Jump to content

návrh Potrestať použivateľa Мирослав


Guest Norhy

  

28 members have voted

  1. 1. Mal by byť Мирослав potrestaný?

    • áno
      19
    • nie
      9


Recommended Posts

Ahoj. Viaceri ste si už určite všimli, že sa tu zaregistroval nejaký jelen s nickom Мирослав. Chcel by som aby ho Moderátori nejako potrestali, pretože nielen že má multi-acc, je to mivco, ale aj každého buzeruje v témach a jeho komenty niekedy vôbec nemajú zmysel. Viacero z ních obsahuje len kopu smajlíkov. To beriem ako nahrabávanie príspevkov. Pokiaľ viem spam a multi-acc by mali byť trestané. Už viacero dni mi ide na nervy. Každému chce pomôcť ale stavím sa že ani sám poriadne nevie pawno, zbytočne niekomu potom píše do témy: "Pridaj si ma na Skajp", alebo niečo v tom zmysle..

 

Hlasujte či so mnou súhlasite.

Link to comment
Share on other sites

Norhy,spíš je to v tom že ti leze na nervy a ty ho chceš potrestat tím,že na něj budeš donášet :) .Tak to vidím já...

 

 

"Každému chce pomôcť ale stavím sa že ani sám poriadne nevie pawno, zbytočne niekomu potom píše do témy: "Pridaj si ma na Skajp", alebo niečo v tom zmysle.."

Co víš,možná chce pomoct,ale ty to vidíš opět jinak.To je věc Zakladatele tématu a samotného člena Pawna,který mu píše.

 

S těma smajlíkama.Smajlíci se používají jako výraz nějakého slova :),takže by to měl člen týmu Pawna brát v potaz...

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Norhy, netusim z ceho vychazis ty, ale myslim, ze multiucty muzou odhalit pouze moderatori nebo administratori, kteri maji moznost porovnat IP a vyvodit tak z toho nejakej zaver.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Мирослав podle záznamů nemá více účtů.

 

Pokud považuješ nějaký příspěvek v tématu jako porušující pravidla, můžeš ho nahlásit. Takže ať anketa dopadne jak dopadne, Мирослав trest nedostane, jelikož nemá vícero účtů a trestat za pravopis nebo způsob vyjadřování určitě nikdo nebude.

 

Edit: Мирослав nahlásil své účty sám do tématu "Účtová amnestie"

Link to comment
Share on other sites

To ale nemění nic na faktu, že spamuje s nesmyslnými příspěvky, které často nemají žádnou podstatu ani smysl. Ber to jako varování Мирослав...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...