Jump to content

návrh [NÁVRH]Zákaz citováni předchozího příspěvku


Recommended Posts

Nazdar, už se mi hodněkrát stalo, že čtu nějaký ten topic a nějaký vůl tam pořád cituje předchozí příspěvek (myslím hned nad ním) a zbytečně to bere místo a vypadá to hnusně.. Na ostatních fórech toto pravidlo mají a myslím, že by mělo být i tady..

Link to comment
Share on other sites

Nazdar, už se mi hodněkrát stalo, že čtu nějaký ten topic a nějaký vůl tam pořád cituje předchozí příspěvky a zbytečně to bere místo a vypadá to hnusně.. Na ostatních fórech toto pravidlo mají a myslím, že by mělo být i tady..

myslíš tohle? :d rozhodně jsem pro :)

Link to comment
Share on other sites

Nejsem pro určitě se to tu využije napr v tematu bude 20 odpovedi od ruznych lidí a chcete zdělit něco tomu člověkov např co napsal špatně nebo tak.Jsem prostě pro NE.

Link to comment
Share on other sites

Nejsem pro určitě se to tu využije napr v tematu bude 20 odpovedi od ruznych lidí a chcete zdělit něco tomu člověkov např co napsal špatně nebo tak.Jsem prostě pro NE.

tady jde o to, aby byl zakaz citovani toho hlavniho prispevku.. napr. kdyz nekdo napise o modu, ktery bude mit 2 stranky a nekdo ho bude citovat, tak musis jet zbytecne po strance dolu, aby sis mohl precist dalsi komentare...

Link to comment
Share on other sites

ja s tim nesouhlasim...me osobne vadi kdyz tam je vic jak 1 citace...ale kdyz vidim jak tu maj lidi obcas dlouhy podpisy tak se aspon lip orientuje na co presne uzivatel odpovida

Link to comment
Share on other sites

Já to také dělám, když cituji člověka nad sebou, odpovídám jemu, když necituji odpovídám do tématu (tedy necíleně)

 

Vystiženo.

Link to comment
Share on other sites

Já to také dělám, když cituji člověka nad sebou, odpovídám jemu, když necituji odpovídám do tématu (tedy necíleně)

 

 

Zdieľam rovnaký názor ;)

Link to comment
Share on other sites

Jednoznačne NIE keď chcem odpovedať jednému človekovi a sú tam dvadsiaty ktorý sa niečo pýtajú a ja chcem odpovedať iba jednému tak to citujem aby si ostatný nemysleli že to patrí im a nezúrili :d

Link to comment
Share on other sites

nebo udělat alespoň pravidla těcht ocitování, tj. kdy citovat a kdy ne, aby byl pořádek, ale teď je v tom lidově řečeno bugr

řekl bych spíš bordel ;) ale neřeš..

Zkrátka bych dal třeba že "Citace" bude povolena jen do tří dalších příspěvků ;)

Link to comment
Share on other sites

Na jednom nejmenovaném fóru je to formulováno takto

Zbytečné a dlouhé citace budou mazány a pro Vás to znamená značný postih (i selským rozumem Vám je snad jasné, kdy se citace nehodí a komu to jasné není, bude vyloučen :!: ). Toto pravidlo bylo stanoveno na základě rychlosti fóra, aby se zbytečnými citacemi nezpomalovala rychlost načítání :!:
Link to comment
Share on other sites

Já to také dělám, když cituji člověka nad sebou, odpovídám jemu, když necituji odpovídám do tématu (tedy necíleně)

Ano tak to je, souhlas.

 

Hodně často se stavá že než něco napíšu, tak někdo napíše předemnou, což by pak udělalo bordel. By nastal problém,..např. (použiji náhodná jména)

 

 

Lukáš ValentaKoupil jsem si modrej svetr

--než napíšu a pošlu odpověď--

Patejl Já taky

--poslaná má odpoveď--

Jakob Hodon Kde?

 

Teď to vypadá jako bych se ptal Patajla, přičemž já se ptám LV.

 

Spíš by se mělo, promazávat zbytečné věty z citace nebo zbytečně moc citací. Tohle je sračka pravidlo, které by sloužilo zase jen k buzeraci, nevím co Vás to teď všechny popadlo měnit pravidla. Na dobrém fóru nejsou žádná pravidla potřeba. Spíš bych zakázal to dementní jak furt píšete "No jo no", "souhlasím", "4/10%, atd...Jsou to nic neříkájicí jedno větné přispěvky, to je spam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...