Jump to content

VÝZVA pro QWER-a


FiZZy

  

32 members have voted

  1. 1. Chtěli by jste vidět, co QWER dokáže?

    • Ano
      18
    • Ne
      5
    • QWER není nejlepší, to jsem já!!
      2
    • Moc mě to nezajímá...
      7


Recommended Posts

AHOJ

Jak jste si zajisté všichni všimli, tak nejlepší česko/slovenský pawner na našem fóře (možná v ČR/SK vůbec) uživatel QWER.

Nevím jak vy, ale nikdy jsem tu nezahlédl žádnou plnou práci (myšleno GM), kterou by on sám vytvořil (kromě "rze"). Mám tedy tu takovou výzvu.

 

 

 

QWER? Vytvoř GameMod, který odpovídá tvým letitým zkušenostem!!!

 

 

Osobně si myslím, že tato výzva bude bez odezvy (jelikož se QWER rozhodl ukončit PAWNĚNÍ), ale kdyby nebyla, bylo by pěkné vidět to, co QWER dokáže. A jelikož jsem se před nějakou dobou (asi 6ti měsíci) účastnil rozhovoru v jednom (už) neznámém topicu o tom, ""Co se dá uznat jako RP, a že v CZ/SK scéně není žádný RP na úrovni, který by nefungoval na principu SAWN-OFF." (Citování QWER-a vlastními slovy) tak aby vytvořil GM, jako pravý příklad toho, co myslel.

 

 

 

S pozdravem,

 

Kryštof "FiZZy" Smrček

Link to comment
Share on other sites

Vy si teda fandíte... Kdyby QWER chtěl udělat nějaký RP, tak ho už dávno dělá... A pokud si dobře vzpomínám, tak QWER už s takovou tvorbou skončil...

Link to comment
Share on other sites

Nepotřebuje nikomu nic ukazovat, dokazovat nebo se předvádět. Vytvořit GM - dobrý GM potrvá dlouhý čas, nevidím důvod, proč ho QW investoval.

 

Asi se moc nudíš?

Link to comment
Share on other sites

Připomínka, QWER rze neudělal, to ATomas..

A samozřejmě ti jen jde o to, aby byl nějaký nový mod na tvůj server, když už rze je všude.

psal jsem "rze", alias kopie RZE...info v nějakém topicu :)
Link to comment
Share on other sites

Ehm.. a pawner s přezdívkou bzuco ti nic neříká? Pro mě to je a stále bude nejlepší CZ/SK pawner..

 

Jinak určitě nebude jenom pro zajímavost dělat nějaký GM, který sežere dost času..

Link to comment
Share on other sites

Načo by to robil ? Je to zbytočná strata času - navyše aj chuti do pawnenia kedže s tým prestal.

A prečo by svoje skúsenosti mal zverejňovať v móde ? Ty si nevidel žiadne jeho dielo (myslím skripty a includy) ?

Navyše aj tak si myslím že by to nedokončil takže nie je dôvod ani s niečím takým začínať.. :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Neříkejte za nej proč by to nemněl dělat , ať se rozhodne sám .

Nebreč prosimte jo , stejne to nebude delat , ja bych to taky nedelal

Link to comment
Share on other sites

Akože nevidím ale že vôbec zmysle tohoto topicu ... Keby chce QWER urobiť nejaký GM tak urobí akože FiZZy si myslíš že založíš topic aby niečo QWER urobil a on bude skákať ako ty pískaš či čo ? a ešte k tomu keď skončil s pawnom .. a aj si to tam napísal. A vytvoriť kvalitný GM kde by dal všetky svoje skúsenosti s pawnom by mu zabralo dosť času takže totálna kravina keď bude chcieť tak niečo urobí keď nie tak nie zbytočný topic ...

Link to comment
Share on other sites

ERIK518: Hele, ty se do toho moc nepleť...Když absolutně porušuješ pravidla!

 

Jinak, hele, toto je jen dotaz na QWER-a, nevím proč se do toho pletete vy. Toto je jen kvůli anketě, zda by jste rádi něco z jeho tvorby viděli.

Nezajímá mě, že vy... rád bych slyšel nějaké vyjádření JEN od QWER-a, pokud se vám tento topic nelíbí, tak si to nechejte pro sebe, nebo se obracejte na moje SZ.

Dík.

Link to comment
Share on other sites

FiZZy, Ak narážaš na ten môj topic tak jasne niektorý ľudia (nič proti tebe aj taký musia byť) dodržujú pravidla a riadia sa nimi ako psíčkovia a nevedia sa dívať na veci s viacerých uhlov napr. že niekomu by to pomohlo a mal by v poctate zadarmo hosting SA:MP alebo aj zadarmo ... To je všetko a táto téma čo si založil tak nedáva zmysel .. Keďže GM zabere nejaký ten piatok...

Link to comment
Share on other sites

nerieš oni proste len chcú aby si im dal nieco ine ako RZE co by mohli stiahnut dat na server a tvarit sa jak hrdinovia a dokazovat nic nemusis ty co ta poznaju vedia ako pracujes a to stacci netreba nato robit nejaky mod

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...