Jump to content

ostatní [ C ] Hádaj číslo (mini-game na zábavu :D)


Arthom

Recommended Posts

Zdravím, dnes (25.9.2012) som dokončil moju novú hru ktorá sa volá hádaj číslo. Inšpiroval ma kazlik a jeho hra hádej číslo. Tak som spravil niečo podobné ale je to v C (presnejšie je to Console Application). Windows form application sa mi nechce robiť, pretože v C ako v tom editore čo ja pracujem tak je to náročné pracovať s tými kódmi. Takto si aspoň z console app. vylepším programovanie v C a potom možno začnem robiť aj windows app.

 

Takže načo je táto hra??? Táto hra je na zábavu, keď sa nudíte alebo niečo.

Aj ja som sa pri tejto hre dosť namáhal, aby nebola zabugovaná atď.

 

Ak objavíte nejakú chybu alebo niečo, v poho sem napíšte a ja sa pokusím ju opraviť a ostatné

 

Screeny:

f8z5w7fje1haopsa2acy_thumb.png

http://imgupload.sk/viewer.php?file=f8z5w7fje1haopsa2acy.png

 

ms8u423zcy410gvzxrt9_thumb.png

http://imgupload.sk/viewer.php?file=ms8u423zcy410gvzxrt9.png

 

rqkye8vrdhnhnawh1tsj_thumb.png

http://imgupload.sk/viewer.php?file=rqkye8vrdhnhnawh1tsj.png

 

 

Download:

http://uloz.to/xBFVWMG/hadaj-cislo-exe

Link to comment
Share on other sites

chvalit sa niecim co dokaze kazdy ked prejde hello worldom, je ako chodit za spokuziakmi a ukazovat ze viete scitovat cisla

 

hello worldom som nepresiel :d presiel som niecim inym :) a nechcem ako na chvalu iba som chcel zverejnit moj program, pre vas

Link to comment
Share on other sites

chvalit sa niecim co dokaze kazdy ked prejde hello worldom, je ako chodit za spokuziakmi a ukazovat ze viete scitovat cisla

 

hello worldom som nepresiel :d presiel som niecim inym :) a nechcem ako na chvalu iba som chcel zverejnit moj program, pre vas

 

no ja som ani chvalu moc nemyslel ako taku, mam na mysli referencie programatora, ak programator ma kladne odpovede a uzivatekia si spukojnili je to pre teba dobra vec do zivota - zamestnanie

 

ale neviem kto by chcel bez grafiky program, dnes a hl je jedna z moznosti ako spoznat syntax jazyka...

 

nebudem to hodnotit lebo toto dokaze lajker ako ja, takze nic moc

Link to comment
Share on other sites

chvalit sa niecim co dokaze kazdy ked prejde hello worldom, je ako chodit za spokuziakmi a ukazovat ze viete scitovat cisla

 

hello worldom som nepresiel :d presiel som niecim inym :) a nechcem ako na chvalu iba som chcel zverejnit moj program, pre vas

 

no ja som ani chvalu moc nemyslel ako taku, mam na mysli referencie programatora, ak programator ma kladne odpovede a uzivatekia si spukojnili je to pre teba dobra vec do zivota - zamestnanie

 

ale neviem kto by chcel bez grafiky program, dnes a hl je jedna z moznosti ako spoznat syntax jazyka...

 

nebudem to hodnotit lebo toto dokaze lajker ako ja, takze nic moc

 

Takže v C už robím asi 2 týždne (Zatial tie Console App.). Keď sa naučím robiť aj v C alebo existuje nejaký editor na tvorbu Windows form app. tak by som bol veľmi rád a začal by som tvoriť aj také s grafikou ale zatial to prenechávam console (dosť sa s tým učím)

Link to comment
Share on other sites

MartinHavo, v poslednom čase do všetkých len pič*ješ a stavím sa, že C syntax si ani nevidel takže, akurát tak max. Pawn.

 

K téme: Napad pekny (aj ked inšpiracia od kazlika) na začiatočnika ale myslim, že to malo kto bude hrať.. Skôr by si mal spraviť niečo viac využitelne :)

Link to comment
Share on other sites

MartinHavo, v poslednom čase do všetkých len pič*ješ a stavím sa, že C syntax si ani nevidel takže, akurát tak max. Pawn.

 

K téme: Napad pekny (aj ked inšpiracia od kazlika) na začiatočnika ale myslim, že to malo kto bude hrať.. Skôr by si mal spraviť niečo viac využitelne :)

 

ja nepičuje, len kritizujem, hovorím svôj názor, a tvrdiť o niekom že niečo nevie a pritom vôbec nevieš že som podstúpil HelloWorld u C++ (syntax sa mi nepáči ale podobá sa pawn)

Link to comment
Share on other sites

Somarina... Taketo čosi sa neoplatí ani zverejňovať... Keby to bolo aspoň v okne, nie v konzole, by som ťa pochvalil a slušne ohodnotil :d ale takéto čosi je fakt jednoduché... Niečo takéto ("Hru zo zápalkami") som spravil aj ja (po 2 hodinách štúdia C++ (Havo ti to dokáže :d)).

Link to comment
Share on other sites

Havo a LYRIcS toto neni c++ !! :d toto je ciste C

 

Wroxx: viem ze nieco vyuzitelne ale neviem co to je ten problem :d preto som pre seba spravil taku hru kvoli nude a tak som ju aj zverejnil :d (ta hra od kazlika je skor vyssie/nizzsie nez hadaj cislo :d)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...