Jump to content

Zatížení paměti ram | Windows 7


pilly

Recommended Posts

Zdravím,

dnes ráno jsem si přeinstaloval windows, protože sem na tom disku měl bordel :d

No hodil sem si tam windows 7 a teď když spustím počítač bez spuštění žádneho programu tak mi to bere něco kolem 700 mb ram dřív sem tam mohl hrát hry flat out, san andreas, mít spuštěné 4x prohlížeče, skype a eště nějaké programy a jelo to v poho teď spustím operu a facebook messenger a už nemůži nic spustit bo se to pak seká jak blázen už i když mám spuštěné tyto 2x programy tak se to trochu seká jrn dodám že dřív mi tam šly ty hry atd...

 

Mám NTB HP Pavilion

Ram 1024mb

Cpu 2x 1.60GHZ AMD Turion

HDD 250 GB sata samsung

 

 

f9f56685c56a1d734ddc48ffa0179067.PNG

 

8083b05d946eebb0355929bd55246234.PNG

Link to comment
Share on other sites

Je docela nesmysl si dát windows 7 na ntb s 1gb ram. Obzvlaste, kdyz dokoupeni vice ram je otazka par stovek..

já takhle jedu na notebooku (Acer extensa 5220) Windows 8 (nároky zhruba stejné jako na widle 7) a využívám ho hlavně jen na surfování na internetu a uplně bez problému bez jakéhokoliv čekání, nebo stálé rozčilování se nad tím jedním slůvkem "Neodpovídá" a né žeby W8 se nějak lišili ikdyž je to jen beta verze ten notebook už prošel i pod W7 a taky bez problému :) a i nějaký hry mi na tom jedou ;) San andreas, Age of empres II, III, Worms Reloaded...né žebych na nich nějak ujížděl, ale notebook mi víc nedovolí ale na tyhle hry to stačí :) na ty lepší hry mám PC

Link to comment
Share on other sites

Je docela nesmysl si dát windows 7 na ntb s 1gb ram. Obzvlaste, kdyz dokoupeni vice ram je otazka par stovek..

 

No jo, ale dřív když sem měl win 7 tak vše jelo v pohodě jen teď to blbne a to dřív sem měl spušťených cca 10 programů aj win 8 sem tam dřív měl a jel v poho, a najednou přeinstaluji celý HDD jen na win 7 a začína se to sekat jen když spustím operu :d

Link to comment
Share on other sites

Je docela nesmysl si dát windows 7 na ntb s 1gb ram. Obzvlaste, kdyz dokoupeni vice ram je otazka par stovek..

 

Nesmysl. Mám vyzkoušenou instalaci Win 7 Ultimate na procesor 1 GHz a RAM 750 MB a i na tom to jede bez problémů. Dá se normálně spustit několik internetových prohlížečů, hrát hry jako např. GTA SA, CSko, Just Cause 1 a jiné, takže tím to nebude. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
nesouhlasím, Kubo (dneska nějak často :-)), Windows 8 jsou mnohem svižnější jako 7, protože mají jádro dost předělané, takže jedou svižně i tam, kde se Windows 7 sekají.

To je pravda 8 berou v klidovym stavu o 320 mb ram mín jako 7 což už je docela dost

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...