Jump to content
  • 0

pomoc Phpbb_Gmgetdate()


Roland

Dotaz

Dobrý večer, neviem prečo mi to vyhadzuje tak som sa rozhodol, že to sem napíšem. Hádže mi pri otvorení webu túto chybu:

 

Fatal error: Call to undefined function phpbb_gmgetdate() in /data/web/xxx/xxx/xxx/www/index.php on line 86

 

a je to na riadku :

 

$now = phpbb_gmgetdate(time() + $user->timezone + $user->dst);

 

Keď to odtiaľ vymažem tak to v pohode ide ale z tým rozdielom, že to potom začne vyhadzovať keď otvorím nejaký topic. Odtiaľ to vymazať nemôžem lebo by mi nezobrazovalo vôbec čas a neviem prečo mi aj tak vyhadzuje túto chybu veď to išlo v pohode a teraz toto. Ďakujem za každú odpoveď :)

Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Všetko som nahral nanovo hrám sa stým už ale 2 hodiny :d ... Já mám pocit, že tú funkciu nevie rozoznať v databázi ale neni som si istý preto som to sem pacol :d

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Už viem kde bola chyba. Nahral som zálohu starej databáze na novú. Na starom webe som používal staršiu verziu phpbb a na novom tú najnovšiu. Zabudol som na to a neuvedomil som si, že v databáze v tabuľkách je už uložená tá stará verzia phpbb. Takže som to musel všetko aktualizovať a pomohlo. Môžete to locknút :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

změnou prohlížeče zpracovávání funkcí php serverem fakt nic nezmění

všechno zpracovává server prohlížeč vlastně odešle jen požadavek a server ho zpracuje

pravděpodobně neni tato funkce phpbb_gmgetdate nadefinována neví co to má dělat při vyvolání této funkce takže asi nikde v includech neni definována no officialní funkce php to být nemůže tak musí být nadefinována

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...