Jump to content

návrh mChat pro nováčky


Recommended Posts

  • Globální moderátor

Čau,

takhle mě napadlo že by vylo dobré vypnout mChat nově registrovaným uživatelům.

Třeba na 1. 4 hodiny a pak by se jim aktivoval. Vyřešilo by se tím reklamní spamování dětí. Znáte to - přijde - zaregistruje se - a de dělat reklamu na chat... a když by se jim hned nezobrazil tak by je to odvrátilo a už by sem nešli pod domněnkou že tu žádný chat neni. A možná by se tím i vyfiltrovali nejenom spameři ;)

 

tak pište co si o tom myslíte :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Globální moderátor
Pridal by som aj zákaz písať niektorým členom do mChatu.. Ktorý spamujú atd. :d

 

víme víme... :d

 

 

tak pište ostatní...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

tak dejme třeba (plácnu) 50 příspěvků a nějak bych je upozornil že třeba od 50 příspěvků budou moci psát do chatu

Link to comment
Share on other sites

50 je veľa.. ideálne by bolo tých 5 :)

5 příspěvků dokáže člověk nasbírat během chvíle :) to může být otázka pár minut...já bych dal větší číslo aby si za tu dobu stačili prostudovat fórum i pravidla :)

Link to comment
Share on other sites

Já, když jsem začínal, tak jsem se zde registroval, abych řešil problémy s mojím serverem. Většinou se jednalo pouze o malé chybky ve scriptu a ty jsem řešil výhradně v chatu. Představa, že bych kvůli každé malinké blbosti musel založit téma, protože nemám přístup do chatu, je fakt zajímavá. :d

 

Lepší řešení než toto by bylo rovnou při registraci podstoupit IQ test a případně ho vůbec nepustit na fórum.

Link to comment
Share on other sites

Já, když jsem začínal, tak jsem se zde registroval, abych řešil problémy s mojím serverem. Většinou se jednalo pouze o malé chybky ve scriptu a ty jsem řešil výhradně v chatu. Představa, že bych kvůli každé malinké blbosti musel založit téma, protože nemám přístup do chatu, je fakt zajímavá. :d

 

Lepší řešení než toto by bylo rovnou při registraci podstoupit IQ test a případně ho vůbec nepustit na fórum.

 

 

Nebo uzavřít registraci uplně ... to by nebylo špatný...

Link to comment
Share on other sites

Já, když jsem začínal, tak jsem se zde registroval, abych řešil problémy s mojím serverem. Většinou se jednalo pouze o malé chybky ve scriptu a ty jsem řešil výhradně v chatu. Představa, že bych kvůli každé malinké blbosti musel založit téma, protože nemám přístup do chatu, je fakt zajímavá. :d

 

Lepší řešení než toto by bylo rovnou při registraci podstoupit IQ test a případně ho vůbec nepustit na fórum.

 

 

Nebo uzavřít registraci uplně ... to by nebylo špatný...

 

To nepomůže, dementi už tu jsou, chtělo by to Global ban, restart fóra a začít od nuly, to by pomohlo.

Link to comment
Share on other sites

Aha ... příjde spammer kterejch chce spamovat chat .. a po registraci zjistí že musí napsat 50 příspěvku než bude ten chat moci zaspamovat ... A kdo uhádne copak spammer udělá ?

Spammer potáhne :) a user kterej se sem přišel aspoň něco naučit si ten určenej počet příspěvků udělá :)

Link to comment
Share on other sites

Aha ... příjde spammer kterejch chce spamovat chat .. a po registraci zjistí že musí napsat 50 příspěvku než bude ten chat moci zaspamovat ... A kdo uhádne copak spammer udělá ?

Spammer potáhne :) a user kterej se sem přišel aspoň něco naučit si ten určenej počet příspěvků udělá :)

 

Příjde mi to jako utopie .. ale tak .. směle do toho :d .. mě je to šumák...

Link to comment
Share on other sites

Aha ... příjde spammer kterejch chce spamovat chat .. a po registraci zjistí že musí napsat 50 příspěvku než bude ten chat moci zaspamovat ... A kdo uhádne copak spammer udělá ?

Spammer potáhne :) a user kterej se sem přišel aspoň něco naučit si ten určenej počet příspěvků udělá :)

 

User, kterej se sem přišel něco naučit by nepotřeboval limit 50 příspěvků, aby mohl přispívat do chatu. Když se na to podíváš, tak třeba takovej David by teď nemohl psát do chatu, má jen 29 příspěvků.

 

A co takhle? Znepřístupnit to všem s rokem registrace 2012 s tím, že kdo by chtěl mChat, tak by si musel o něj zažádat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...