Jump to content

návrh Reputace od jednoho uživatele.


Povolit nahrábávání reputací ?  

44 members have voted

  1. 1. Povolit nahrábávání reputací ?



Recommended Posts

Zdravím,

na úvod chci řict, že reputace je dobrá věc. Ovšem přináši spoustu starostí. Hlavně to že si jií někteří vzali moc k srdci a začali si jí nahrábávat.

V prvním případě šlo o to, že uživatel A naklikal reputaci uživateli B a uživatel B naklikal uživateli A.

Toto je zakázáno a hlídá se to.

Ovšem objevuje se ti případ, že hráč A nakliká reputaci hráči B. Obrácene už ovšem ne. Když jsem toto hlásil Forsemu tak mi to odůvodnil s tím, že to naklikávání musí být vzájemné.

 

Proto bych rád znal Váš názor. Jestli je v pořádku, že jeden uživatel dává tomu druhému soustavné +reputace.

 

Proč se tím vlastně zabývat ? Kdyby toto dělal každý. Dá se to domluvit třeba i v kruhu. Uživatel A nakliká uživateli B uživatel B uživateli C uživatel C uživateli D. A nikdo nic nezjistí a nepozná kdo je s kým domluvený.

A hlavně reputace by pak ztratila smysl.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

No já si hlavně myslím, že reputace je momentálně tady stejně k ničemu. Ano, vypovídá to o uživateli že ho asi mají lidi rádi ale že by to mělo nějaký vyšší význam pro ostatní? To nevím...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

já osobně svou reputaci sleduju ... rozhodně potěší když někdo ocení pluskem něco co vytvořím.....

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

No já si hlavně myslím, že reputace je momentálně tady stejně k ničemu. Ano, vypovídá to o uživateli že ho asi mají lidi rádi ale že by to mělo nějaký vyšší význam pro ostatní? To nevím...

Tak je tu par pripadu, ze tu par uzivatelu ma nekolik svych uzivatelu, kteri jim davaji +reputaci z duvodu ze jim chteji vyjadrit podporu a ze jim fandi. Ovsem reputace ma slouzit k necemu jinemu. Ja ji treba pouzivam k projeveni souhlasu s nejakym komentarem nebo ocenenim dobreho tutu.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ano, také jí využívám s projevením souhlasu u nějakého příspěvku. Ale za celou dobu co tu ta reputace je, jsem jí udělal snad max. 5x. Když už někdo ode mě dostane reputaci, tak musel napsat sakra dobrý příspěvek :d

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ano, také jí využívám s projevením souhlasu u nějakého příspěvku. Ale za celou dobu co tu ta reputace je, jsem jí udělal snad max. 5x. Když už někdo ode mě dostane reputaci, tak musel napsat sakra dobrý příspěvek :d

Tak zatim vetsina to takto dela. Ovsem pokud se nevyresi byt zatim mensina, tak se rozroste a reputace bude uplne k nicemu. Myslim ze by pak i kvuli tomu mohli vznikat i spory.

Link to comment
Share on other sites

Ano, také jí využívám s projevením souhlasu u nějakého příspěvku. Ale za celou dobu co tu ta reputace je, jsem jí udělal snad max. 5x. Když už někdo ode mě dostane reputaci, tak musel napsat sakra dobrý příspěvek :d

 

dakujem

Link to comment
Share on other sites

Reputácia má význam iba v spoločnosti ktorá vie čo s ňou.

Tu sú ľudia ktorí ju buď neudelia, alebo udelia po dohode s "obdarovaným".

Link to comment
Share on other sites

Problémy dělá tabulka na indexu, ve které se každý chce vidět. Nejspíš opět zmizí.

Nebo tak, ale jeste kdyby jsi to rusil tak zrus ti ten soucet reputaci u kazdeho uzivatele. Nech je jenom viditelne u kazdeho prispevku.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Uživatel _Michael_ si nahaňa reputace s učtom Michael pozrite že ci sa jeho ip nezhoduje

 

Tuje učet Michael: http://pawno.cz/user/8542-michael/

 

Tu je učet _Michael_ http://pawno.cz/user/10660-michael/

 

PS: jeho Skype sa Zhoduje a predava si z MIchael reputaci na _Michael_

 

Mám ta nula :d

Link to comment
Share on other sites

Zavedl bych přidávání reputace pouze u vytvořených scriptů, designů a různých tvoreb jako ocenění za dobře odvedenou práci. Bohužel uživatelé reputaci používají jako "like" na facebooku, což ztrácí smysl. Reputace by měla vypovídat hlavně o důvěryhodnosti a zručnosti uživatele v jazycích, stříhání videí nebo v čemkoli jiném a nepoužívat ji v hádkách jako výraz vděku, že člověk stojí na něčí straně.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Urcite bych zrusil seznam hracu s nejvyssi reputaci na hlavni strance. Motivuje to k podvodnemu ziskavani reputace. Take by nebylo na skodu, kdyby uzivatel, ktery dal reputaci nejakemu zivateli, musel dat treba reputaci 5 dalsim uzivatelum, nez by mohl opet dat reputaci tomu puvodnimu uzivateli. Je to tak napriklad na oficialnim sa-mp foru a zabranuje to opakovanemu pridavani reputace od jedineho uzivatele. A zaroven by se treba mohlo zavest, ze reputaci muzou pridavat jen uzivatele, kteri maji treba vice nez 50 prispevku.

 

A jeste bych zakazal, aby v podpisech nebo prispevcich mohli uzivatele zadat o pridani reputace. O reputaci se nezada, reputace se musi zaslouzit.

Souhlas

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...