Jump to content

Recommended Posts

Dobrý den nebo ahoj,

 

mnohí z Vás nemají webové stránky,ale máte SA:MP server,

a již mně kontaktovalo více lidí, jestly bych jim neudělal web.

 

Jelikož jsem mněl doménu kterou jsem nepoužíval, tak jsem se rozhodl, na ní

vytvořit ty webové stránky.

 

Adresa: http://www.Mix-Zone.eu

System jsem vytvořil já, zatím to je kontabiltní s apanely od Laces-e, chystám se později

udělat systém tak,aby byl kontabiltní i s jinými apanely.

WebDesign, původně jsem chtěl něco vytvořit,ale na internetu jsem našel jeden free design

který se mi zalíbil, tak jsem ho použil, autorem toho designu je http://www.ironspider.ca/

 

 

Jak to vlastně funguje?

 

Po navštívení stránky se Vás to zeptá na IP, PORT

Po zadání se Vám IP a PORT zpravuje a převede do LINKU a pak se zobrazí "Vaše" stránka.

 

 

Co na webu najdu?

 

Po zadání IP a PORTU se Vám zobrazí: Status generator,online chat,online mapa,online banlist

a do menu se přidá reklama na hosting.

 

 

Jaké jsou webové stránky?

 

http://www.MIX-Zone.eu/index.php

 

 

Je to zdarma?

 

Ano, je to zdarma.

 

 

Pokud máte jaké koliv otázky, pište jej do komentáru.

Děkuji

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Grafika, otrasna... Ako napad je to dobre, no keby to automaticky vytvorilo vlastny priecinok atd.. tak by to bolo lepsie, takze moje hodnotenie, 3/10

 

Děkuji za hodnocení, prosímtě vysvětli mi, jak jsi to myslel s "vytvorilo vlastny priecinok atd..", popíš to.

Grafika? Design není můj, to jsem již psal..

 


Co se chystá do dalšího update?

 

Budete si moct vytvořit subdomenu a to: www.neco.Mix-Zone.eu , po načtení stránky www.neco.mix-zone.eu se načte uživately vaše stránky ( www.Mix-Zone.eu/index3.php?ip=VASE_IP&port=VAS_PORT

 

Důvod?

 

Adresa je moc dlouhá a takhle je kratší,lehčeji pamatovatelná,a načte se stejně rychle jako ta s dlohou adresou

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za hodnocení, prosímtě vysvětli mi, jak jsi to myslel s "vytvorilo vlastny priecinok atd..", popíš to.

Grafika? Design není můj, to jsem již psal..

 


Co se chystá do dalšího update?

 

Budete si moct vytvořit subdomenu a to: www.neco.Mix-Zone.eu , po načtení stránky www.neco.mix-zone.eu se načte uživately vaše stránky ( www.Mix-Zone.eu/index3.php?ip=VASE_IP&port=VAS_PORT

 

Důvod?

 

Adresa je moc dlouhá a takhle je kratší,lehčeji pamatovatelná,a načte se stejně rychle jako ta s dlohou adresou

ak to mas na endore, kazdy priecinok je subdomena... Vytvor priecinok a subory, a bude subdomena :d

Link to comment
Share on other sites

ak to mas na endore, kazdy priecinok je subdomena... Vytvor priecinok a subory, a bude subdomena :d

To já vím, mám to naplanovany tak, že na ty strance www.Mix-Zone.eu bude Vytvorit subdomenu

Tam bude "Zadejte IP, PORT, nazev" pak se to zpracuje do souboru: index.txt ,pomoci funkci mkdir,copy ,to dostanu do toho a subdomena je hotova.

Ano mam to u endory

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...