Jump to content

návrh [NAVRH] Pravidlo správa učtu


Guest Mort

Recommended Posts

3. Přezdívka nesmí obsahovat cizí jména, jako například jména známých osobností. (Delete-acc)

 

A důvod? Rozumný??

 

To si nemůžu dát do nicku třeba Napoleon ?

 

Navrhuji toto pravidlo smazat (úplně nanic)

Link to comment
Share on other sites

{L_IMAGE}

tady je ta snaha, kterou nevidíš ;)

Souhlasim se smazánim pravidla ...

PS: Jenže aby tohle prošlo, tak by se muselo začít zajímat o názor uživatelů. ;) Stejně pravidla pokaždý vymyslej modíci a globálové tak, aby vyhovovali hlavně jim :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Já jsem pro smazání-bylo založeno když jsem si dal nick J.F.K.... a nechápu proč kvůli mě dali pravidlo že nesmí mít jméno známe os..

Link to comment
Share on other sites

Souhlasim - pro vasi informacimoje prezdivka porusuje pravidla...sice o tom nikdo nevi ale je to tak...a dycky porusovala...Omen je taky znama osobnost...kdo by neznal dablova syna...

Link to comment
Share on other sites

Souhlasim - pro vasi informacimoje prezdivka porusuje pravidla...sice o tom nikdo nevi ale je to tak...a dycky porusovala...Omen je taky znama osobnost...kdo by neznal dablova syna...

Omen je dabluv syn? :d

Link to comment
Share on other sites

Souhlasim - pro vasi informacimoje prezdivka porusuje pravidla...sice o tom nikdo nevi ale je to tak...a dycky porusovala...Omen je taky znama osobnost...kdo by neznal dablova syna...

Omen je dabluv syn? :d

 

http://www.cheats-area.com/_poo_omen-the-2006_2862_2.jpg

Docela dobrej filmík..

 

a k pravidlu nevím, je to najednu strana třeba neucta k těm lidem třeba takovej napoleon by fakt nebyl happy že ho máš jako nick a apíše tady za něj takoví sračky takže jsem proti a nechal bych todle pravidlo jak je

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...