Jump to content
4Forse

ostatní San Andreas Stories Roleplay

Recommended Posts

sasj.png

Momentálně pracujeme na RolePlay módu, který se odehrává pouze v Los Santos. Mód je celkem slušně propracovaný do detailů.

Zaměstnání:

1. Rozvážeč zboží - doplňujete zásoby obchodů, spolupracujete s majitelem byznysu

2. Převážeč aut - máte za úkol převést auto za 2 minuty z doků do autosalónu Grotti, spolupracujete s majitelem byznysu

3. Security - Převážíte peníze z obchodů, restaurací a barů do banky

4. Nosič - Nosíte pytle z vagónů do skladu, spíš "mini práce" pro nižší ranky

5. Dřevorubec - Kácíte stromy a nosíte dříví na sklad, ze kterého následně čerpá suroviny nábytkář, spíš "mini práce" pro nižší ranky

6. Tanker - Cílem je převážet v přívěsu benzín a ropu ze skladu na benzínky, spolupracujete s majitelem byznysu

7. Rozvážeč pizzy - Rozvážíte pizzu do restaurací, před restaurací vystoupíme, vezmete si do rukou pizzu a odnesete dovnitř, spolupracujete s majitelem byznysu

8. Dealer zbraní - Úkolem je rozvážet zbraně ze skladu do obchodů AmmuNation, spolupracujete s majitelem byznysu

9. Řidič autobusu - Jste zaměstnancem ministerstva dopravy, máte na výběr z více linek (městská,příměstská nebo meziměstská) + různé trasy. Na každé zastávce musíte čekat 10 sekund. Zastávky jsou označené a nachází se na místě objekt zastávky. Cílem je rozvážet hráče a nejen jezdit linkou (značný rozdíl ve výdělku). Platíte za pronájem autobusu a za případné opravy.

10. Taxikáři patří pod ministerstvo dopravy a mají za úkol rozvážet hráče na jimi určené místo. Taxikáři si vyberou sazbu za kilometr a ta se zobrazí nad autem.

11. Automechanik - Může opravovat, tankovat, tunit (nitro) a prodávat paklíče, které jsou potřeba pro krádeže aut nebo otvírání cizích kufrů aut.

12. Deteltiv - Nemá výplatu. Vydělává si hledáním hráčů (hráče vidí x sekund na mapě, pokud není v interieru), platí ho ten, kdo si ho najme.

13. Stavitel - Nosí stavebniny na staveniště a z nich staví dům.

Frakce:

1. Novinářská agentura
  2. Státní policie
  3. Záchranářska služba
  4. Advokáti
  5. Vláda státu
  6. Agentura hitmanů
  7. Ministerstvo dopravy
  8. Dopravní policie

Gangy:

1. Los Santos Vagos
  2. Groove Street
  3. The Rifa Gang
  4. The Ballas Gang
  5. The Aztecas Gang

Mafie:

1. La Cosa Nostra
  2. Yakuza
  3. Ruská mafie

Business:

1. Ropné sklady
  2. Autosalon
  3. Obchod s oblečením
  4. Ammunation
  5. Bar "Ganstaro"
  6. Domácí potřeby
  7. Restaurace
  8. Supermarkety 24/7
  9. Národní banka
  10. Reklamní business
  11. Mobilní operátor
  12. Klub kartingu
  13. Řetězec Rusty Brown's

Pokud začnete hrát, objevíte se na autobusovém nádraží, odkud si máte dojít na úřad pro občanský průkaz, poté do nemocnice pro pojištění. Dále si můžete vybrat, jakou cestou půjdete. Můžete si udělat řidičák nebo se jít rovnou zaměstnat na nějakou práci pro první rank.

Frakce spravuje vždy jeden vůdce, který může nabírat členy frakce nebo si může jmenovat zástupce. Členové frakcí můžou dostat dutku. Každý hráč může mít maximum 2 vozidla - jedno z autosalonu a druhé s koupeným domem. Systém domů je také celkem dobře udělaný. Majitel si může kupovat interier, šatník, safe nebo nové dveře. Safe a dveře slouží pro bezpečnost, jelikož gangy a mafie můžou vylámat dveře a nějaký dům vykrást.

Na serveru je zákaz DM (zabíjení bez důvodu). Policejní systém je zde udělán pouze manuální, tzn. že policista má plnou moc a systém nekontroluje jeho činnost - omezení je stanoveno pouze na rank. Policista vás může zatknout, odvést (hráč je zmražen a jde za policistou automaticky), hodit vás do auta, sebrat vám nějaký průkaz, vypsat pokutu a tak dále..

Gangy a mafie vás můžou unést - mají tu moc vás svázat nebo nasadit vám na hlavu pytel (hráč má černou obrazovku a nevidí ani mapu v ESC). Samozřejmě, že v módu je válka o území. Nelze napadnout území gangu jehož členové nejsou online. Na přípravu k boji má každý gang 5 minut (nákup zbraní atd..) Gangy můžou s územím i obchodovat mezi sebou.

V bance si můžete zařídit účet, na který vám bude chodit výplata nebo i kreditní kartu, kterou využijete v bankomatech, které jsou po celém státu, abyste nemuseli pořád jezdit do banky, kreditkou lze platit i v obchodech.

Máme i systém benzínu, celkem 3 druhy benzínů a diesel. Majitel auta si musí zjistit, jaký typ benzínu má auto před tankováním. Pokud dojde benzín, lze si přivolat automechanika.

Funkcí je mnohem více, ostatní uvidíte sami.

Server s tímto módem bude spuštěn už zanedlouho. Budu sem přidával seznam změn a novinek.

Uvidíme uvidíme.. zatím to vypadá dobře.. teď doufejme, že to bude fakt " TEN " pan RP server.. pokud ano tak mě můžete očekávat :p

Rád bych zde napsal můj první dojem z beta testu.. vymazleně dobrej server.. Jako nováček (na serveru) jsem využil tutorial (tak jak to je zvykem) a byl přesně takový jaký má být.. hráči sdělí podstatné informace a nezahrnuje ho " zbytečnostma ", které mu mohou zamotat hlavu. Řekne mu co kde najde, co se jak dělá a vypustí ho do hry.. za tohle server dostává bonusové body. Sic jsem měl jen krátký čas na testování tak jsem vyzkoušel autoškolu, koupě a ovládání domu a potulování, rozhlížení etc.. co mě tedy obzvláště překvapilo je omezovač rychlosti na 60km/h.. to jsem prozatím na RP serveru neviděl (i když už rok jsem mimo sa-mp RP) a je to rozhodně velké plus.. za tu krátkou dobu jsem stihnul vidět opravdu málo věci, avšak to co jsem viděl mě utvrdilo v tom, že tohle je TEN pan RP server.. žádný RL,RŽ,ORŽ,ŽRŽ a podobně.. takže za mohu jenom doporučit a doufám, že se uvidíme ve hře :)

Vydel som vela Roleplayov ale asi bute tento najlepší

Aj ja som robir roleplay ale spravil som len 80% a potom to išlo do koša :d

•  

Já tu IP nevidím :) Chcel by som to skúsiť, ked tak, tak to patrí do prezentácie módov nie?

Facepalm - ak píšeme že sme ako BETATESTERS spokojný tak čo myslíš si že server funguje . A sekce to je správna lebo mod je hotový ale nie dostatočne v češtine a ako prezentace to dat nemožeme lebo ešte sa na nom nehrá a nebol officiálne spustení . Ale tešit sa môžeš čoskoro bude Holiwood Premiera :d

asi tu bude zaujimavo vyzerat ale pozeram na forum.sa-mp.com je tam jeden gm mod San Andreas Life Roleplay aby to nebolo to iséé :d

Nejak vám to furt nejde, čo sa deje? :)

Pracujeme. Rozhodli jsme se překopat systém na poslední chvíli. Sestavili jste TODO list. Některá povolání jsme předělali úplně (například Taxi)