Jump to content

hledám Hru


martynke

Recommended Posts

Ahoj.Nemám co hrát,protože hry které aktuálně mám jsou dohrané.Jediná co ne je WoT :d,která ani dohrát asi nejde.

 

Mám herní notebook,který zatím vše rozjel(krom cs 1.6).Mám Windows 8 a jak už známo,některé hry na tomto OS nefungují(nekompabilita)...

 

Baví mě hry typu Mafia I a II,WoT(World of tanks) nebo Combat arms.Je toho hodně,ale tohle je to základní.Akční typ je moje :)

 

Děkuji za všechny odpovědi :)

Link to comment
Share on other sites

martynke, WIn 8 i win 7 mají emulátor pro x32 vitové cerze aplikací a her, jinak by jsi nerozjel ani tu mafii 1 :) Takže defakto na win 8 rozjedeš vše kromě hamachi a tunngle (taky mám 8 :d)

Link to comment
Share on other sites

Koukni na náš Gamesector :DD

 

Co je na našem GSku tak skoro všechny hry mám :d až na League of Legends,což mě přitahuje.DooM 3 je taky něco dobrého.Crysis to mě láká,ale nevím či se nepo.... a Mario,bráchu už mám :d.Vlak to nevím co to je,ale mrknu :hehe:

 

Dík že mi tu někdo napsal nějaké dobré hry,asi bych na ně sám nenarazil(krom League of Legends).

Budu rád když se tu ještě nějaké typy na hry objeví :)

 

DÍK

 

 

 

Edit:Vlak to si určitě nezahraju,protože by mě to nebavilo :d :d

Link to comment
Share on other sites

battlefield 3, dungeon defenders, saints row the third, dishonored, hitman apsolution, shank 2, AC3, limbo, just cause 2, prototype 1,2, L.A. noire... je toho dost :d mohol by som dobre hry menovat aj do zajtra :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...