Jump to content

Hlášení chyb beta verze pawna


4Forse

Recommended Posts

Do toho tématu pište všechny chyby, které jste našli.

 

Hlášení musí být ve formě:

  1. Kde (odkaz nejlépe)
  2. Jaká chyba (překlad, chyba v kódu, chybí obrázek apod..) + nějaký popis, podle kterého najdeme chybu
  3. Pokud jste našli php error popište co jste dělali (minimálně 5 kroků nazpět)
  4. Můžete do odpovědi posílat i screeny jako přílohy

Děkuji, že pomáháte vylepšit fórum

Link to comment
Share on other sites

Když přijde upozornění, že přítel přidal nový status a kliknete na jeho nick v tomto upozornění, tak odkazuje na neexistující adresu (resp. odkaz má špatný tvar). Možná to nefunguje globálně u každého upozornění...

Link to comment
Share on other sites

1) Oznámení nefunguje

2) "ffredyk přidal/a novou aktualizaci statusu Dnes, 18:48:53" odkaz na uživatele nefunguje

 

 

//EDIT: Nefunguje ani odkaz na status

Link to comment
Share on other sites

ja nwm jestly to je bug ale asi jo nebo co ja nwm jsem dal jednou citaci prostě v editu to bylo jednou a mam to 2x a nebo když dam v chatu ten @ jako napsat uživatele tak mi to napíše 2x a mačknu to jednou

Link to comment
Share on other sites

ja nwm jestly to je bug ale asi jo nebo co ja nwm jsem dal jednou citaci prostě v editu to bylo jednou a mam to 2x a nebo když dam v chatu ten @ jako napsat uživatele tak mi to napíše 2x a mačknu to jednou

prohlížeč + verze?
Link to comment
Share on other sites

Dalsi bug(ak to vo IP.Board neni, tak sry): Kdyz si v top5 vyberu topic, tak sa mi automaticky neda stranka na ten prispevek na ktery sem klik.... Znazoreni:

Je topic a vnom su 2 prispevky..

V top5 je ten 2 prispevek , a kdyz nanho kliknu, melo by me hodit do topicu + posunout stranku na ten urcitej prispevek

Link to comment
Share on other sites

Dalsi bug(ak to vo IP.Board neni, tak sry): Kdyz si v top5 vyberu topic, tak sa mi automaticky neda stranka na ten prispevek na ktery sem klik.... Znazoreni:

Je topic a vnom su 2 prispevky..

V top5 je ten 2 prispevek , a kdyz nanho kliknu, melo by me hodit do topicu + posunout stranku na ten urcitej prispevek

vlevo vedle nazvu máš modrou ikonku, která tě nasměruje na poslední odpověď

Link to comment
Share on other sites

1. Reputace jde dát každému uživately třeba 600x, stačí si najít pokaždý jiný příspěvek a stisknout palec dolu :(

Za 24 hodin můžeš dát maximálně 5 negativních a 10 pozitivních bodů

Link to comment
Share on other sites

1. Reputace jde dát každému uživately třeba 600x, stačí si najít pokaždý jiný příspěvek a stisknout palec dolu :(

 

Ty to využívaš :) Ďakujem za reputáciu -4 .

------------------------

Fórum mi celkovo načíta nejako pomaly. 60mb/s - download, 6mb/s - upload.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...