Jump to content

Webdorf.eu - Tvorba Counter Strike portálů


Skeči

Recommended Posts

1. Máte živnostecký list na tuto činnost?

2. Vaše stránky nejsou optimalizované.

3. Portál v referencích také není optimalizovaný a ani validní.

 

Za toto bych nedal ani 0,50Kč

Portál v referencích má nepřehledný web.

 

Záver: Nejdříve se vše naučím, aby to nějak vypadalo a vše zajistím a pak něco takového začnu dělat.

Link to comment
Share on other sites

1. Máte živnostecký list na tuto činnost?

2. Vaše stránky nejsou optimalizované.

3. Portál v referencích také není optimalizovaný a ani validní.

 

Za toto bych nedal ani 0,50Kč

Portál v referencích má nepřehledný web.

 

Záver: Nejdříve se vše naučím, aby to nějak vypadalo a vše zajistím a pak něco takového začnu dělat.

Něco podobného bych napsal.. mě osobně váš web ani barevně neladí ;)

Link to comment
Share on other sites

Tyvole .. Děláte si srandu ? Ceny moc vysoko nemyslíš ? :d

Instalace a nastavení Counter Strike 1.6 serveru na VPS + webový portál.......4299,-

Todle mě brutálně zaskočilo :d To si u wedosu koupím web za 25 kč pak VPS za 400 a udělám si svůj portál.... a mám to levnější :d a o dost.

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den, chtěl bych vám představit náš tým, který se specializuje na tvorbu Counter Strike 1.6 serverů a herních portálů. Více naleznete na www.webdorf.eu

 

Váš ceník je k smíchu, navíc mě tam dorazila ta Vaše věta "Pokud se vám naše nízké ceny zamlouvají, přejděte do položky OBJEDNÁVKY". Jak se můžete specializovat na tvorbu herních portálů, když Vaše webové stránky a služby jsou otřesné ? Člověk, který Vám za Vaše služby zaplatí bude buď totální tro*l nebo totálně v lihu ...

Link to comment
Share on other sites

Škaredý je ten web a fakt tie ceny sú vysoké.

 

btw tomuto buď nechápem alebo ste kokoti a pýtate za to že nahráte zopár súborov na ftp a kliknete tlačidlo aktualizovať 450kč

 

Aktualizace phpbb fór....... 449,-
Link to comment
Share on other sites

Ten web je otřes. Nemohl jsem se přestat smát když sem ho viděl a navíc nabízet weby za tak vysokou cenu.

 

Ale co mě srazilo ze židle byla tahle věta : "Pokud se vám naše nízké ceny zamlouvají, přejděte do položky OBJEDNÁVKY." To už vážně není co říct. Je mnohem lepší si udělat všechno vlastní a jen nakoupit VPS a mám to skoro zadarmo ,tedy pokud si nebudu kupovat nějakou extrémě dobré VPS. Sorry ale je to příšerný.

Link to comment
Share on other sites

Tento projekt nemá budoucnost akorat okrádá lidi a budou to beztak podvodníci.

o projektu nic nevím, jen mě zajímá, kde si na tohle přišel :)

Kdyby nebyly, tak by měli uvedený živnosťák ne?

Link to comment
Share on other sites

Asi si vážně děláte srandu, co?!

 

O tom, že prezentace Vaší rádoby firmy, kterou nemáte ani jako živnost, je otřesná, nemá ani cenu mluvit. Připadal jsem si jak na těch webech, kde je samá AdSense reklama.

 

Trošku jsem si to pročítal a co je tohle za hloupost?!

Neváhejte a přejděte k nám. S námi ušetříte až 70%. Nabízíme akční ceny, které naleznete v položce CENÍK.

 

Za instalaci Drupalu si brát takové horentní sumy, za instalaci free šablony taktéž, pochybuji o Vaší mentalitě.

 

Zbytečných 20,- Kč za doménu a strávený čas registrací hostingu na Endoře.

 

A to jak tam píšete, že aktuálně máte 3 zakázky je buď pěkná hloupost nebo další šílenost, kterou děláte pouze za umístění banneru na webu.

 

Zamysli se nad sebou a potom se jdi učit, zítra určitě píšete nějakou písemku.

Link to comment
Share on other sites

lol :d :D :d ten web,mno to je hrůza.. a ty ceny ? :o:facepalm:

Tohle nemá budoucnost .. ( Aktualizace phpbb fór....... 449,-

Instalace a nastavení Counter Strike 1.6 serveru na VPS + webový portál.......4299,- - > tak to je teda dobrý :d:D:D )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...