Jump to content

Vesnický Život - South Roleplay


Hrb™

Recommended Posts


235kkj.png


Zdravím, dovolte mi, abych Vás přivítal u prezentace o mém módu.

Na módu jsem nejprve pracoval sám, ale postupem času se ke mně přidal můj kamarád, který je taktéž pawner.

Předem však chci upozornit, že mód je stále ve výstavbové části, ale i tak budeme rádi, když nás navštívíte, podíváte se na web, napíšete jaké vylepšení by jste rádi viděli v módu nebo naopak co by jste opravili.[/hr]


Informace:

 

Mód se odehrává na území Red County, které leží nad Los Santos.

Přesněji se odehrává ve čtyřech vesnicích. Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Blueberry.

Hned na začátku se po napsání hesla objevíte u jedné budovy v Palomino Creek, kde začnete Vaši spanilou jízdu vesnickým životem.

Ve Vaší otrhané kapse budete mít jen 5$ a k tomu žádné zaměstnání, domov.

Jediné co Vám v tu chvíli zbývá, je vzít osud do vlastních rukou a pomocí brigád vydělat peníze, které Vám pomohou postavit se na vlastní nohy.

Jakmile tak učiníte, můžete si pořídit řidičský průkaz na motorku, auto nebo i autobus.

Podle toho jaký budete mít řidičský průkaz se také odvíjí jaké zaměstnání můžete vykonávat.

U každého zaměstnání i jako v realitě musíte něco dělat. V tomto případě jsou to mise.

Mise se různě rozdělují podle toho, kolik máte u daného zaměstnání zkušenostních bodů.

Od počtu Vámi získaných zkušenostních bodů se také odvíjí Váš budoucí plat, který budete dostávat za úspěšnou misi.

Jak tomu tak bývá i v reálném životě, tak po Vás půjdou borci, kteří Vás budou chtít třeba zabít nebo okrást, proto máte možnost uložit si své peníze do banky.

Až si našetříte velký balíček peněz a nebude vědět co s ním, tak si můžete pořídit domeček, nemovitost a nebo další věci.

Domky stojí od 240$ až po 500$ s tím, že do domu musíte ukládat peníze, aby Vám nepropadl za neplacení Inkasa.

Inkaso se Vám bude každou 1 reálnou hodinu odčítat z Vašeho účtu ve Vašem domě.

Pokud ovšem Inkaso nebude mít z čeho vzít peníze na zaplacení, tak Vám Váš dům automaticky propadne.

Když už nebude vědět co dál, můžete plnit levely, za které budete dostávat odměnu ve výši peněz nebo zbraní.

Je tu také možnost sbírání skrytých balíčků, které najdete snad po celém Red County.

V balíčcích můžete najít peníze a zbraně.

Pokud se ale dáte na život rebela, tak je tu pro Vás možnost vykrádání nemovitostí nebo domů.

U této možnosti, ale musíte počítat s tím, že po Vás půjde policie, která Vás bude chtít za každou cenu dostihnout.

Máte také možnost za malý úplateček policii podplatit, nebo se prostě a jednoduše k činu přiznat a podle toho Vám bude přidělený i nastávající trest.

Ale není tu jen možnost přiznání nebo podplacení. Stačí najít právníka, který Vás obhájí a budete z toho těžit oba.

Jak právník, který za to dostane peníze a zkušenostní body, tak i vy, jelikož nebude mít Wanted Level.

 

Co dále dodat? V módu je dost věcí a stále nové přibývají.

Na webu jsme již pokořili krásnou hranici 50 registrovaných, tak bychom byli rádi i za Vaši podporu, která nás požene dále.

 

To by bylo k úvodním informacím vše a teď už jen malé shrnutí.


Náš web: http://www.Vz-Srp.eu

Jméno serveru: Vesnický Život

Jméno módu: South RolePlay

Typ: RP - RolePlay

Pozice: Red County

Klient: Sa-mp 0.3e

Řádků: Kolem 9500

Admin Systém: Ano

Anti-Cheat: Ano (hlásič adminům)


Příkazy pro hráče:

 

/job - informace o Vašem zaměstnání

/info - informace o Vás

/radio - online radio

/flip - otočení vozidla na kola

/gps - gps navigace

/endgps - vypne gps

/help - nápověda

/fuel - pro tankování benzínu

/tachec - zapnutí/vypnutí tachometru

/lock - zamknutí vozidla

/unlock - odemknutí vozidla

/vyhodit - vyhodí hráče z Vašeho vozidla

/afk - pro afk stav

/aflist - list s afk hráči

/kill - sebevražda

/inzerat - vystavení inzerátu

/kourit - vykouří cigaretu/doutník

/hledani - seznam osob s WL

/givecash - poslání peněz

/pm - poslání zprávy jinému hráči

/endmise - ukončení mise

/admins - seznam online administrátorů

/vypoved - podání výpovědi z povolání

/endbrigada - ukončení brigády

/dance - animace tancování

/taxi - zavolání taxikáře

/garaz - zaparkování vozidla na slot 1

/garaz2 - zaparkování vozidla na slot 2

 


IP: 81.0.217.177:27081

Připojit se


27.7. Update:

 

Opravené bugy u závodů.

Nový, lepší House Systém.

Přidáno dalších pár domů do vesniček.

Přidané povolání Mechanik.

Opravené chyby v módu.

Optimalizace módu.

Přidané další stanice do rádia.

Možnost vypnou vedlejší chat v nastavení (/help -> nastavení)

Přidané další vozidla.

Nový hosting. - Menší ping a nulové lagy.


House Systém:

 

Možnost uložení skinu, zbraní.

Možnost občerstvení a doplnění životů a vesty.

Možnost zamknutí a odemknutí domu.

Inkaso ve výši 3$ na 1 eálnou hodinu. I ve vaší nepřítomnosti.

2 parkovací místa pro libovolná 2 vozidla, která najdete na ulici.

Cena domu se odvíjí podle jeho interieru.


Link to comment
Share on other sites

Šel jsem tam a celkem dost dobrý mod propracované levely všechno.Ale už mě odrazuje ten začátek jak mám 23 dolaru a na ridicak potrebuju 50 :d kdyby tam hralo vice lidi tak to beru ale kdyz tam jsem sam tak se mi moc nechce jinak super nápad.

Link to comment
Share on other sites

Nic moc, spousta chyb, téměř nic zajímavého .. vejdu do domu pak do žlutého pickupu jsem v los santos, šlo by to jednoduše vyřešit .. kdyby jsi to vylepšil určitě by to bylo lepší ..

Link to comment
Share on other sites

Pár chyb jsem tam našel hned na začátku, ale jinak se mi gm docela líbí, když už RL tak aspoň ve vesnici -> hodnotím 6/10 ;) jinak jak jsem už předtím říkal hromada chyb.

Link to comment
Share on other sites

Nelíbí se mi uspořádání textdrawů a umístění druhého chatu a infoboxu či co to je, dále dal jsem /kill a skin který sem měl nezůstal a změnil se mi na jíný co se mi ale libí jsou závody ale myslim že když vtom budeš pokračovat tak to bude v celku fajn mod a možná si tam někdo přide zahrát. Celkové hodnocení 6,5/10

 

btw. jestli chcete mít nějakou návštěvnost tak dále na čem by jste měli zapracovat je web a propojení webu se serverem (playcard, informace o hrači, ...)

Link to comment
Share on other sites

Chce to viac prepracovať a zdokonaliť. Napríklad v Montgomery je zábavný dom, v ktorom je minihra. K tej minihre by si mohol napísať informácie ako to vlastne ovládať :d a ďalej v zábavnom dome je banka čo je podľa mňa trocha blbosť. Ďalej, keď vychádzam z posilovne hodí ma to do Las Venturas. (Síce tam je pickup aby ťa to portlo späť do Palomino Creek ale dá sa to obísť). Ďalej, počas závodu môžem použiť príkaz /kill. V závode som sám a po smrti mam stále odpočet do štartu závodu. Ďalej, neviem či to je bug, ale pri kúpenom dome boli 2 čierne vozidla, ktoré som mohol ovládať. (Je tam aj dosť málo domov). Mohol by si ešte spraviť aby sa dal vypnúť ten sekundový chat, pretože ta pozícia sa mi nejak nepáči. Po čase hrania už som sa tam nudil.. Info o móde je napísane pekne.

 

Zatiaľ moje hodnotenie: 4/10.

Link to comment
Share on other sites

Malokedy chodim na servery ktore sa prezentuju tu na fore. Pretoze tu nikdy tie ich mody "Life in san fierro" co su uplne pi*oviny nemaju absolutny zmysel a buducnost. To mozu radsej ist von s kamaratmi ako robit mody tohoto typu.

 

Avsak pre mody typu "Zivot na dedine" v SA-MP mam proste ja obrovsku slabost. Milujem ked mam volny zivot v SA-MP a nemusim robit pi*viny v meste. Staci mi ked si zoberem obycajny ranger a vyrazim na hory. A este viac by sa mi pacilo keby sa niekde na Mount Chilliande dal spravit dom a mohol by si si tam dat auta, motorky atd. Ja ti napisem SZ.

 

Takze tento mod ma velku buducnost, urcite tam budem hrat (ked tam niekto bude) avsak si ma velmi prekvapil ze si nieco taketo skompletizoval. Nice job! :)

 

Jediny RP ktory mam rad a kde sa bavim je WTLS. Velmi prepracovany a hlavne velmi navstevovany. Ale to uz je ina kolaj.

 

Sewas.

Link to comment
Share on other sites

Nejsi sám ... Ale hlavně myslím že tu byl mod taky poblíž týdle vesničky nebo v nějake jine vesnici už nevím je to dlouho , ale byl strašně promakanej tam bylo takových věcí prostě zábava hodně lidí . Tady když jsem byl tak tam je pár věcí a moc tam toho není , ale tak třeba to ještě nějak doděláš, upravíš a bude to vypadat jinak . Držím Palce ;)

( Jo a občas se tam prohodí nějakej ten pickup třeba když v domě vyjdu a nezmáčknu F tak mě to vyhodí třeba v LV :) )

Link to comment
Share on other sites

LOL. aj ja robím podobný mod :d ale teraz mám prestávku lebo som u tety a nemám tu pwn :d Inak k modu. Bol som tam. je tam celkom nuda ...

3/10 a pripadá mi to ako každý iný mod.. a to meno serveru :lol: ,,Život"

Link to comment
Share on other sites

Ja som tam bol tiez, z popisu to vyzeralo tak pekne..ale tolko neskutocnych bugov. Vojdem do domu, chcem vyjst von a objavim sa v LS. To je zarazajuce. V posilovni sa neda cvicit, naco to tam potom je?

 

Bolo pre mna prekvapenie ze tento mod vyzeral dobre pretoze este ani jeden mod prezentovany v tejto sekcii nemal zmysel a ani sa neujal..Dufal som ze tento to konecne prelomi.Omyl.

Link to comment
Share on other sites

Takže: Když tam přidu tak při registraci je nějaký text skopčen a upraven od WTLS... Dále prodaval sem baraky které nejsou vubec moje :d Poté sem dostal ban a když sem se připojil znova tak sem padal z nebe tak dlouho než sem se zabil :d takže 2/10

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...