Jump to content

Hledám Někoho Kdo By Udělal Semnou Web (Užitečný)


Ronny

Recommended Posts

Ahoj lidi jelikož přemýšlím tak nemůžu vymyslet web který bych udělal nebo o čem by byl web by měl doménu eu a hledám někoho kdo umí dělat web a který by mi pomohl udělat web zdarma vše by jsme se pak dohodli takže prosím pokud máte zájem napište

P.S. Jako pomohl myslím že bych 50 % udělla já 50 %0 vy jako společně :)

Musíte mít aleaspon SKYPE !

Edited by Ronny
Link to comment
Share on other sites

No zaleží jaký udělat web 50 % klidně dám to mi je jedno ale zaleží jak udělat třeba máš pawno.cz tak udělám např ho*no.eu nebo něco :d

Link to comment
Share on other sites

Spíše , ty by jsi neměl psát .

Nevíš název , nevíš slogan v celkovém výsledku nevíš nic , chceš spolupracovníka , ale spolupracovník neví o co půjde , bez tak ve výsledku budeš ještě po nás chtít název se sloganem ne ? Už ze začátku ti řeknu , že z 80 % to žádnou úspěšnost mít nebude . Musíš vědět čeho chceš docílit , jaký čas , práci do určité věci vložíš , že zde píšeš aby tě to naučil ? Na to můžu říci jedině " facepalm " .

Až budeš vědět podrobnosti projektu - název , slogan , zaměření a budoucnost , tak určitě bude dobrou alternativou sem napsat , hledám ty a ty lidi a co je poté nabídkou za výslednou práci , ale v tomhle případě zbytečný topic .

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Spíše , ty by jsi neměl psát .

Nevíš název , nevíš slogan v celkovém výsledku nevíš nic , chceš spolupracovníka , ale spolupracovník neví o co půjde , bez tak ve výsledku budeš ještě po nás chtít název se sloganem ne ? Už ze začátku ti řeknu , že z 80 % to žádnou úspěšnost mít nebude . Musíš vědět čeho chceš docílit , jaký čas , práci do určité věci vložíš , že zde píšeš aby tě to naučil ? Na to můžu říci jedině " facepalm " .

Až budeš vědět podrobnosti projektu - název , slogan , zaměření a budoucnost , tak určitě bude dobrou alternativou sem napsat , hledám ty a ty lidi a co je poté nabídkou za výslednou práci , ale v tomhle případě zbytečný topic .

Já jen hledám někoho kdo by se semnou na tom webu prodílel ne naučil já umím dělat PHP weby ale nevím o čem udělat ten web ...

Link to comment
Share on other sites

Už mám Web mastera už jen Pawnera :d

 

Pokud by měl někdo zájem semnou dělat mod napište mi na Skype ronnaldiho ( Jen co umí Pawno a dělali někdy mod ! )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...