Jump to content

nabízím Návrh/tvorbu Webových Stránek


Ardis

Recommended Posts

logo.png

Zhotovíme vám webovou stránku nebo grafický návrh za krátkou dobu. Odhadneme vám cenu předem i s rozložením webu.Potom Vám uděláme návrh designu a nakodujeme Vám ho za nejnižší cenu. Kromě webové prezentace si u nás můžete objednat také návrh loga, grafické nápisy a jiné věci.

 

 

 

Reference --->http://mujfox.eu/reference.html

Referenci nemáme moc, protože jsme nedávno začali..

 

Případě že budete mít zájem tak nás můžete kontaktovat v sekci

 

Kontakt ---> http://mujfox.eu/kontakt.html

 

Nebo

skype: lamac.kamil

Link to comment
Share on other sites

Guest Petr Hnátek

To se mi zdá nebo ten code vašeho webu je předělaný free template a nebo jen seskládaný z jiných webů?

Jinak jak se dívám na ty reference, tak od vás bych se design určitě udělat nenechal. O code bych se rozmýšlel, jestli je to vůbec vaše práce.

 

Protože kdo si dá do html poznámku LOGO a to je vše? Buď dávám poznámky všude a nebo je tam nedávám, takto to vypadá, že jste to upravovali a na toto zapomněli. ;)

Link to comment
Share on other sites

To se mi zdá nebo ten code vašeho webu je předělaný free template a nebo jen seskládaný z jiných webů?

Jinak jak se dívám na ty reference, tak od vás bych se design určitě udělat nenechal. O code bych se rozmýšlel, jestli je to vůbec vaše práce.

 

Protože kdo si dá do html poznámku LOGO a to je vše? Buď dávám poznámky všude a nebo je tam nedávám, takto to vypadá, že jste to upravovali a na toto zapomněli. ;)

 

Všechno je naše práce, porfolio není upravený od jiných designu

jinak co se týče těch poznámek v html tak já osobně si nemusím vše poznamenat, protože vím co k čemu patří proto jsem si poznamenal jen ty základní věci.. :)

 

Grafické návrhy designu nejsou moc dobré to vím i já (proto i ceny jsou nejnižší), ale musíš uznat že každý nějak začíná :)

Link to comment
Share on other sites

Jenom mne se tak dlouho nacita jejich web ? Nebo i vam ? Protoze 5 minut aby se nacital je docela dlouho

 

 

No web mám přes VPS(Virtual Server) a každých 20 min. se seká....

Link to comment
Share on other sites

Guest Petr Hnátek

Všechno je naše práce, porfolio není upravený od jiných designu

jinak co se týče těch poznámek v html tak já osobně si nemusím vše poznamenat, protože vím co k čemu patří proto jsem si poznamenal jen ty základní věci.. :)

 

Grafické návrhy designu nejsou moc dobré to vím i já (proto i ceny jsou nejnižší), ale musíš uznat že každý nějak začíná :)

Ano, každý nějak začíná, ale určitě nezačíná tím, že to hned prodává. Jinak mohu se zeptat, jaká je cena, když si někdo objedná?

Link to comment
Share on other sites

Bože, bože, bože, bože!!!!! Co dělá ten zatracenej vodoznak v těch hnusných referencí??!! Takovej nesmysl a amatérismus. Bože můj, kdo vás naučil tam dávat ten vodoznak? To už se dávno nedělá a nevím, kdo by kopíroval vaše práce - je to nesmysl jen to kazí celkový dojem a i onu referenci. Nemysl a balast, zvlášť když to chcete PRODAT!

 

Prezentační stránky jsou naprosto amatérské a vůbec nezaujmou danou osobu. Neumíte pracovat s typografií - a ano, je zároveň šílená. Všude máte zbytečně obrovské mezery a odsazení - tomu nerozumím. Jo a málem bych zapomněl, přestaňte dělat ten nechutnej Fusionovskej styl. To není grafika, to je jen splácanina do ničeho - samé posrané tabulkové rozložení. Už jsem doufal, že to nikdo dneska snad už ani nedělá - opak je pravdou.

 

Sloganu:

Za naše práce bereme minimum peněz a i proto jsme mezi lidmi oblibení...

To je jako říct, "Ahoj jsem Vietnamec, prodávám levné věci a lidé nás mají rádi" a kde je ta kvalita a kvantita? Nikde, jde jen o tabulkové a ničím nezajímavé flákoty, za které někdo dá sotva 100 Kč? Proberte se! Tohle grafika není a už vůbec ne k prodeji...

Link to comment
Share on other sites

Guest Petr Hnátek

Pokud toto zde bude pokračovat i dále s ostatními uživateli, tak toto fórum opět přitáhne moji pozornost :)

 

Občas se zasměju a občas si pobrečím nad tím, co ti lidi dneska nabízí za peníze.

Link to comment
Share on other sites

Guest Petr Hnátek

Vůbec to nechápu ten design jsem dostal jako návrh na porfolio od marka tak jsem ho i nakodoval..

Nevěděl jsem že už něco takového existuje...

To říkají všichni. "My jsme nevěděli, že něco takového je." A určitě to má ještě teďka v záložkách pod názvem "web na okopírování" nebo "free template here".

Link to comment
Share on other sites

To říkají všichni. "My jsme nevěděli, že něco takového je." A určitě to má ještě teďka v záložkách pod názvem "web na okopírování" nebo "free template here".

 

šablona je placená

Link to comment
Share on other sites

Guest Petr Hnátek

šablona je placená

Ty si myslíš, že se v dnešní době šablony platí? Stačí si dát "vyzkoušet" nebo jak to tam píšou a celý web zkopírovat, pokud je to iframe, tak i ten se dá obejít a stránku opět zkopírovat. Ale tak či tak, že to trapas, když oni nabízí tvorbu www stránek a ani ty své nemají z vlastní tvorby.

Link to comment
Share on other sites

To říkají všichni. "My jsme nevěděli, že něco takového je." A určitě to má ještě teďka v záložkách pod názvem "web na okopírování" nebo "free template here".

 

Fakt jsem o tom nevěděl..

Jak říkám tento design jsem dostal jako návrh od Marka na porfolio kdybych to věděl proč bych asi proboha kódoval něco podobného co už existuje ?

 

Nevěříte klidně vám pošli PSD..

Link to comment
Share on other sites

Guest Petr Hnátek

Fakt jsem o tom nevěděl..

Jak říkám tento design jsem dostal jako návrh od Marka na porfolio kdybych to věděl proč bych asi proboha kódoval něco podobného co už existuje ?

 

Nevěříte klidně vám pošli PSD..

 

Kódoval, nebo už to bylo na kódované?

 

psd formátem se neoháněj, v dnešní době se dá stáhnout i s tím code v horším případě a v lepším, tedy pokud je tento template zakoupený, tak je přiložen i psd.

Link to comment
Share on other sites

A teď si představ co by se stalo, kdyby ten tvůj Marek udělal podobnou kopii pro klienta.

 

Kódoval, nebo už to bylo na kódované?

 

psd formátem se neoháněj, v dnešní době se dá stáhnout i s tím code v horším případě a v lepším, tedy pokud je tento template zakoupený, tak je přiložen i psd.

 

Kódoval to on viz.

<font style="font-size:10px;text-transform: none;">         Zde vše začíná</font>

:d

Link to comment
Share on other sites

Kódoval, nebo už to bylo na kódované?

 

psd formátem se neoháněj, v dnešní době se dá stáhnout i s tím code v horším případě a v lepším, tedy pokud je tento template zakoupený, tak je přiložen i psd.

 

Kódoval !

twl a já jsem se ním tak sr*l...

Link to comment
Share on other sites

<font style="font-size:10px;text-transform: none;">         Zde vše začíná</font>

 

Tohle budu rozdejchávat dlouho :haha:

 

 

Budeš rozdejchávat co přesně tohle ?

         

?????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...