Jump to content

[Nabídka] Reklama Na Gta-Mp.cz


niCe

Recommended Posts

Velmi rad bych upozornil majitele webovych stranek, ze nyni nabizime na GTA-MP.CZ moznost umisteni reklamy pro vase projekty nebo webove stranky. Cenik a dalsi dodatecne informace naleznete na odkazu nize. Orientacne se cena pohybuje okolo 0.05 CZK za kazdeho unikatniho navstevnika, ktery zhledne reklamni banner, coz je velmi prijatelna cena.

 

Nahled umisteni reklamni plochy

advertising.png

 

Cenik

http://www.gta-multiplayer.cz/cz/advertising/

 

Vyhrazujeme si pravo odmitnout jakoukoliv reklamni kampan (napr. reklamu na konkurencni herni servery). V urcitych pripadech je mozne sjednat i slevu, zalezi na konkretnich podminkach.

 

Pokud vas tato nabidka zaujala, piste prosim na E-mail adresu <!-- e --><a href="mailto:[email protected]" ">[email protected]</a><!-- e -->

Link to comment
Share on other sites

Eh? My jsme nikdy predtim zadnou nabidku reklamy nemeli. Tohle je prvni nabidka reklamy, kterou nabizime. Pokud jsi nekdy psal s zadosti o reklamu, tak pochopitelne, ze jsi nedostal zadnou odpoved, protoze jsme zadnou reklamu na nasem webu nenabizeli.

Link to comment
Share on other sites

A proc to pletes tady? Nejak nerozumim tomu, co tim jako sledujes. Tohle tema je o necem uplne jinem, pokud nemas ani trochu slusnosti, abys nepsal do temat off-topic, tak jak muzes ocekavat, ze se nekdo bude chovat slusne k tobe?

 

----

 

Mimochodem, jestli je tohle mail, ktery jsi posilal, tak ti rovnou rikam, ze tohle opravdu nestoji ani za tu odpoved.

 

Zdravím,

měl bych zájem o uvedenou pozici.

Je mi 19 let,znalost Aj je dobrá.

S přáním pěkného dne Ondřej Láznička.

 

----------------------------------------

Freehosting PIPNI - http://www.pipni.cz/

 

Nenapsal jsi o jakou pozici mas zajem, predstaveni zadny a jeste k tomu pridas reklamu na pipni.cz. To jsi myslel jako naprosto vazne?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
A proc to pletes tady? Nejak nerozumim tomu, co tim jako sledujes. Tohle tema je o necem uplne jinem, pokud nemas ani trochu slusnosti, abys nepsal do temat off-topic, tak jak muzes ocekavat, ze se nekdo bude chovat slusne k tobe?

 

----

 

Mimochodem, jestli je tohle mail, ktery jsi posilal, tak ti rovnou rikam, ze tohle opravdu nestoji ani za tu odpoved.

 

Zdravím,

měl bych zájem o uvedenou pozici.

Je mi 19 let,znalost Aj je dobrá.

S přáním pěkného dne Ondřej Láznička.

 

----------------------------------------

Freehosting PIPNI - http://www.pipni.cz/

 

Nenapsal jsi o jakou pozici mas zajem, predstaveni zadny a jeste k tomu pridas reklamu na pipni.cz. To jsi myslel jako naprosto vazne?

Pro tvoji informaci ze zásad komunikace emailem je slušné přidávat předmět a do předmětu jsem uvedl pozici. Reklamu z pípni mi email přidává sám stím nic neudělám. A abych shrnul ten blaf co jsi napsal říkáš mi že nemám čekat odpověd za něco co v budoucnosti udělám ?

A nic jiného než napsat do jiné témy my nezbývá když nejsi schopen ani odpovědět na SZ.

Link to comment
Share on other sites

Nikde ale nebylo napsano, ze mas cekat odpoved. Tvuj mail jsme proste vyhodnotili jako nevyhovujici, navic jsme vzali v uvahu to, ze jsi zacal spamovat, kdy dostanes odpoved. A i tohle tvoje chovani o necem svedci. Tu volnou pozici jsme uz obsadili nekym, kdo splnoval nase pozadavky a s nimz jsme byli spokojeni. Je mi lito, ze si to beres takhle osobne, ale uvedom si, ze si nemuzes na tu pozici delat nejaky narok, protoze je to pochopitelne na nas, koho si vybereme. Tak to ber trochu s nadhledem a treba ti to vyjde nekdy priste u nejakeho jineho webu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

To máš pravdu nikde nebylo napsáno že mám čekat odpověď ale je minimálně slušnost sdělit uchazeči zda vyhovuje či ne. Nemusíš mít strach že bych měl zájem i nadále. Spamovat ? Bóoože napsal jsem jednu SZ s dotazem na odpověd protože neumíš odpovědět ani na něco co chceš ty navíc jsem potřeboval vědět co a jak kvůli jiné nabídce kterou jsem dostal abych mohl s čistým svědomím říci zda pracuji jen pro ně či naopak. Tím je to tedy uzavřeno dočkal jsem se kýžené odpovědi.

Link to comment
Share on other sites

To máš pravdu nikde nebylo napsáno že mám čekat odpověď ale je minimálně slušnost sdělit uchazeči zda vyhovuje či ne. Nemusíš mít strach že bych měl zájem i nadále. Spamovat ? Bóoože napsal jsem jednu SZ s dotazem na odpověd protože neumíš odpovědět ani na něco co chceš ty navíc jsem potřeboval vědět co a jak kvůli jiné nabídce kterou jsem dostal abych mohl s čistým svědomím říci zda pracuji jen pro ně či naopak. Tím je to tedy uzavřeno dočkal jsem se kýžené odpovědi.

 

Tak to promin no... Necekal jsem ze to budes brat tak vazne. Protoze vetsinou ti, kteri o sobe zvladnout napsat vse dulezite pomoci 8 slov, pouze dokazuji jak vazne minenej je jejich zajem :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...