Jump to content

ostatní Veľký Projekt Minecraft


Abeee

Recommended Posts

Dobrý deň,

 

nedávno sme rozbehli projekt Minecraft s vlastným serverom a s vlastnou dómenou.

 

Čo chceme dosiahnuť?

 

- Najkvalitnejší Česko-Slovenský server.

- Najkomunikatívnejší Česko-Slovenský server.

- Najstarostlivejší Česko-Slovenský server.

 

Viem, že za pár dní to nie je možné dokázať, ale verím, že spolu to dokážeme a pomôže nám náš tým.

 

Stránka

 

- Stránku máme platenú čiže nie je free. Na stránke sú všetky informácie ohľadom serveri.

- Stránku máme aj na Facebooku aby bola každá jedna novinka napísaná.

 

Samozrejme stránky sú každodenné starostlivé a je tam dostatok informácií.

 

Koho hľadáme ?

 

- Grafikov

- Redaktorov

- Adminov

- Supporterov

- Sponzorov

- Partnerov

 

Samozrejme každý má u nás šancu nezáleží na veku, ale záleží na vašom správaní a to čo dokážete.

 

Koľko hráčov u nás bolo ?

 

- Za mesiac sme dosiahli Vyše 700 hracích účtov samozrejme v skutočnosti je ich oveľa menej ktorý hrávajú na serveri.

- Za deň sa u nás na serveri vystrieda vyše 50+ hráčov.

 

Snažíme sa robiť veľkú reklamu aby sa server dostal do celého Česko-Slovenska.

 

O čom nám ide ?

 

- Ide nám o vašu a našu zábavu aby sme sa spoločne zabávali a aby ste našli nových kamarátov.

 

Verím, že sa zabavíte a, že sa vám tu bude páčiť.

 

PS : Server je 25-slotový sloty sa zvyšujú každý mesiac +.

- Tí čo majú záujem nám pomôcť nech píšu sem, PM, skype, Email.

 

Kontakty :

Skype - newmickey1

Email - [email protected]

Stránka - http://www.zonecraft.eu

Stránka - http://www.facebook.com/ZoneCraft

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Mohu nabídnou partnerství s mým projektem minecraft magazínu . Bližší informace skype případně email

Link to comment
Share on other sites

§13a Obchodního zákoníku

 

(1) Každý podnikatel je povinen na všech objednávkách, obchodních dopisech, fakturách, smlouvách a v rámci informací zpřístupňovaných veřejnosti prostřednictvím dálkového přístupu (dále jen „internetové stránky“) uvádět údaj o své firmě, jménu nebo názvu, sídle nebo místu podnikání a identifikačním čísle osoby (dále jen „identifikační číslo“); podnikatelé zapsaní v obchodním rejstříku též údaj o tomto zápisu, včetně spisové značky, a podnikatelé nezapsaní v obchodním rejstříku též údaj o zápisu do jiné evidence, v níž jsou zapsáni. Údaj o výši základního kapitálu lze v těchto listinách a na internetových stránkách uvádět, jen jestliže byl zcela splacen

 

Zajimavy clanek na toto tema napr. zde: Zákon přikazuje na webu uvádět identifikační údaje. Víme, které vám chybí - Podnikatel.cz

 

Podobny zakon je i na Slovensku (§ 3a zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník)

Link to comment
Share on other sites

Nice to je sukromná vec nemusi sem davta poskitovatela

 

Soukromá věc? Finanční úřad by třeba zajímalo, kdo z toho odvádí daně...

Profesionalita je někde jinde. Nejen šmelit, jak je tomu na CZ/SK scéně běžné napříč vším možným.

 

Zákon je zákon a tenhle argument o soukromý věci by těžko obstál.

 

//Edit: nemužu se svobodně registrovat na veřejné forum? Tohle zaráží mě. Jestli ti dělají problémy názory jiných lidí (byť ze stejné komunity), tak nevím, proč chodíš diskutovat. Nemusí tě vůbec zajímat, odkud jsem. Na tom názoru to nic nemění. Nikdo si mě nepovolal a nic ti do toho není. V pravidlech není nic o tom, že bych se nemohl registrovat. Radši dál ospravedlňuj člověka, co kašle na zákony a vybírá prachy 4fun. Vidím tam za $50.000 - 150CZK. Koupí si jen tohle 100 lidí a týpek má hned 15.000CZK. Bez papírů, bez dokladů. Čistá ruka. Dobrá brigádka.

Link to comment
Share on other sites

Ty jsi tomu pravdepodobne nerozumel... Precti si ten paragraf jeste jednou please ;)

co se hras na pana.. Nechci si delat nepratele kamo, ale tohle je skoro jako buzerace.. Se jako velmi nudis nebo co... + On podnikatel neni, sak tak ci tak, VIPckom moc neziskas... :d To by maly danovnici vela prace kdyby kazdy takovej malej projektik museli cmuchat..

//EDIT: Nice, musis si privolavat lidi z gta-mp.cz ??? :facepalm: tohle me uz zarazi

Link to comment
Share on other sites

Ja si na pana nehraju, pouze pripominam, ze majitel toho projektu porusuje zakon. Mel by mi vlastne podekovat, ze jsem ho na tu chybicku upozornil :) A ujistuju te, ze se nenudim. Ja a spoustu dalsich lidi, kteri maji ruzne projekty, dane platime, v cem je provozovatel tohoto serveru jinej, ze on nemusi? Pokud podnikatel neni, tak stejne porusuje zakon, protoze by se v takovem pripade jednalo o neopravnene podnikani. Kazdej si predstavuje provozovani serveru nebo hernich portalu jako hurvinek valku, ale tak snadny to neni.

Link to comment
Share on other sites

Ja si na pana nehraju, pouze pripominam, ze majitel toho projektu porusuje zakon. A ujistuju te, ze se nenudim. Ja a spoustu dalsich lidi, kteri maji ruzne projekty, dane platime, v cem je provozovatel tohoto serveru jinej, ze on nemusi? Pokud podnikatel neni, tak stejne porusuje zakon, protoze by se v takovem pripade jednalo o neopravnene podnikani. Kazdej si predstavuje provozovani serveru nebo hernich portalu jako hurvinek valku, ale tak snadny to neni.

????????????? tomu nechapem ale nevadí

Link to comment
Share on other sites

Ja si na pana nehraju, pouze pripominam, ze majitel toho projektu porusuje zakon. Mel by mi vlastne podekovat, ze jsem ho na tu chybicku upozornil :) A ujistuju te, ze se nenudim. Ja a spoustu dalsich lidi, kteri maji ruzne projekty, dane platime, v cem je provozovatel tohoto serveru jinej, ze on nemusi? Pokud podnikatel neni, tak stejne porusuje zakon, protoze by se v takovem pripade jednalo o neopravnene podnikani. Kazdej si predstavuje provozovani serveru nebo hernich portalu jako hurvinek valku, ale tak snadny to neni.

Provozovani serveru je vpohode, ale VIP no... Nejsou vynimka no.. Ale tak, dostane za to malo.. Cim statu pomoze? 0.000001 Hooodne malo.. + ked to VIP stoji malo, to i to malo musi dat niekomu inemu , ked tych VIP objednavok na malych portaloch je velmi malo.. Celkovo , hadat se nejdu, jenom se mi zda celkem ironicky, ze si to napsal do poslednych 2 topicov no.. Ale tak , sry ak som povedal nieco urazlive atd.. Hadat sa nejdem.. Sice, ma to takto byt, ale zda sa mi to ako velka blbost...

 

Jessie: Jenom se mi zda ze si se regol akurat vtedy, kdyz sem napsal tohle ja... Forum je jenom verejne, me se to len zdalo cudne, tak sem to napsal, ak to tak neni, tk promin no..

Link to comment
Share on other sites

Napsal jsem to do poslednich dvou topicu proto, ze tu vubec posledni dobou jsou same herni portaly nebo servery, ktery se absolutne otazkou legalniho podnikani nezabyvaji. A me celkem dost irituje, ze si tady vetsina takovejch oskaru mysli, ze zakony pro ne neplati. Muzem s temi zakony nesouhlasit, ale to je tak jediny, co s tim lze delat. Dodrzovat je ale musi kazdej... Jestli si myslis, ze ja skacu radosti z toho, ze musim mit na webu uvedene jmeno a adresu, tak to asi tezko, hm?

Link to comment
Share on other sites

Napsal jsem to do poslednich dvou topicu proto, ze tu vubec posledni dobou jsou same herni portaly nebo servery, ktery se absolutne otazkou legalniho podnikani nezabyvaji. A me celkem dost irituje, ze si tady vetsina takovejch oskaru mysli, ze zakony pro ne neplati. Muzem s temi zakony nesouhlasit, ale to je tak jediny, co s tim lze delat. Dodrzovat je ale musi kazdej... Jestli si myslis, ze ja skacu radosti z toho, ze musim mit na webu uvedene jmeno a adresu, tak to asi tezko, hm?

hmm, pravda no :)

Link to comment
Share on other sites

Kdyby lidé, co zakládají herní portály atp. byly chytří, tak si na webové stránky napíší takové pravidla pro VIP, že daně odvádět nemusí. Ale stačí pouze přemýšlet, pročíst si zákon a pak dobře sepsat informace o koupi VIP účtu.

Link to comment
Share on other sites

Dajte prosim Lock lebo čo tu Nice dokazuje to je strašné :d :d :d

 

Prosim te, chlapecku, bez si pro dalsi mlicko a nemontuj se do veci, kterym nerozumis nebo o kterych nedokazes normalne a slusne diskutovat. Pokud jedine co svedes je tohle hloupe urazeni, tak si najdi nejakou diskuzi, kde jsou na podobny reci ostatni zvedavy.

Link to comment
Share on other sites

Jediny zpusob jak z toho neplatit dane je vybirat prispevky na provoz a vsechny vybrane penize vynalozit na ten provoz. V momente, kdy neco prodavas (napr. VIP ucet) nebo kdy z vybranych penez mas zisk treba jen jedinou korunu, tak uz je to podnikani.

 

Omlouvám se, ale musím z části nesouhlasit.

 

Jak už jsi zde napsal, tak daně se nemusí platit v případě, že vybrané peníze jdou na provoz serveru (projektu). Ale s čím už částečně nesouhlasím je, že nemohu za obdrženou finanční částku tomu danému odesílateli poskytnout VIP.

Pokud mi daný člověk, dále už jen odesílatel, zašle finanční částku na provoz serveru, tak se nic danit nemusí a já mu za tuto částku VIP neposkytnu, ale dám mu ho jakožto mnou vybranému hráči zdarma na nějakou dobu.

 

Tudíž z toho plyne závěr:

Odesílatel mi zašle částku v hodnotě VIP účtu s cílem podpory serveru (projektu).

Já jakožto majitel projektu můžu dát jakémukoliv hráči serveru VIP účet na dobu neurčitou, takže mu ho dám např. na 1 měsíc, nezávisle na obdržené platbě.

Link to comment
Share on other sites

Nesouhlasit muzes, ale ja vim o cem pisu. Obhajit si svuj postup musi kazdej sam pri pripadne kontrole z FU a ver mi, ze takovehle pohadky moc neprijimaji. Takze je to samozrejme o tom, jestli ma nekdo odvahu takto riskovat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...