Jump to content

Recommended Posts

qtfcweogtt7epizmhs3q.png

Čau,

konečně jsem dodělal mód Mafia Roleplay, pokud nevíte o co jde navštivte:

http://pawno.cz/topi...mafia-roleplay/

Jelikož v tom topicu nevím jak upravit úvodní příspěvek. Napíšu sem pár věcí co jsem udělal a nenapsal je tam.

- hraje se v San Fierru a Area 51

- na serveru můžete vidět trochu předělané prostředí kolem nádraží a wang cars

- "nová čtvrť" vedle wang cars

- můžete sprejovat na určité zdi, sprej najdete ve zmiňované čtvrti

- můžete si vytvořit mafii s vlastním názvem, sídlem i výplatami pro členy

- můžete si koupit auto a poté ho zaparkovat, zamknout, spawnout.... (cena auta se pohybuje podle rychlosti a spotřebě paliva)

- můžete si kupovat různé věci v obchodech, které časem budou úplně v celém SF

- můžete pracovat až ve třinácti povoláních, ne všechny ale můžete dělat od lvlu 1

- cca 10 animací (časem přibudou)

- vlastní house system a business system

- jelikož je to roleplay tak musíte vědět jak se hraje (při registraci malý návod jak hrát)

- rozlišuje se OOC psaní (do OOC se píše přes !text) a IC psaní (psaní normálně do chatu)

- vlastní malý interiér nemocnice

- můžete si koupit mobil (podle ceny mobilu, cena smsky)

- na serveru se nachází bug, který momentálně opravujeme (když přijdete na server, někdy se stane že se vám parkrát restartuje hra, nemusíte se bát, že přijdete o údaje v účtě, jen musíte počkat dokud se prostě normálně nepřipojíte, poznáte to tím, že se vám zobrazí dialog na přihlášení nebo registraci, většinou se hra restartuje 2x a poté to jde nebo se vám nerestartuje vůbec a vše běží jak má)

Na webu probíhají poslední úpravy a brzy ho tu zveřejním.

Velké díky patří těmto lidem, kteří se mnou testovali mód při vývoji:

TheTotifus, Ar3st, MiskulunCZ, Skrilex

Také těmto dvou lidem za to, že mi pomohli když něco nefungovalo:

Mafian189, lyrics911, ATomas

A naposled uživateli, který vytvořil header na web:

ManSlayer

A pro ty kdo nevědí, roleplay se hraje s roleplay nickem. Jinak se na server nedostanete.

Zvolte si nick v tomto formátu: Jmeno_Prijmeni (bez diakritiky).

IP: 37.157.198.57:7777

Server status mi sem nejde dát, takže ho přidám později.

Naskytnul se nějaký problém, který na windows serveru není, takže nešel zjistit. Brzy bude server odemčen.

Sdílet tento příspěvek

zdá se mi to nebo tohle téma se tu zakládá každý týden :d (přijde mi to tak)

ne ne, je to jedno a to samy, to se ti zda :d

server znovu offline kvuli dojebani adminky... zitra by mel byt online

chyba byla odstranena a server zase bezi, ted uz by to melo bejt kompletne hotovy, muzete testovat, pokud najdete nejakej bug muzete hlasit zde :)

IP: 37.157.198.57:7777

Sdílet tento příspěvek

Asi najviac na tomto móde oceňujem, že to je RP (RolePlay). CZ/SK RolePlay serverov je naozaj málo, sú presne 2 (s týmto). Keďže Roleplay servery mám najradšej, určite vyskúšam. Už sa teším :d

Sdílet tento příspěvek

Také těmto dvou lidem za to, že mi pomohli když něco nefungovalo:

Mafian189, lyrics911, ATomas

:d:D

Prídem pozrieť

Ospravedlňujem sa za DoublePost, nechce mi ísť tlačítko Upravit

Takže bo lsom tam, mód je peknný len som našiel pár bugov, dokopy 2 :d:D

Sdílet tento příspěvek

:d :d

Prídem pozrieť

Ospravedlňujem sa za DoublePost, nechce mi ísť tlačítko Upravit

Takže bo lsom tam, mód je peknný len som našiel pár bugov, dokopy 2 :d :d

preklep.. rad bych to upravil ale nevim jak :d

Sdílet tento příspěvek

Nedomyslené veci

- Málo aut

- Nepremyslená autoškola. Dokončíte ju uprostred San Francisca, auto Vám zmizne a hybáj ísť znova späť do úradu pozrieť si zoznam prác, ktoré môžem. Keby bolo viac áut, bolo by to komfortnejšie

- Pri práci busáka sa nezobrazujú chekpointy

- Stáva sa, že po registrácii ste admin, máte okolo 100 miliónov v banke a ste policajt

- Ak sa s niekym zoznámite, nemáte ho ako rozoznať, pretože nad ním nie je nick.

Riešenia

- Pridať oveľa viac áut

- Pri autoškole doplniť ešte jeden chekpoint, ktorý bude pri budove autoškoly. Test sa úspešne skončí až vtedy, keď auto vojde do chekpointu pri budove autoškoly

- Opraviť bugy

- Nad hráča pridať jeho nick, ktorý bude vidno len keď bude blízko iného hráča (dúfam, že chápeš, ako to myslím

Inak, server sa mi páááči :)

//EDIT: Ešte som zabudol na obchody. Ak nepatria hráčovi, dovnútra sa nedostanete

Sdílet tento příspěvek

Nedomyslené veci

- Málo aut

- Nepremyslená autoškola. Dokončíte ju uprostred San Francisca, auto Vám zmizne a hybáj ísť znova späť do úradu pozrieť si zoznam prác, ktoré môžem. Keby bolo viac áut, bolo by to komfortnejšie

- Pri práci busáka sa nezobrazujú chekpointy

- Stáva sa, že po registrácii ste admin, máte okolo 100 miliónov v banke a ste policajt

- Ak sa s niekym zoznámite, nemáte ho ako rozoznať, pretože nad ním nie je nick.

Riešenia

- Pridať oveľa viac áut

- Pri autoškole doplniť ešte jeden chekpoint, ktorý bude pri budove autoškoly. Test sa úspešne skončí až vtedy, keď auto vojde do chekpointu pri budove autoškoly

- Opraviť bugy

- Nad hráča pridať jeho nick, ktorý bude vidno len keď bude blízko iného hráča (dúfam, že chápeš, ako to myslím

Inak, server sa mi páááči :)

//EDIT: Ešte som zabudol na obchody. Ak nepatria hráčovi, dovnútra sa nedostanete

s tou autoskolou vim, ze je to docela na ho*no.. predelam ji abysi koncil jizdu zase u autoskoly, takze budes mit vse blizko i auto kterym si prijel, ten problem s tim ze si policajt atp. prave resime, vubec nevim proc se to tak jebe.. je to v tom ze se pripojis a pri loginu ti to kontroluje ucet jinyho hrace, praci autobusaka zkontroluju, dobre ten nick nad hracem udelam.. doufal sem ze bude stacit kdyz si hraci mezi sebou budou povidat a uz muzes vedet jak se jmenuje tim ze pise do chatu svym nickem..

Sdílet tento příspěvek

.. doufal sem ze bude stacit kdyz si hraci mezi sebou budou povidat a uz muzes vedet jak se jmenuje tim ze pise do chatu svym nickem..

To keby sa chceli stretnúť v bare tak by museli vykrikovať po sebe asi takto :

Jimmy: Jack, kde si ?!

Jack: Hore, nevidíš ?

Jimmy: Nie, kde hore ?

Jack: Tu

Jimmy: Serem na teba, idem domov

:d

Server je zamknutý...

Máme sa tešiť na update ? :)

Sdílet tento příspěvek

To keby sa chceli stretnúť v bare tak by museli vykrikovať po sebe asi takto :

Jimmy: Jack, kde si ?!

Jack: Hore, nevidíš ?

Jimmy: Nie, kde hore ?

Jack: Tu

Jimmy: Serem na teba, idem domov

:d

Server je zamknutý...

Máme sa tešiť na update ? :)

opraveny vsechny bugy co jsme nasli a co jsi tu vypsal + tech vic aut bohuzel po SA neudelame, staci kdyz si pujcis pred nadrazim kolo, to je volny pro kazdyho (dnes v noci jeste nastavim aby se auta nerespawnovaly vubec, zatim to musite vydrzet :d) + to videni nicku kdyz jsi od hrace blizko udelame taky az dnes v noci.. ja musim off

server je online :)37.157.198.57:7777

Sdílet tento příspěvek

Skúšal som to, ale autoškola bez zmeny ;-)

A keď som sa prihlásil, musel som sa znova zaregistrovať ? Je to úmyselné či nikoliv ?

je to umyslne.. kvuli zmene systemu ukladani jsme museli smazat vsechny ucty, muzu ti to vynahradit nejakyma $ pokud budes chtit :) autoskola bez zmeny? to je divny, podivam se na to.. diky za nahlaseni

Sdílet tento příspěvek

Ja keď vidím na serveri také mená ako Killer_xD tak to tu jednoducho napísať musím

Ak chcete na RP serveroch hrať s RP nickom (čo vlastne musíte), mali by ste niečo o ňom vedieť

Na väčšine RP serveroch existujú na nicky pravidlá.

Sú to hlavne tieto:

1. Je zakázané mať nicky osobností/celebrít (napr. Justin_Bieber alebo Barack_Obama). Pre istotu svoj nick zadajte do google, aby ste mali istotu, že žiadna celebrita nemá Vaše meno.

2. Najlepšie spravíte, keď si zvolíte americký RP nick (napr. Jack_Nickolson). Samozrejme, nevyžaduje sa to, ale potom musíte rátať s tým, že ak budete najprv Tashi_Nagiso z Japonska, nebudete mať skin nejakého černocha.

3. Je zakázané sprosté mená (napr. James_Motherfucker).

4. Je zakázané nezmyselné mená

Ak by ste potrebovali hocičo ohľadom RP, napíšte mi PM tu na fóre.

Keď bude server, mohol by som to napísať na fórum ? Samozrejme, napísal by som (takmer) všetko, čo by ste mali vedieť preto, aby ste mohli hrať na dobrom RP serveri.

Ďakujem za prečítanie

P.S: Server sa pomaly zdokonaľuje :) Môžem len :potlesk:

Sdílet tento příspěvek

Ja keď vidím na serveri také mená ako Killer_xD tak to tu jednoducho napísať musím

Ak chcete na RP serveroch hrať s RP nickom (čo vlastne musíte), mali by ste niečo o ňom vedieť

Na väčšine RP serveroch existujú na nicky pravidlá.

Sú to hlavne tieto:

1. Je zakázané mať nicky osobností/celebrít (napr. Justin_Bieber alebo Barack_Obama). Pre istotu svoj nick zadajte do google, aby ste mali istotu, že žiadna celebrita nemá Vaše meno.

2. Najlepšie spravíte, keď si zvolíte americký RP nick (napr. Jack_Nickolson). Samozrejme, nevyžaduje sa to, ale potom musíte rátať s tým, že ak budete najprv Tashi_Nagiso z Japonska, nebudete mať skin nejakého černocha.

3. Je zakázané sprosté mená (napr. James_Motherfucker).

4. Je zakázané nezmyselné mená

Ak by ste potrebovali hocičo ohľadom RP, napíšte mi PM tu na fóre.

Keď bude server, mohol by som to napísať na fórum ? Samozrejme, napísal by som (takmer) všetko, čo by ste mali vedieť preto, aby ste mohli hrať na dobrom RP serveri.

Ďakujem za prečítanie

P.S: Server sa pomaly zdokonaľuje :) Môžem len :potlesk:

Súhlasím... Je to fakt pekný mód, ja som bol tiež admin s 9 miliardami, ale už som len Admin :) Web mrtvý ... Regnul som sa :d:D Sweete

Sdílet tento příspěvek

je to pekne zabugovane :d lol pridem na server som admin, v banke mam asi 9 miliard :d :d

chtel bych se te jeste zeptat.. netestoval si to nahodou vcera? ten problem byl snad jen vcera, dnes jsem to opravil vcetne snad vsech bugu co jsme zatim nasli..

Súhlasím... Je to fakt pekný mód, ja som bol tiež admin s 9 miliardami, ale už som len Admin :) Web mrtvý ... Regnul som sa :d :d Sweete

marzus diky moc za napsani clanku, snad si to nekdo precte a priste neprijde s nim Em[p]ty_CZ ... zbytecne pak za to musim kickovat/banovat a mazat vam ucty, adrian web jak uz vis je ve vyrobe a nikde sem ho zatim nezverejnil takze bude mrtvy dokud nebude dodelany :)

Sdílet tento příspěvek

nie dnes :d

koukal jsem na ucty a jen dvoum z 25ti se to stalo.. jsi jeden z nich xD.. asi jsem prisel na chybu ale vubec nevim jak ji opravit, takze zatim to budu denne kontrolovat jestli se to jeste nekomu nestalo (pokud se vam to stalo = zkusim tomu zabranit automatickym kicknutim) tak se odpojte a zalozte si jinej ucet.. :)

Fakt zajímavý mod hrál jsem ho dneska :) a fakt N1CE :d

diky to jsem moc rad :)

Sdílet tento příspěvek