Jump to content

(Hledám) Nové lidi do teamu


Bary

Recommended Posts

Ahoj...Zakládám nové internetové rádio, a hledám nové lidi do teamu na posty:

 

Moderátor/ka

Zástupce majitele

Ředitel/ka

Webmaster/ka

Grafik

Zprávař/ka

Rosnička

Jingler

Dále také hledáme nové partnery, kdyby jste měli zájem o spolůpráci ozvěte se mi :-)

 

Skype: barymen3

Email: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Kamoš mi akurát písal, že by strašne chcel byť moderátor. Ja som mal rádio len tak ,k de moderoval a išlo mu to dobre. Má 18 rokov. Dám ti jeho e-mail ?

Link to comment
Share on other sites

Hloupost. :) Je tolik amáterských rádii, že tohle se nemá šanci uchytit.

Navíc jsi nenapsal co za to, nikdo nebude zabíjet čas na rádiu, které nemá pointu.

 

Ale přesto ti držím palce...

Link to comment
Share on other sites

Asi 8 mesiacov som pôsobil v PLAY Rádiu ako DJ/Hudobný technik, skúsenosti som mal aj pred tým s internetovými rádiami.

 

Ale pokiaľ nemáš licencie tak NIE.

Link to comment
Share on other sites

Můžeš odpovědět na otázku, zda vaše rádio vlastní licence pro provozování rádia? Tedy OSA a Integram? Jestli ne, tak být moderátorem na takovém rádiu si na triko vezme jen naprostý idiot. A věř, že hlavně OSA ráda kontroluje a vyhledává takovéhle piráty... Stačí tu licenci nemít a věř, že se po tobě povezou hodně dlouho. Byť by jsi už nevysílal.

Link to comment
Share on other sites

xD

No, tak to bude rádio asi hodně vysoké úrovně. Když nám nechceš říct zda má licenci, ukázat webovky, říct jaká je základna, zda máte nějaké studio, co budete hrát, představ svou vizi.

 

Zda se jedna o placené pozice, či zadarmo. Jsou nějací sponzoři, nějaké vize do budoucna,..

Link to comment
Share on other sites

Kámoš měl radio 3 dny vysílal pak skončil přisla OSA varovala ho takže si kup licenci nebo tak dopadneš někde u Poláku to de koupit za 975 kč / měs myslím tak nak.Takže bez toho to nezkoušej ostatní radia jsou zavistivé. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kámoš měl radio 3 dny vysílal pak skončil přisla OSA varovala ho takže si kup licenci nebo tak dopadneš někde u Poláku to de koupit za 975 kč / měs myslím tak nak.Takže bez toho to nezkoušej ostatní radia jsou zavistivé. ;)

978 KC mesicne ? to uz je to fakt radsi lepsi zkusit nelegalne :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...