Jump to content

[Nabízím] Dvě domény .eu za 50,- kč !


LPerik

Recommended Posts

Podle mně by tu moderátoři z pawna měli zakázat takovédle věci s tím prodáváním pak tu každy debílek může odrbávat lidi. Možná tak prodej modu na GTA tojo ale todle ne to si tu pak každý může ojebávat lidi jak chce .

Link to comment
Share on other sites

Nevím v čem máte pořád problémy.. já svoje kody dostal.. ojeb to není :) a to že jste si o ně nezažádali dřív jako já je vaše chyba :)

 

 

Jednou je tů napsáno, že balííčky jsou neomezené tak proč by jsem si žádal dřív. :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Nevím v čem máte pořád problémy.. já svoje kody dostal.. ojeb to není :) a to že jste si o ně nezažádali dřív jako já je vaše chyba :)

Panebože on tu psal že akce je do 31.5. tak proč bych měl žádat dřív ?

Link to comment
Share on other sites

Omg jste jak mali detska , No.Wolf tebe fakt nechapu vcem by to melo bejt driv? Kdyz pise do urciteho data ,a v SMS napise ze se mi do 24 hodin ozve tak asi je uplne jedno kdy si ji objednam tu SMS , kriterium sem splnil + prestan offtopicovat , ja sem psal ze mi nic nedoslo protoze chci aby si autor topicu tohoto vsiml .... a poslali mi muj kod , a jestli tu chces machrovat ze jsi svoje kody dostal zaloz si topic neekde jinde ne v Hledam/Nabizim

Link to comment
Share on other sites

No.Wolf takž takto .. Já jsem taky poslal došela mi SMS že za 24 hodin a je to druhý den .... Takže to že tebe to poslali neznamená že to muselo poslat i nám .. A taky de vidět že stím něco máš . S pozdravem Forexin :-)

Link to comment
Share on other sites

Já du psát ... je to malá suma ale když to pošle hodně lidí je to velká suma jak už někdo psal předemnou

EDIT : Teď mi to přišlo před 2 minutkama asi podívejte se taky :)

Link to comment
Share on other sites

:DDD jenomže já nemluvím o tom že si to máte objednat dřív.. ale o tom že já jsem si nechal kody první poslat.. a až potom jsem zaplatil.. chápete a co bych s tím měl? :DDD co bych měl z toho že tu vám malým dětem které nechápou co píšu nabízel domény. Takže číst pořádně! a potom nadávat :) :*

 

a Offtopic? to není offtopic já je jenom bráním, protože jím věřím já jsem to dostal ještě před zaplacením protože jsem si o to řekl... jsem s nimi spokojen, majitel mi odepsal na každou SZ, takže asi tak :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...