Jump to content

klan [Es]Extreme Section


martynke

Recommended Posts

Hallo Mädels

 

Chtěl bych vám prezentovat takřka říci Multi Klan Extreme section.

1.Proč zrovna Extreme section a Multi klan?Extreme section,protože pod náš klan patří mnoho dalších oddílů na jiné hry(viz.dole)

 

2.Multi klan kvůli těm oddílům jak jsem říkal u bodu 1.

 

 

Jaké hry a oddíly máme?

 

1.Alien Swarm oddíl:Tento oddíl nebo-li menší klan je zaměřen na hru Alien Swarm,kterou lze sehnat na Steamu.

 

2.Brawl Busters:Tento oddíl je zaměřen na hru Brawl Busters,kterou lze sehnat pouze na Steamu!

 

3.Counter-Strike:Source a dále jen CS:S:Tento oddíl je zaměřen na hru CS:S,kterou seženete na Steamu,ale taky free.

 

4.Grand Thef Auto San Andreas Multiplayer:Tento oddíl je zaměřen na hru SAMP,kterou si můžete zakoupit nebo stáhnout volně na internetu.

 

5.Counter-Strike:1.6 a dále jen Csko:Tento oddíl je zaměřen na hru Csko,kterou seženete na internetu nebo zakoupíte na Steamu.

 

6.Arma II Free:Tento oddíl je zaměřen(pardon-jen vysvětlení pro blbečky) na hry Arma II Free.Není težké si ji zakoupit,ale prostě je to tak :)

 

7.Do budoucna podivuhodně plánujeme oddíl Minecraft,ale ještě se neví.

 

 

 

 

Aktuálně:Protože nám spousta takřka říci Vedoucích chybí(pro oddíly) tak můžete o určitý post napsat do komentářů nebo do Soukromích zpráv.

 

Obsazené posty na hru:

 

 

1.CS:S:Vedoucí jsem já LegokogiCz

 

2.Alien Swarm:Opět já,ale tentokrát se jménem seeds.

 

A ostatní posty jsou volné.

 

 

Bereme hráče i bez originálních her,což jsou Csko a CS:S.Bereme skoro každého.Webovou prezentaci vám poskytnout nemůžeme,protože stihnout takové množství informací

bude hold trvat.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...