Jump to content

návrh [NÁVRH] Počet znakov na príspevok


Recommended Posts

Na jednom diskusnom fóre som videl že limit na príspevok je 250 znakov minimálne, myslím že to by sa mohlo zaviesť aj tu ale napríklad na limit 100 znakov.

 

Nebojte sa, netreba to počítať po jednom :d PHPBB dokáže spočítať koľko znakov ste v príspevku napísali a ak je to pod minimum tak Vám to jednoducho príspevok neodošle.

 

Zabránilo by sa tým príspevkom typu:

 

:thumbup: :thumbup:

 

nice 999999/10

 

Príspevky ktoré by neboli plnohodnotné by sa mazali, napríklad:

 

Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 9999999999*10/10

 

 

Nechajte to tu aspoň 24 hodín aby sa vyjadrila v ankete väčšina aktívnych uživateľov.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

urcite ne protoze i kdyz to je kratka vec tak je obcas dulezita... a jak vyplnis 90 znaku kdyz tva odpoved ma 10? :)

Link to comment
Share on other sites

tak by sa to dalo na 50 znakov napríklad, každá veta sa dá nejako rozvinúť

 

KillBill:

 

si zabil, návody o maximálnom počte 100 znakov? :d

 

 

Drviivá väčšina krátkych príspevkov je totižto len SPAM

Link to comment
Share on other sites

Jak už tady bylo řečeno, co se týče mě, já jsem též proti, jako myšlenka je to sice dobrá už i takové nápady z de byli ale pak se ukázalo, že je to tady na fóru nemožné...důvody? někteří uživatelé dokázali na to odpovědět výstižně.

Link to comment
Share on other sites

Vy jste se snad zbláznili :d Vy chcete tady po dětech, aby psali více textu? No to snad nemyslíte vážně :d oni jsou rádi, když napíšou srozumitelně jednu větu. Natož aby jste je nutili ještě něco rozepisovat :d No to by forum naprosto pohřbilo :d

Link to comment
Share on other sites

Vy jste se snad zbláznili :d Vy chcete tady po dětech, aby psali více textu? No to snad nemyslíte vážně :d oni jsou rádi, když napíšou srozumitelně jednu větu. Natož aby jste je nutili ještě něco rozepisovat :d No to by forum naprosto pohřbilo :d

 

Ale si zober že programovanie nieje pre deti ktoré nevedia ani jazyk krajiny v ktorej žijú ;) A keďže toto je fórum o programovaní tak by to tu malo byť trošku na úrovni a nie ako na 1. stupni ZŠ

Link to comment
Share on other sites

ja myslím že je to vyřešené a že můžete LOCK :)

Uvidíme, počkáme na vyjádření dalších, konec konců nejsem sám zelený :) a modrý...ten taky nese v každém příspěvku určitou hodnotu :)

Link to comment
Share on other sites

Neznášam keď mám niečo rozpisovať... radśej budem ďalej písať SPAM-POST ako 100 riadkový post ako to ma dokonalé a nedokonalé

Taky nějaké slohy nikdo číst nechce. Číst nějaký "5/10", "WoW", "Ne asi", tuplem....

Link to comment
Share on other sites

To je omezovani slova :ble: jsem proti..Myslim ze prispevku typu

 

"toooooooo chceeeeeeeeeeeeem" nejsou tak caste aby se hned kvuli nim omezovaly znaky.

Link to comment
Share on other sites

Nie ľudia by potom začali na konci tej odpovede spamovať smajlíkmi a hociakými písmenami, znakmi atď. alebo bi písali slová v ktorých dajú viac rovnakých písmen za sebou takže určite NIE

Link to comment
Share on other sites

Někdo zde napíše, aby mu lidé hodnotili 1/10 a to mu má každý zkopírovat text a dát mu tam např. 4/10, aby se mu příspěvek odeslal? Je demokracie, tak je každého věc, co napíše a jak dlouhý jeho příspěvek bude. Pokud si ty myslíš, že i krátké odpovědi nejsou na úrovni, tak si toto zaveď sám u sebe, ale mezi nás to prosím netahej.

Spíše místo této naprosté kraviny, bych zavedl tlačítku jako je na facebooku like, tak zde tlačítko Souhlasím/Nesouhlasím, to by si myslím bylo prospěšnější, že by víc uživatelů nepsalo tu samou věc.

Link to comment
Share on other sites

A čo keby to bolo len pre používateľov ktorý majú do 50 príspevkov napr. ?

Tak ať se to zavede, ale v profilu by se to jen aktivovalo, ať si kontroluje délku příspěvků jen ten kdo chce, ale to by vedení zase muselo něco dělat.

Link to comment
Share on other sites

Já bych to změnil .. občas tady jsou přízpěvky ve stylu ":D :D", "GOOOD ! 10/10" jak již bylo psáno .. alespon nejmene 50 znaků .. by dokázal každej napsat a alespon by bylo co cist :d ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...