Jump to content

pomoc www.samp.**:7777 pomoci dns na ip.ip.ip.ip:1414


Ondrej Igar

Recommended Posts

Ahoj,

 

chtěl bych si udělat pomocí DNS záznamu že místo ip, tam budu mít samp.**.eu:7777

Vím že se to dělá pomocí DNS záznamu.

 

Doménu mám zakoupenou u WEDOSU, přes DNS přesměrovanou na endoru,

na endore ( https://webadmin.endora.cz/dns/index/id/**.eu ) se dá vytvořit NOVÝ ZÁZNAM .Tam jsou kolonky: Název subdomeny,TYP,OBSAH,TTL*,priorita

 

Ale nwm co do toho mám zadat abych když dám do samp serverlistu server: samp.**.eu:7777 mi to nasměrovalo pomocí DNS na ip.ip.ip.ip:1414

 

Snad mně někdo pochopil, pokud někdo víte, tak přes TW kdyby jste mi s tím pomohly nebo sem napsaly(skype v podpisu diky)

Dík

Link to comment
Share on other sites

Nastav si a zaznam samp do dat dej ip serveru time to live dej 777 a nastavuj to na wedosu

Myslím že servery má nasmerované na endoru

 

Ale nwm co do toho mám zadat abych když dám do samp serverlistu server: samp.**.eu:7777 mi to nasměrovalo pomocí DNS na ip.ip.ip.ip:1414

 

Tejto vete síce celkom nechápem, ale pokúsim sa pomôcť.

 

Vytvoríš nový A záznam s názvom samp.**.eu, s obsahom IP tvojho servera, TTL nastavíš defaultné endory a do pár minút by to malo byť hotové. Budeš sa môcť pripojiť na server samp.**.eu:7777. ALebo akýkoľvek server s iným portom. Taktiež keď zadáš do browsera samp.**.eu tak ta to presmeruje na www tvojho servera

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Nastav si a zaznam samp do dat dej ip serveru time to live dej 777 a nastavuj to na wedosu

Myslím že servery má nasmerované na endoru

 

Ale nwm co do toho mám zadat abych když dám do samp serverlistu server: samp.**.eu:7777 mi to nasměrovalo pomocí DNS na ip.ip.ip.ip:1414

 

Tejto vete síce celkom nechápem, ale pokúsim sa pomôcť.

 

Vytvoríš nový A záznam s názvom samp.**.eu, s obsahom IP tvojho servera, TTL nastavíš defaultné endory a do pár minút by to malo byť hotové. Budeš sa môcť pripojiť na server samp.**.eu:7777. ALebo akýkoľvek server s iným portom. Taktiež keď zadáš do browsera samp.**.eu tak ta to presmeruje na www tvojho servera

To je uplne jedno že to má na endoru nastavujese to na wedosu vím proč mu to říkám
Link to comment
Share on other sites

pokud by jsi mohl pŕes skype/team viewer prosím Vás Ewwe/Toreto

Moc krát díky

 

//EDIT: Ewwe, diky to tve mi pomohlo, ale jelikož server mám u LCS-Host a u lcs host mam port 1414, tak se mi tam sere Lacesuv server.

Viz.: samp.mix-zone.eu (pridej do samp listu a uvidis)

 

No ale ja to chci na ip 83.167.228.75:1414 ,a dava se to na 83.167.228.75:7777

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Žádný subdomény si nevytvářej do endory vůbec nelez vytvoř si to u wedosu jak jsem ti to ukázal výše vím proč ti říkám aby jsi to dělal u wedosu stačí na to jen přidat ten A záznam

Link to comment
Share on other sites

Skúšal som hladať ale zrejme to nepôjde. A & CNAME záznamy poukazujú iba na IP. Port nepodporujú

J to jsem si všiml jak mi Ewwe poradil, dobře ale nejde mi tam dát jinej port. Je tam prostě 7777 ale já chci 1414

Link to comment
Share on other sites

Skúšal som hladať ale zrejme to nepôjde. A & CNAME záznamy poukazujú iba na IP. Port nepodporujú

J to jsem si všiml jak mi Ewwe poradil, dobře ale nejde mi tam dát jinej port. Je tam prostě 7777 ale já chci 1414

 

Veď ti vravím. Tie záznamy port nepodporujú. Takže sa môžeš pripojiť aj na samp.**.eu:9999 a pod. Budeš to musieť uvádzať s portom. Určite sa do dá nejak presmerovať. Ale ja stým skúsenosť nemám. Sry

Link to comment
Share on other sites

O změnu portu si musíš zažádat na hostinu neuděláš z 1414 port 7777

tak to mi je jasný,ale já potřebuji nastavit dns záznam na 1414 a né na 7777 ;)

De to nějak? S kámošem co jsem mněl hosting tak on to dokázal vytvořit,ale je offline

Link to comment
Share on other sites

O změnu portu si musíš zažádat na hostinu neuděláš z 1414 port 7777

tak to mi je jasný,ale já potřebuji nastavit dns záznam na 1414 a né na 7777 ;)

De to nějak? S kámošem co jsem mněl hosting tak on to dokázal vytvořit,ale je offline

 

Ak by bol laces ochotný si presmerovať www na port 8080 tak by sa to dalo. Ale bolo by to strašne vela práce

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
O změnu portu si musíš zažádat na hostinu neuděláš z 1414 port 7777

tak to mi je jasný,ale já potřebuji nastavit dns záznam na 1414 a né na 7777 ;)

De to nějak? S kámošem co jsem mněl hosting tak on to dokázal vytvořit,ale je offline

 

Ak by bol laces ochotný si presmerovať www na port 8080 tak by sa to dalo. Ale bolo by to strašne vela práce

Www jsou na portu 8080 to je normální HTTP port

 

 

Mubby ty si nastavíš a záznam samp.tvádoména na ip serveru jak jsem ti to ukazovat a pak se na server připojíš pod samp.tvádoména:1414 jako já mám virtualcity-gp.eu:7777 na server

Link to comment
Share on other sites

 

Ak by bol laces ochotný si presmerovať www na port 8080 tak by sa to dalo. Ale bolo by to strašne vela práce

Www jsou na portu 8080 to je normální HTTP port

 

 

Mubby ty si nastavíš a záznam samp.tvádoména na ip serveru jak jsem ti to ukazovat a pak se na server připojíš pod samp.tvádoména:1414 jako já mám virtualcity-gp.eu:7777 na server

 

On to zrejme chce na default. Čiže samp.**.eu bez portu aby pripojilo na server. Lenze port 80 má prednosť.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Když si přidáš server bez portu tak ti to přiřadí defaultní port hry u sampu 7777 u ivmp 9999 u css 27015 u minecraft 25565 tam žádný port 80 nehraje roli

Link to comment
Share on other sites

Když si přidáš server bez portu tak ti to přiřadí defaultní port hry u sampu 7777 u ivmp 9999 u css 27015 u minecraft 25565 tam žádný port 80 nehraje roli

 

O tomto som nič nevravel. Spravil by sa Apache VH pre samp.**.eu na port 8080 a celý port 8080 by sa presmeroval na port 1414.

 

Apache VH:

NameVirtualHost *:80
NameVirtualHost *:8080


DocumentRoot /www/LCSHOST/www/
ServerName lcs-host.eu
ServerAlias lcs-host.eu *.lcs-host.eu



DocumentRoot /www/MUBBYSERVER/
ServerName samp.**.eu
ServerAlias samp.**.eu

 

IPTABLES:

iptables -t nat -I PREROUTING --src 0/0 --dst IPSERVERA -p tcp --dport 8080 -j REDIRECT --to-ports 1414

 

iptables-save

 

Niesom si istý či by to fungovalo. Ešte som to neskúšal

Link to comment
Share on other sites

Takže, se můžete podívat: samp.mix-zone.eu:7777 , samp.mix-zone.eu:1414

 

Ale, já bych chtěl aby: samp.mix-zone.eu:7777 bylo na 83.167.228.75:1414

Reklama pane "Ondřej '''Mubby''' Igar" ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...