Jump to content

[ C ] Kalkulačka v2 by MasterMatoSK


Arthom

Recommended Posts

Zdravím, z nudy som robil kalkulačky v jazyku C (učím sa) :d no takže spravil som v1 ale to je také nudné lebo dokedy si zadáte typ počítania tak to prejde dlho ale už vo v2 stačí ak rovno zadáte príklad a vám to hneď vypočíta.

 

Používa to aj desatinné čísla !! :d

 

Obrázky:

v1:

klw2rm5zax1fp3pqnwhx_thumb.png

 

http://img.ewolutions.cz/subdom/img/viewer.php?file=klw2rm5zax1fp3pqnwhx.png

 

v2:

ykp6u60bvy67ojhsi61d_thumb.png

 

http://img.ewolutions.cz/subdom/img/viewer.php?file=ykp6u60bvy67ojhsi61d.png

 

d1lkdczhmvbdpleaj7oj_thumb.png

 

http://img.ewolutions.cz/subdom/img/viewer.php?file=d1lkdczhmvbdpleaj7oj.png

 

Downloady:

 

Kalkulačka v1: Download

Kalkulačka v2: Download

Link to comment
Share on other sites

iaN":a0ev3r26]Mini obrázky.. :d Stiahni si visual studio... :) sprav to v aplikácii ( vieš ako to myslím ) :) Inak až príde download tak dám hodnotenie.

 

Download už je, obrázky som daval cez ewolutions.cz tak skúsim nejako to napraviť a toto som robil v C :d a myslím že Visual studio no ako ponúka iba c# a c++.

ale iba začínam :d takže potom neskôr sa pokúsim spraviť aj Windows application

Link to comment
Share on other sites

Dík za hodnotenie.

 

killbill: neviem či aj vo v2 sa dá na viac krát ale na tom popracujem do novej verzie poupravujem bugy a ostatné pridám niečo nové

 

rEe: nj pokusím sa :)

 

D4n09: no viem že je už pri windowse ale tak nie je to tá istá kalkulačka ako pri windowse iba spravená ako console application

 

Norhy: dík :d

 

//Taktiež som pozeral forko no ale nič som tu nevidel spravené cez C tak preto skúšam :d

Link to comment
Share on other sites

Skoda ze to neni uplna kalkulacka - pocita jen 2 cisla (neumi treba 6*6) - a taky skoda ze to neni

Windows form app ale jinakl pro zacatek dobre ( nedivim se že to neumi vypočítat třeba 100 čísel - to by totiž bylo asi 200 řádek kodu , ale neco takoveho ted delam - aby to umělo počítat třeba 6*5+(3-2))

Link to comment
Share on other sites

Skoda ze to neni uplna kalkulacka - pocita jen 2 cisla (neumi treba 6*6) - a taky skoda ze to neni

Windows form app ale jinakl pro zacatek dobre ( nedivim se že to neumi vypočítat třeba 100 čísel - to by totiž bylo asi 200 řádek kodu , ale neco takoveho ted delam - aby to umělo počítat třeba 6*5+(3-2))

 

ako to ze nevie 6*6 ? :d vie pocitat iba +, -, *, / ale musi byt tam medzera (príklad: 987 / 175, 87945 * 454344 atd.) ale ja skusim spravit aj na viac cisel dajak to skusim ale iba zacinam (ten form app to by sa asi tazko dalo pretoze tam sa pracuje s kodmi neviem ci je nejaky editor abo nieco ako visual studio abo nieco ale pozriem a skusim)

Link to comment
Share on other sites

Skoda ze to neni uplna kalkulacka - pocita jen 2 cisla (neumi treba 6*6) - a taky skoda ze to neni

Windows form app ale jinakl pro zacatek dobre ( nedivim se že to neumi vypočítat třeba 100 čísel - to by totiž bylo asi 200 řádek kodu , ale neco takoveho ted delam - aby to umělo počítat třeba 6*5+(3-2))

 

ako to ze nevie 6*6 ? :d vie pocitat iba +, -, *, / ale musi byt tam medzera (príklad: 987 / 175, 87945 * 454344 atd.) ale ja skusim spravit aj na viac cisel dajak to skusim ale iba zacinam (ten form app to by sa asi tazko dalo pretoze tam sa pracuje s kodmi neviem ci je nejaky editor abo nieco ako visual studio abo nieco ale pozriem a skusim)

 

Zkus Visual Basic a jazyk zkus C# nebo Basic

Link to comment
Share on other sites

superman: sry ale Visual Basic? nie :d c sharp no s nim mam mensie problemy :d

 

Ewwe: toto je programovaci jazyk C nie c++ ani c# (Učím sa C !! :d) teraz pozerám na google prácu s farbami ale skusím do dalšej verzie pridať výber farbieb atd...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...