Jump to content

[GM/SCRIPT] CW-TG Mode [.pwn Download]


MartinHavo

Recommended Posts

CW-TG Mode

by QWER

 

Predhovor


Keďže QWER odišiel, tak som sa rozhodol upnúť mód. Dôvody nebudem vysvetkovať. QWER s tým súhlasil takže tu ho máte zdarma a v úplnej neodtabovanej kráse.

Takže tu máte jeho menšiu prácu a dúfam že mód využijete len na dobré veci.

 

Info


Mód obsahuje všetky základné prvky, aké by mal mať každy CW-TG mód.

- základné príkazy

- mód má 1.7k riadkov

- autor módu: QWER

Download


PASTEBIN: http://pastebin.com/ujbXih6G

Kód.

 

 

 

Iné módy


[GM/SCRIPT] Bez Nazvu 7.4 [.pwn Download]

Herný mód ktorý obsahuje základ každého FreeRoam-u: Domy, Povlania atď.

_________________________________________________________________

[GM] CW-TG Mode [.pwn Download]

Základný CW-TG mód

 

 

Ďakujeme QWERovi...

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

jen vysvetli proc sem pises Bez Nazvu 7.4 kdyz Qwer to normalne nazval Realnou Zemí tak proc najednou si to sem napsal jako bez nazvu 7.4 predem dik za vysvetleni

Link to comment
Share on other sites

jen vysvetli proc sem pises Bez Nazvu 7.4 kdyz Qwer to normalne nazval Realnou Zemí tak proc najednou si to sem napsal jako bez nazvu 7.4 predem dik za vysvetleni

 

myslim si ze realna zeme je skarede a neoriginalne, bez nazvu je krajsie...

Link to comment
Share on other sites

Pokiaľ viem tak nezaplatil takže vlastník je stále QWER a on to zverejnil. Ja len vytváram tému, aby sa k tomu mohlo dostať pár ľudí. Lebo je to úžasný script a bola by chyba keby ho nikto (okrem toho clanu) nepoužíval.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

přesně nevím co to vlastně dělá jestli jsem pochopil z popisu tak je to taková základna pro mád? jakoby herní jádro módu?

Link to comment
Share on other sites

přesně nevím co to vlastně dělá jestli jsem pochopil z popisu tak je to taková základna pro mád? jakoby herní jádro módu?

 

je to kompletný mód, hral si niekedy vôbec CW/TG mód (clan wars - to sú tí bugerovia čo zneužuívajú sawn bug a strielajú do seba)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
přesně nevím co to vlastně dělá jestli jsem pochopil z popisu tak je to taková základna pro mád? jakoby herní jádro módu?

 

je to kompletný mód, hral si niekedy vôbec CW/TG mód (clan wars - to sú tí bugerovia čo zneužuívajú sawn bug a strielajú do seba)

 

aha tak už chápu :) jinak nikdy jsem nehrál :d

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

+Inludy achjo :d

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.                                                                                                                                                         navštivte náš server 185.91.116.163:4124
Link to comment
Share on other sites

Čo sa má nahrát' do ScriptFiles zakladnu vec nedokáže napsat do popisi !LOL!  :d   :haha:

 

A k čemu to proboha psát ? Vždyť ti dal zdroják, tak si to tam přečti ne ?  :prase:  :prase:  :prase:  :prase:  :prase:  :prase:  :prase:

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...