Jump to content

ostatní Létající Moucha.cz


Ingnition

Recommended Posts

logo_letajicimoucha.png



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adresa: http://www.letajicimoucha.cz

Facebook.png Facebook: http://www.facebook.com/ingnitioncz
Google+.png Google+: http://plus.google.c...423655919749224
Twitter.png Twitter: http://twitter.com/#!/Ingnitioncz
YouTube.png Youtube: http://www.youtube.com/ipserver
deviantArt.png deviantART: http://ingnition.deviantart.com/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Po "smazání" předchozího theardu o mém blogu zakládám theard nový, kde již nebudu spamovat nové články ale pouze je vkládat do tohoto hlavního příspěvku...

Chtěl bych vám představit svůj "nový" blog Létající Moucha.cz, kde naleznete všemožné mé články, reakce, tipy, rady, zamyšlení ale taky informace o mých projektech, či nových videí, vlogů apod. Něco takového dělám poprvé, takže je možné že moje články nebudou tak zajímavé. Každopádně stránky jsou v beta verzi, takže je tam stále plno chyb a nedodělků... Ty se snad brzo opraví. Dále budu velmi rád, když dáte "Líbí se mi" na facebookové stránce http://www.facebook.com/ingnitioncz a budete mě i nadále sledovat...

Edited by Ingnition
  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zdravím,

aktualizuji toto téma z důvodu informování o novém vzhledu LétajícíMoucha.cz, které se převléklo do nového příjemně modrého vzhledu. Zároveň s tím přišel i nový styl psaní článků, včetně jeho prezentace na Facebooku či jiných sociálních sítí.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Zároveň se změnou vzhledu stránek vzniklo i nové logo, které můžete vidět výše. Oproti původnímu logu si myslím je mnohem modernější a svěží, než předchozí hnědé.

 

Doufám že se vám nové změny líbí a budete mě sledovat a číst i nadále... Budu rád, když se přidáte na Facebook.png Facebook: http://www.facebook.com/ingnitioncz, kde přináším ty nejnovější informace spojenou s různými anketami či zajímavostmi. Mimo to budu samozřejmě i rád, když se přidáte i na ostatní sítě či služby, které opět najdete o něco výše.

 

Také bych rád upozornil na zcela nový článek: HLÍDEJTE SI, JAKÝ EMAIL ZVEŘEJŇUJETE NA INTERNETU

 

Ještě jednou děkuji,

Ingnition

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak som tak pozeral ten blog, sú tam nejaké zaujímavosti a všimol som si, že máš nejaký projekt "IPSERVER". Teraz je zatvorený, ale mňa by zaujímalo, jak sa dajú nadstaviť slúchadlá na CS 1.6 . Dosť ľudí to má tak nastavené, že počujú kroky pomaly cez celú mapu. Už som to hľadal, ale nikde nenašiel. Mohol by si niečo takéto napísať :) Moje slúchadlá - Razer Orca

Link to comment
Share on other sites

Jak som tak pozeral ten blog, sú tam nejaké zaujímavosti a všimol som si, že máš nejaký projekt "IPSERVER". Teraz je zatvorený, ale mňa by zaujímalo, jak sa dajú nadstaviť slúchadlá na CS 1.6 . Dosť ľudí to má tak nastavené, že počujú kroky pomaly cez celú mapu. Už som to hľadal, ale nikde nenašiel. Mohol by si niečo takéto napísať :) Moje slúchadlá - Razer Orca

Jsem rád, že se ti můj blog líbí. Projekt IPServer budou stránky, kde nalezneš veškerou databázi videí, které jsem kdy na YouTube nahrál a budou přehledně přidány do kategorií s komentářem... Každopádně tahle stránky vyžaduje spoustu času a ten já momentálně nemám, takže si nejsem jistý kdy stránky spustím. Co se týče toho CSka, nejspíš na to článek neudělám, protože je to věc o kterou se bohužel nezajímám. Samozřejmě k tomu pomůžou kvalitní sluchátka (zvlášť se 7.1 zvukem), ale rozhodně to nemůže slyšet téměř přes celou mapu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

moucha_reklama.pngNový článek: PROCHÁZKA K BUBOVICKÝM VODOPÁDŮM

Dlouho již nebyl žádný „normální“ článek a mě se nyní naskytla příležitost jeden takový článek napsat. V neděli jsme si s přítelkyní udělali procházku k Bubovickým vodopádům. Že o něm slyšíte poprvé?

 

Zkusím vám pomoct menším úryvkem z Wikipedie:

Bubovický potok
(nazývaný též
Břesnice
,
Březnice
nebo
Srbský potok
) je vodní tok v
Českém krasu
, který je ve většině délky v sušších obdobích roku vyschlý. Začíná spojením tří zdrojnic ve vesnici
. Prochází mezi
a
, přes
, kolem
a do
, v němž se vlévá zleva do
. Většina délky toku ve střední části spadá do národní
rezervace Karlštejn.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Celý článek s obrázky si můžete přečíst na adrese:

 

bubovice.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

moucha_reklama.pngNový článek: JSOU LIDÉ CO VĚŘÍ NA KONEC SVĚTA DEMENTI?

Dneska máme 22.11.2012 a myslím si, že je ten pravý čas na nějaký ten článek o konci světa, který by měl nastat přesně 21.12.2012, tedy za 29 dní. Podle názvu článku jste již možná zjistili, že to nebude ten klasický článek o konci světa, který najdete téměř na každém serveru. Já bych se chtěl pozastavit nad faktem, zda lidé kteří na konec světa věří, jsou z určitého hlediska hloupí. K napsání toho článku mě donutil jeden uživatel, který na nejmenovaném fóru napsal, že lidi kteří věří na konec světa jsou dementi.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Celý článek si můžete přečíst na adrese:

 

konec_sveta.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

moucha_reklama.png Nový článek: LIDI, VOLTE SI KOHO CHCETE!

Jak se přímé volby prezidenta blíží, sleduji na internetu spousta názorů, jak tenhle či tamten je špatný a jen ten jeho je ta správná volba. Trošku mě to zaráží, protože přece od toho jsou volby nebo ne? Každý člověk sám za sebe podle svého selského rozumu si může dát hlas svému kandidátovi. Tak proč proboha ty nadávky na Facebook stránkách daných kandidátů? K čemu je to dobrý nebo čím si pomůžete? Vždyť mě to připomíná jako flame v podobě ty posloucháš disco, jsi dement. Má to nějakou úroveň? Nechte každého, ať si zvolí kdo koho chce a nenuťte mu svůj názor. To že vy si myslíte že je správný neznamená, že je stejně správný i pro jiného.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Celý článek si můžete přečíst na adrese:

 

 

 

volba.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Pěkně sepsané články , mají hlavu a patu , což je první věcí sepsaného článku , tudíž nemam žádné negativní postoje proti a přímo naopak , vzhled je "lehký" , precizní , líbí se mi prostředí , působí na mě dobrým dojmem.

Měl bych též delikátní otázku , využívá tvůj blog určitého cms ( redakčního systému ) ?

Co se týče voleb prezidenta , jelikož nejsem plnoletý , tak volit nemůžu , ale ve výsledném faktu bych volit buď Okamuru , ano , někteří ho nechtějí na křeslo prezidenta , z důvodu neúplného češství ( Z části korejec , japonec a z největší části moravák ) , nebo ať zůstane u podnikání , je to spíše alternativní , záleží na každém jaký názor na určitého člověka má , mě se ale jeho názory líbí .

Pokud by se na prezidentské křeslo dostalo nějaké individium , to by to teda dopadlo .

Link to comment
Share on other sites

Pěkně sepsané články , mají hlavu a patu , což je první věcí sepsaného článku , tudíž nemam žádné negativní postoje proti a přímo naopak , vzhled je "lehký" , precizní , líbí se mi prostředí , působí na mě dobrým dojmem.

Měl bych též delikátní otázku , využívá tvůj blog určitého cms ( redakčního systému ) ?

Co se týče voleb prezidenta , jelikož nejsem plnoletý , tak volit nemůžu , ale ve výsledném faktu bych volit buď Okamuru , ano , někteří ho nechtějí na křeslo prezidenta , z důvodu neúplného češství ( Z části korejec , japonec a z největší části moravák ) , nebo ať zůstane u podnikání , je to spíše alternativní , záleží na každém jaký názor na určitého člověka má , mě se ale jeho názory líbí .

Pokud by se na prezidentské křeslo dostalo nějaké individium , to by to teda dopadlo .

Děkuji za krásně napsaný dojem z blogu. Moc mě to potěšilo :)

Link to comment
Share on other sites

moucha_reklama.png Nový článek: OHLÉDNUTÍ SE ZA ROKEM 2012

Rok 2012 je za námi – zda úspěšně či neúspěšně, to už záleží na každém z nás. Z mého hlediska a osoby je to rok, který úspěšným byl. Ne, nebudu zde psát nic o politice, nic o tom jak jde naše země do *píp*, ale konkrétně o tom, jak se mně dařilo na internetu či v reálném životě. Chtěl bych udělat prostě takový přehled toho, co se mi za ten rok 2012 povedlo udělat apod. Takovéhle shrnutí bych chtěl dělat každý rok, je to jak pro mojí potřebu tak i pro vás, koho to trošku zajímá. Nebo spíš, koho zajímám já.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Celý článek si můžete přečíst na adrese:

 

 

ohleduniti2012.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

moucha_reklama.png Nový článek: PRÁCE – ARTCODE.CZ

Mezi mou nejhlavnější a největší grafickou prací pro konec roku 2012 lze označit webdesign internetové agentury Artcode.cz. Úkolem bylo vytvoření jednoduchého a moderního stylu, který zaujme svojí neotřelostí a nevšedností. Součástí grafického návrhu bylo i vypracování loga. Pojďme si tedy různé prvky stránek trošku rozepsat.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Celý článek si můžete přečíst na adrese:

 

 

 

artcode.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

prezentace_blog.jpg

 

Můj blog

www.letajicimoucha.cz je momentálně v přestavbě. Došlo ke kompletní změně vzhledu a opět se poupravilo logo. Momentálně pracuji na vyladění celých stránek, jeho překladu a úpravy všech článků na aktuální šablonu. Vidím to tak, že práci dokončím až začátkem příštího týdne. Je na co se těšit a já doufám, že se vám nová podoba blogu bude líbit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

letajicimoucha1.jpg

 

moucha_reklama.png Nový článek: NOVÁ PODOBA BLOGU + NOVÉ PROJEKTY

Zase po dlouhé době obnovuji aktivitu na mém blogu a to třeba zcela novým vzhledem. Dále připravuji dva nové projekty. Ono vlastně nepůjde ani až tak o projekty, jako spíš o novou sérii videí a to - Let’s Play a tutoriály na grafiku...

 

[Přečíst si celý článek »]

http://www.letajicim...-nove-projekty/

Link to comment
Share on other sites

Ehm,pekný web alebo dlho sa načítavajú stránky

 

 

 

odpočítané 4,3 sec a to mám rychlý internet :d

 

Mne to načítalo za 844ms.

Mohlo to byť rýchlejšie ale stačí :)

Link to comment
Share on other sites

youtube.jpg

 

moucha_reklama.png Nový článek: GOOGLE PREZENTUJE NOVÉ YOUTUBE CHANNELY

Dneska (20.2.2013) zpozorovalo spousta lidí, kteří na YouTube nahrávají svá videa, že jim nešel upload a zmizela možnost si upravit svůj vlastní channel (kanál). Samozřejmě za to může Google, který se v tom zase šťoural – aneb přichází nová podoba channelů s jednotným zobrazením na všech zařízeních. To znamená, že ať se budete na svůj či jiný channel dívat na svém telefonu či tabletu, bude vypadat naprosto totožně jako na počítači. Nová grafická podoba channelu nyní pasuje do nového celkového vzhledu YouTube, který nedávno Google nasadil.

 

[Přečíst si celý článek »]

http://www.letajicim...utube-channely/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

youtube.jpg

 

moucha_reklama.png Nový článek: NOVÁ YOUTUBE HVĚZDNÁ PĚCHOTA

Určitě každý poslední dobou zaregistroval, že se zobrazují na YouTube nové hudební hity. Jenže nejde o hity v tom kladném slova smyslu, ale spíše se to dá přiřadit k hvězdné pěchotě. Jenže pokud se nad tím ale pořádně zamyslíme, je to vlastně geniální. Udělat ze sebe na internetu největšího trapáka a blba je dneska ta nejjednodušší způsob, jak být slavný. Patří sem například PatCrycheer (Patrik Krajčír) nebo jeho „sestra“ NICKY (Nicky Tučková). Tyto dvě osoby jsou z jedné stránky ti nejméně oblíbení na internetu, ale zároveň jsou to ve své podstatě velký géniové.

 

[Přečíst si celý článek »]

http://www.letajicimoucha.cz/nova-youtube-hvezdna-pechota/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...