Jump to content

návrh Odpovědi do návodů


Recommended Posts

Zdravím, mám tu jeden návrh co se týče sekce Pawno » Návody.

 

Navrhuji, aby se do odpovědí na návody mohly psát pouze připomínky k návodům nebo žádosti o pomoc (+ odpovědi při řešení problému).

 

Příspěvky typu "Je to super, moc mně tento návod pomohl. 10/10" by byly tedy zakázány.

 

Návody by byli čisté od těchto nepodstatných příspěvků a nádherně by se v nich orientovalo.

 

Hlasujte v anketě, případně pište i do odpovědí.

Link to comment
Share on other sites

a co tak kritika ? predsa ked tu dam navod , chcem vediet nazor ostatnych

 

".. pouze připomínky k návodům .."

 

a poté, jak jsem psal níže, příspěvky 10/10 jsou úplně zbytečné. Když ale někdo napíše

 

"Hele, tady to nebude fungovat, tohle je řešeno úplně špatně a tamto je moc složité. Já bych to udělal takto...", tak je vše v pořádku.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

nesouhlas - kam napsat kritiku apod. a příspěvky s helpem od příspěvku 10/10 se rozeznaj

Link to comment
Share on other sites

nesouhlas - kam napsat kritiku apod. a příspěvky s helpem od příspěvku 10/10 se rozeznaj

 

Tak logicky už tady bylo napsáno připomínky k návodu...tak rozeznáme kritiku od spamu pokud se člověk nad tím postem logicky zamyslí tak mu to dojde zda jde doopravdy o nějakou důležitou připomínku nebo jen o další spam post, jsem PRO

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

A když ne SZ tak může své hodnocení pokud není 10/10 doplnit výtkami ke kódu jak již zde bylo uvedeno.

Al když 10 lidí napíše jen 10/10 a nic víc tak je to podle mého opravdu zbytečné

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...