Jump to content

nabízím Návrh/tvorbu Webových Stránek


Ardis

Recommended Posts

Guest Petr Hnátek

A teď si představ co by se stalo, kdyby ten tvůj Marek udělal podobnou kopii pro klienta.

 

 

 

Kódoval to on viz.

<font style="font-size:10px;text-transform: none;">         Zde vše začíná</font>

:d

Kódoval !

twl a já jsem se ním tak sr*l...

 

Dobře no, tak to kódoval on :d

Link to comment
Share on other sites

Guest Petr Hnátek

Cože ?

Jaký Copy ?

 

Dělál to grafik Lyri pro můj portál tak proč jsem cpeš Copy ?

Víš to na 100%, že to dělal pro tebe? :) V dnešní době někteří udělají "design" pro někoho a pak ho dávají dál a dál.

Link to comment
Share on other sites

Twl už začínám mít nervy když čtu ty vaše komenty...

 

Dejte raději LOCK !

 

Víš to na 100%, že to dělal pro tebe? :) V dnešní době někteří udělají "design" pro někoho a pak ho dávají dál a dál.

 

 

Vím to na 100% :d

Dělal to pro můj Gaming portál ExtraZone.eu (který už skončil)

Link to comment
Share on other sites

":DDDDDDDDDDDDDDDDDD" ---> Predstavte si môj výraz tváre keď som to videl :) Prečo väčšina detí, si myslí že bude bohatnúť kradnutím? ZOBUĎTE SA!

Všetky designy som už videl na fórach. Nehovorím o free template pre "studio". ZMAZAŤ, ZMAZAŤ, ZMAZAŤ!

Link to comment
Share on other sites

Guest Petr Hnátek

Twl už začínám mít nervy když čtu ty vaše komenty...

 

Dejte raději LOCK !

 

 

 

 

Vím to na 100% :d

Dělal to pro můj Gaming portál ExtraZone.eu (který už skončil)

Ještě otázka, proč teda máte v referencích něco, co jste nedělali?

 

Zkopírované jsou jen některé prvky. :)

Ano, opravdu jen některé, protože takovou sračku jako

 

               

 

dokáže snad jen on.

Link to comment
Share on other sites

":DDDDDDDDDDDDDDDDDD" ---> Predstavte si môj výraz tváre keď som to videl :) Prečo väčšina detí, si myslí že bude bohatnúť kradnutím? ZOBUĎTE SA!

Všetky designy som už videl na fórach. Nehovorím o free template pre "studio". ZMAZAŤ, ZMAZAŤ, ZMAZAŤ!

 

 

Paráda takže já to vidím tak že začnu pracovat zase sám seru na všechny grafiky....

Link to comment
Share on other sites

Paráda takže já to vidím tak že začnu pracovat zase sám seru na všechny grafiky....

Kašleš na všechny grafiky? Však ty jsi žádné grafika dosud neměl. Dneska osobě každý tvrdí, že je grafik. Ale opak je pravdou...

Link to comment
Share on other sites

A jeste bych rad zminil, ze na podobny privydelek musis mit zivnostensky list, ktery ty urcite nemas. Takze to hned naprav a nebo ten web rovnou zavri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...