat blocky a funkce, které se pak odesílají hráčům.

 

 

 

Screeny:

 

 

 

screenshot_terrain_2012-12-03.png

screenshot_terrain_2012-06-03.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tys hrál asi jen ten single co ? :d

 

Na serveru pak je spousta vylepšení.

 

Mám tam něco na způsob redstone, s tím že tam jsou i logické obvody a hradla..

Módama se dá vlastně dodělat všechno co je v klasickém minecraftu + spousta věcí které v MC nejdou

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Tys hrál asi jen ten single co ? :d

 

Na serveru pak je spousta vylepšení.

 

Mám tam něco na způsob redstone, s tím že tam jsou i logické obvody a hradla..

Módama se dá vlastně dodělat všechno co je v klasickém minecraftu + spousta věcí které v MC nejdou

Já sem to ani raději nestáhl koukal sem jen na obrázek. A v MC jde všechno :d Jen vědět jak na to

Link to comment
Share on other sites

Ou, to je ale pěkné a jelikož jsem fanda do minecraftu, tak mít možnost udělat takovéhle zlepšení bez toho, aby hráč musel mít Spout a podobný sra*ky je to opravdu pěkné

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...