Jump to content

script SkyWare Systém v1.0


LukikeX

Recommended Posts

skyware.png

Autor: LukikeX

Verzia: 1.5

Verzia, na ktorej pracujem: 2.0

Odkaz na stiahnutie: Download

 

Prosím, nekopírujte, nepredávajte ani nemeňte autora(LukikeX), až na tieto podmienky si s ním môžete robiť "čo chcete(upravit, poprípade opraviť a pod. ...)"

 

Systém nájdete aj na mojom Pastebin:

LukikeX (kliknutím sa zobrazí môj Pastebin)

 

Informácie:

- Tento systém slúži na pridanie warpov, ktoré nájdete v príkaze /skyhelp --> Warpy

Zoznam warpov: /lv - Warp do Las Venturas

/ls - Warp do Los Santos

/sf - Warp do San Fierra

/jizzy - Warp k Jizzyho Klubu

/area - Warp do Area 51 (69)

/spawn - Odwarpovanie na základný SPAWN

/skyland - Odwarpovanie na SkyLand ostrov (od Osicja(CZ))[/font]

  • Tieto warpy stoja 1000 dolárov
  • Warp SPAWN stojí 2000 dolárov
  • Warp /skyland je zadarmo

Zoznam príkazov:

/radioonline - Výber rádií na počúvanie

/zbrane - Zoznam zbraní (vrátane vesty a života) ktoré si môžete zakúpiť (všetky zbrane v San Andreas)

 

 

** Tento skript je jednoduchý, môj prvý skript, v pawne som nováčik, no učím sa v ňom :) Tento systém je na 100 percent môj :)

Prosím hodnoťte: x/10 (prosím, berte ohľad na to, že toto je môj prvý filterscript, ktorý pripravujem na verziu 2.0)

post-9271-0-50273300-1359969250_thumb.png

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

Když vezmu v potaz důležitou věc, a to že je to pouze dialog s SetPlayerPos, tak ti dám 1/10. Toto hodnocení ale vůbec neber v potaz, jelikož jak jsi sám říkal, je to tvůj první FS. Když je to první práce, tak udělej celé menu v podobném stylu s tím, že tam dáš třeba i přes podmínky částky, že když hráč částku nemá, text je červený, když má tak zelený. Přidat zbraně, prodej aut dle názvu, apodobně. Je tu sice už docela dosti podobných menu, ale žádné není takové, jaké by mělko být (pro rzi dokonalé :d )

Link to comment
Share on other sites

Ale ja tam mám tie podmienky, keď hráč nemá peniaze, tak mu to nič nepredá. Keď má peniaze, môže si niečo kúpiť a strhne mú to istú čiastku. A ten zelený text nemám no :d. Mám tam aj v tých warpov warpovanie s autami, a pod. ... Teraz dokončujem verziu 1.5, tam by malo byť potom všetko opravené/pridané a pod. ...

Link to comment
Share on other sites

Těmy auty myslím spawn nových aut podle ID/názvu, defakto udělej tam vše, co se dá dělat jednorázově :)

Když do toho zabuduješ i na tlačítka otevírání kufru, zapínání světel apod, byla by další věc k hodnocení :)

Link to comment
Share on other sites

No momentálne vytváram registráciu a prihlásenie /skylogin a /skyregister, jediný problém je, že neviem, ako mam pokračovať v dcmd_skyregister a dcmd_skylogin...

 

zatiaľ tam mám len:

dcmd_skyregister(playerid,params[])
{
new ID,PASS;
if(sscanf(params,"ui",ID,PASS)) return SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE,"/skyregister HESLO");
 return 1;
}
dcmd_skylogin(playerid,params[])
{
new ID,PASS;
if(sscanf(params,"ui",ID,PASS)) return SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE,"/skylogin HESLO");
 return 1;
}

V OnPlayerConnect a Disconnect som dal všetko, čo má byť, nevypisuje mi to zatiaľ žiadny error, iba warning a to v týchto dvoch príkazov...

Prosím, poradíš mi?

 

(PS: Táto registrácia je kvôli VIP systému, ktorý tam tiež idem pridať...)

Link to comment
Share on other sites

Pokud chceš registraci, tak se podívej sem:

 

jak řekl QWER, jsou tam určité chyby, ale registrace je funkční. Když si s ní pohraješ, tak ji použij (je i rychlejší...)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

WEP spawnrů tu je už tolik že to až není hezké.

A warpy ? Proboha ..Kdy z toho vyrostete a zjistíte že je mnohem zábavnější si dojet tam kam chci (pokud se dá) než se warpovat jak malé děcka..

Chápu že se učíš a že ale zkus vymyslet něco nového ... A používat sscanf u dcmd je podle mě naprosto o ničem....

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Presne QWER si na mňa zlý! :d No dobre teda, dám ho sem ale nekopírovať.

 

(PS: Ewwe, tento systém nebude len o warpov... už tam robím registráciu, no už je hotová len ju opravujem a potom zverejním aj s tým.)

 

QWER už som pridal ten pwn kód

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...