Jump to content

Nabízím gamehosting pro GTA 600 slotovej


gracka18

Recommended Posts

.pwn nemám no:D a proto Vojna Gangov by byla lepsi takže to měním Vojna gangov jedině

Víš co jsi teď řekl? Jeden velkej nesmysl za kterej bych ti zaťukal na čelo.

Link to comment
Share on other sites

Tu plácáš páte přes deváté ... Abychom si to ujasnili VG má chyby ? Majitel serveru +16 to hledáš někoho aby ti skákal jak poskok a vylepšoval VG a ještě platil server ? Napiš to ještě jednou a srozumitelně :v:

Link to comment
Share on other sites

komu tady říkáš demente? ty šuline dejte mi ban sem už ani nevkročím takový kokoty jako vy miluju:) pišete tu ho*na sámy co ste dokázaly? max nato že jste tu MODERÁTOŘI:D (nic.) Banda dementů bye.

Link to comment
Share on other sites

komu tady říkáš demente? ty šuline dejte mi ban sem už ani nevkročím takový kokoty jako vy miluju:) pišete tu ho*na sámy co ste dokázaly? max nato že jste tu MODERÁTOŘI:D (nic.) Banda dementů bye.

Eh co si dokázal ty ? Se tu zaregistrovat napsat sračky všem vynadat a odejít ? :d

Link to comment
Share on other sites

Žádám o smazání účtu kvůli osobním údajům děkuji.a spamatujte se

Ty si tu dával nějaké osobní údaje při registraci ?

Link to comment
Share on other sites

ano e-mail a heslo.

 

Podle mě jsou osobní údaje Jméno Bydliště ... Si myslíš že ti tu majitel veme email a heslo a bude ho všem ukazovat ne ? :d

Link to comment
Share on other sites

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Heslo je osobní údaj ? :d :D vždyť se po registraci zahashuje :d a už se nerozluští ty tele :d

 

 

//edit

navíc fórum je v databázi ÚOOÚ [úřad pro ochranu osobních údajů]

Link to comment
Share on other sites

ano e-mail a heslo.

 

 

tak ty uz patris do Dobran :d nevim co tu jako hledas napises neco co vubec nedava smysl a jeste tady nadavas na nikoho kdo ty rekne abys to napsal spravne jdi do dobran demente

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...