Jump to content

WorldWar.cz - Spuštění dnes v 18:00


Daffy

Recommended Posts

Zdravím,

 

tak máme dneska první školní den, na který jsme připravili spuštění naší online hry.

Do spuštění zbývá nějakých 20 minut, tak Vás chci informovat předem. Budu rád, pokud si to zkusíte zahrát, jedná se o spuštění první verze - takže je možné očekávat různé chyby - samozřejmě se je budu snažit vyřešit ( poprosím zasílat je na [email protected]" " " " )

 

--------

 

Po spuštění můžu poprosit o zasílání do komentářů hodnocení :

 

Hry jako celku: xx/10

Grafiky hry: xx/10

 

xx.png

 

Díky všem a taky všem mým testerům.

Link to comment
Share on other sites

Tak co říkáte na hru ? ( Ti kteří jí již hráli ). Zajímá nás názor všech, hodnocení, taktéž různé nápady atd. Samozřejmě platí pravidlo, že hru dělají hráči, bez nich je to jen web.

Link to comment
Share on other sites

je to velmi pekné ale taký menší chaos je v tom neviem sa vyznat na budovanie treba jedlo na jedlo treba zasa niečo postavit atd... treba nato chvílu pozerat aby sa to dalo pochopit

 

PS: idem to šírit dalej nech je tam čo najviac ludí:)

Link to comment
Share on other sites

Ano, na některé věci potřebujete to a to, na ty zase to a to, ale tím se z toho stává hra - byla by blbost jen klikat na to stejné a být takto tím nejlepším :)

Link to comment
Share on other sites

áno ale troška taký chaos je to:)... A tie útoky tam ked bude hrat cez 1000 ludí tak to mám tam hladat toho jedného na kt. chcem zautočit? bo kým tam najdem toho na koho chcem zautočit tak umrem:D...

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Při registraci jsem si chtěl regnout spojence ale mám vlajku osy..

V uvítací PM mám ID před svým nickem (ve zprávě) jako ID 0 a ta odkazuje na prázdný nultý profil.

Link to comment
Share on other sites

prosím ta ked v Hospodarstvi - služby že mi to dá peniaze tak načo je dobré Budovani prace - rozsireni prace - služby

 

EDIT: a ked si dám v tom rozširenie práce postavit na lvl 1 služby tak na lvl 2 už nejde dat a vypíše mi to že "Toto odvětví nemlůžeš rozšiřovat, nemáš místo. Min. počet měst pro rozšiřování je 1 ." ak som dobre pochopil tak ked mam 1 mesto tak možem mat max na každej budove 1lvl a ked chcem rozšírit na lvl 2 musím mat nové mesto?

Link to comment
Share on other sites

Globální svět - opraveno, nyní by měl ukazovat to co má + něco navíc, seřazení dle výběru udělám doufám večer..

 

Dáváme šanci k vyzkoušení PREMIUM účtů !

 

Viz. základna ve hře, aktuální novinka ( Akce )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...