Jump to content

nabízím Web Templates , Design


Niker-CZ

Recommended Posts

To si snad ze mě děláte už prdel ne? Jako jak můžete prodávat něco, co ani stránka není? To si jako myslíte, že když něco spatláte tak, že to ani stránka není a po validní stránce je to jako mít sračku tak je to v pořádku? Co si jako o sobě myslíte? Že jste giga super masteři? Že vytvoříte sračku a dostanete za to pětikilo? Já bych vás takové dementy okamžitě banoval!

 

Jsem nesmírně uraženej, že lidi jako jsi ty existují a ještě se tu ohání tím, že kritizovat umí každý. Takováhle práce se jinak než kritizovat nedá, protože to i šablona zdarma je vůči tomu nejprofesionálnější práce!

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ingnition sice s tebou souhlasím, ale nemusel jsi být tak tvrdý. Každý nějak začínal a nikdo nebyl profík hned na začátku. Banovat není důvod. Stačí se mu vysmát a on sem přestane chodit sám :d.

 

Niker-CZ:

Opravdu je to hrůza. Tohle by od tebe člověk nezval ani zdarma a ty za to chceš peníze. Nejdřív se inspiruj podle nějakých povedených webů a pak zkoušej dělat. Taky jsem míval hnusné designy, ale byl jsem si toho vědom a už jen pro své dobro (aby mě každý nevyp**oval), jsem to ani nezkoušel prodávat jak ty. Smaž to a dělej novou. A nebo si ji nech, třeba se tomu později, pokud u tohoto zůstaneš, pořádně upřímně zasměješ. Máš velkou odvahu...

 

Ne kecám nikdy z tebe nebude nic dobrýho jsi idiot.

Link to comment
Share on other sites

Ingnition sice s tebou souhlasím, ale nemusel jsi být tak tvrdý. Každý nějak začínal a nikdo nebyl profík hned na začátku. Banovat není důvod. Stačí se mu vysmát a on sem přestane chodit sám :d.

 

Niker-CZ:

Opravdu je to hrůza. Tohle by od tebe člověk nezval ani zdarma a ty za to chceš peníze. Nejdřív se inspiruj podle nějakých povedených webů a pak zkoušej dělat. Taky jsem míval hnusné designy, ale byl jsem si toho vědom a už jen pro své dobro (aby mě každý nevyp**oval), jsem to ani nezkoušel prodávat jak ty. Smaž to a dělej novou. A nebo si ji nech, třeba se tomu později, pokud u tohoto zůstaneš, pořádně upřímně zasměješ. Máš velkou odvahu...

 

Ne kecám nikdy z tebe nebude nic dobrýho jsi idiot.

 

Sorry but this can write only idiot...

Link to comment
Share on other sites

Ingnition sice s tebou souhlasím, ale nemusel jsi být tak tvrdý. Každý nějak začínal a nikdo nebyl profík hned na začátku. Banovat není důvod. Stačí se mu vysmát a on sem přestane chodit sám :d.

 

Niker-CZ:

Opravdu je to hrůza. Tohle by od tebe člověk nezval ani zdarma a ty za to chceš peníze. Nejdřív se inspiruj podle nějakých povedených webů a pak zkoušej dělat. Taky jsem míval hnusné designy, ale byl jsem si toho vědom a už jen pro své dobro (aby mě každý nevyp**oval), jsem to ani nezkoušel prodávat jak ty. Smaž to a dělej novou. A nebo si ji nech, třeba se tomu později, pokud u tohoto zůstaneš, pořádně upřímně zasměješ. Máš velkou odvahu...

 

Ne kecám nikdy z tebe nebude nic dobrýho jsi idiot.

 

 

To je sice pravda ze kazdy nejako zacinal ale vecsina ludi svoje prve deisgni ani nezverejni a nie ich este predava!!

Link to comment
Share on other sites

ok vše beru ale tak si pořádně přečtéte první Komonet po domluvě upravím viz.pokuď se někomu něco nelíbí tak mi napíše a já to upravím (každému se líbí něco jiného!!)

 

pokuď to moje je strašné to bych byl zvědav co řeknete na toto http://pawno.cz/topic/43792-webdesign-portfolio/

Link to comment
Share on other sites

:d Tohle nemá co společného s tím, že se každému líbí něco jiného. Pokavaď jsi tohle vyblil jako své dílo, dokážu si živě představit jak by asi vypadala případná úprava. Tohle s webem ani grafikou nemá nic společného! Buď rád, že tě za to ještě nikdo nelynčuje!
Link to comment
Share on other sites

po upravě to znamená že někdo nechce minecraft , tekkit web tak mi napíše že v tomto stylu chce např. CS web tak mu to udělám žádný problém a s textem to vypadá ještě líp takhle bez textu to vypadá blbě ale s textem je to good

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...