Jump to content

návrh [NÁVRH] Možnosť zmazať posledný koment


Recommended Posts

Čaute. Chcem navrhnúť aby bola možnosť vymazať posledný koment.. nejaký čas to tu bolo ale už to tu zase neni..

 

Nechápem ako to tu funguje.. ale tým že tu neni tu po*raná možnosť vymazať som dostal var za "DOUBLE POST" :)

To sa radčej k moderátorom ani nevyjadrujem lebo pred tým to nikomu nič nevadilo.. len zrazu že var.. Trošku divný systém nemyslíte?

 

Ďakujem za vyjadrenie

Brunes

Link to comment
Share on other sites

Spíše nechápu to, že se před nějakým časem double posty automaticky psali to 1 příspěvku a teďka je to zase pryč. Takže ať to udělají jako před tím, nebo ať za double posty nedávají vary.

Link to comment
Share on other sites

Řekl bych že bohatě stačí když ten druhý koment editneš a napíšeš tam že prosíš o smazaní že to byl omylem doublepost tak to nikdo hrotit nebude a modíci to smažou ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Takový mod tu byl kdysi jmenuje se Anti-Double-Post Mod double posty sdružujuje do jednoho příspěvku a odděluje časem a datem... Ale zřejmě byla obnova módu tak složitá že se od něj upustilo(cca 2minuty) holt čas je zřejmě nejdražší veličina. Pokud by se našel ale nějaký někdo kdo není tak vytížen :

https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=1054155

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Čaute. Chcem navrhnúť aby bola možnosť vymazať posledný koment.. nejaký čas to tu bolo ale už to tu zase neni..

 

Nechápem ako to tu funguje.. ale tým že tu neni tu po*raná možnosť vymazať som dostal var za "DOUBLE POST" :)

To sa radčej k moderátorom ani nevyjadrujem lebo pred tým to nikomu nič nevadilo.. len zrazu že var.. Trošku divný systém nemyslíte?

 

Ďakujem za vyjadrenie

Brunes

 

az se naucis editovat tak mozna nebudes dostavat vary. jelikoz neni normalni napsat do jednoho tematu prispevky za sebou a jediny co obsahujou tak slovo "UPDATE" a nektery z nich i par radku navic. z tvoji strany to nebylo nic jinyho nez ozivovani svyho tematu.

 

A jak jinak to téma oživit a upozornit na update?

Link to comment
Share on other sites

A jak jinak to téma oživit a upozornit na update?

Tak koukej kolik těch updatů bylo

post314433.html#p314433

 

A co je na tom tak špatného?

Link to comment
Share on other sites

A jak jinak to téma oživit a upozornit na update?

Tak koukej kolik těch updatů bylo

post314433.html#p314433

 

A co je na tom tak špatného?

 

* Ještě doplním.. Na 2 straně 4 doubleposty a na třetí straně taktéž..

_____

 

Špatného? No mě to příjde docela jako spam, já když udělám update tématu tak ano, napíšu update. Ale pokud na to nikdo neodpoví a já těch updatů udělám dalších 5 tak snad nebudu psát další příspěvky s textem "Update". Kdyby alespoň napsal změny (jako changelog) do jednoho příspěvku, tak by to tak nevadilo. Ale stránka plná příspěvků "Update" to je bordel.

Link to comment
Share on other sites

POkud vím v phpbb by je tlačítko oživit téma proč nejsou dostupná ? třeba jen do sekce mody a scripty či tak něco

Já teda ve svejch starejch tématech Oživit téma můžu.

Link to comment
Share on other sites

To tlačítko tu bylo, takže pokud to nikdo nevypnul, tak tu pořád je. Chtěl jsem se na to teď podívat, nicméně opět jsem přetížil vyhledávač. :(

 

K tomu tlačítku, to oživení tématu je tu možné až po 2-3 měsících (hrubý odhad)

 

EDIT: Takže je to asi po měsíci.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
POkud vím v phpbb by je tlačítko oživit téma proč nejsou dostupná ? třeba jen do sekce mody a scripty či tak něco

Já teda ve svejch starejch tématech Oživit téma můžu.

Jo jde :d

Tlačítko pro oživení témata jde použít tuším až po nějakém uplynulém čase...

Ale po jakém

Link to comment
Share on other sites

ide použiť o niekoľko mesiacov to oživenie tématu..

Proste dám edit a nikoho to nebude zaujímať keď to napíšem do chatu...

napísať moderátorovy aby to zmazal? .. čakať kým sa moderátorovy bude chcieť?

Najlepšie by bolo nedávať vary/menší interval na oživenie tématu/povoliť "vymazať"

 

EDIT: keď sa to povolí. žiadam odstránenie varu :)

Link to comment
Share on other sites

ide použiť o niekoľko mesiacov to oživenie tématu..

Proste dám edit a nikoho to nebude zaujímať keď to napíšem do chatu...

napísať moderátorovy aby to zmazal? .. čakať kým sa moderátorovy bude chcieť?

Najlepšie by bolo nedávať vary/menší interval na oživenie tématu/povoliť "vymazať"

 

EDIT: keď sa to povolí. žiadam odstránenie varu :)

V životě prostě všechno nepůjde tak, jak chceš aby to šlo. Místo doublepostu použij Upravit a bude klid. Ta možnost smazat koment tu byla a nevím proč tu neni, jsem tedy ZA, aby se zavedla.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...