Jump to content

[Anketa] W7 vs W8


Guest Pixel ^_^

Recommended Posts

Zdravím Vás,

 

Chtěl bych radu.

Jednou jsem měl W8 ale musel jsem ho přeinstalovat.

Chtěl bych slyšet Váš názor jestli si ho mám nainstalovat znovu a Vaše zkušenosti s ním.

Anketa..

Díky moc.

Link to comment
Share on other sites

W8 je kopírka W7 s grafickou úpravou hodící se víc na dotykáče + s reklamou a u nižších edic bez WMC. Na normal PC to je propadák, nevidím v tom využití, půjde to na ocet jako Vista. Rozhodně W7 a čekat na W9! :)

Link to comment
Share on other sites

Mě se na W8 libí akorát to, že se rychle načítá a vypíná i restartuje...jediný pozitivum, jinak ano metro jde zablokovat což je taky + :) ale těžko říct, W7 je na trhu dýl, pokud by šlo jen o tu anketu tak se zeptat tak za rok za 2 ;) moc brzo na nějaký takový porovnvávání.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Mě se na W8 libí akorát to, že se rychle načítá a vypíná i restartuje...jediný pozitivum, jinak ano metro jde zablokovat což je taky + :) ale těžko říct, W7 je na trhu dýl, pokud by šlo jen o tu anketu tak se zeptat tak za rok za 2 ;) moc brzo na nějaký takový porovnvávání.

vis co je nej ? Ze w8 na trhu jeste ani nejsou

Link to comment
Share on other sites

Mě se nelíbí ani W7, ani W8.. Já si myslím, že už je to moc... Sice jsem trochu zastaralý, ale W XP, který použivám, je jednoduchý, rychlí a nezatěžuje PC protože v něm dalo by se říct nic neni :d

Link to comment
Share on other sites

Taky bych nepoužíval ani jedno z toho :d

Mně naprosto vyhovují Win XP . Sedmičky mi přijdou nepřehledné a zbytečně přeplácané, a W8 , děs a hrůza.

Ale stejně nejradši používám Ubuntu 12.04 ;)

Link to comment
Share on other sites

Metro zablokovat nejde..

 

A metro je desive, nemam tak velkou odvahu, abych ho pouzival..

 

 

Všechno de když se chce tu máš přesný postup jak zablokovat metro! ;)

http://www.zive.cz/clanky/finalni-windows-8-umoznuji-obejit-metro-video/sc-3-a-165029/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=chromeapp

Link to comment
Share on other sites

Asi takhle :d

 

windows-good-and-shit.jpg

 

Btw, po vydání W7 si z toho někdo udělal řiť a napsal, že Vista byla beta verze W7. :d

A jelikož to s tou kvalitou jde na přeskáčku, tak si W8 vychutnejte jako betu W9. :d

Link to comment
Share on other sites

Bezpředmětná anketa, zvláště na tomto fóru.

 

Jinak za mě je to Windows 8, většina haterů neustále nadává na Metro, ale to není zdaleka jediné vylepšení Windows 8, je sice nejvíce viditelné, ale Windows 8 má spoustu věcí, které ve W7 chyběli, navíc je znatelně rychlejší. Uznávám, že na desktop není Metro úplně nejlepší, ale je to spíše o zvyku, na tablet bych už nic jiného než W8 nechtěl.

Link to comment
Share on other sites

Nevim, proc bychom meli za tebe rozhodovat, jaky windows si tam das... Sam snad musis vedet, ktery ti vyhovuje vic...

 

Mimo to, takovehle topic vyvola akorat flame...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...