Jump to content

[SCREENY] Obrázky + ID všetkých SAMP 0.3e objektov


LYRIcS

Recommended Posts

SUpeer :) ale mám taky pocit že čím viac plinie čas, tym viac su tie objekty viac na ho*no..akurát využijem tie house packy a majáčiky :)

Inak bomba že si to tak pekne nascreenoval 10/10

Link to comment
Share on other sites

SUpeer :) ale mám taky pocit že čím viac plinie čas, tym viac su tie objekty viac na ho*no..akurát využijem tie house packy a majáčiky :)

Inak bomba že si to tak pekne nascreenoval 10/10

ale este je dobra ta plynova maska, to ma dostalo :)

Link to comment
Share on other sites

Mám vážně chuť no ..stahovat 100 MB jen abych viděl nové objekty v sampu...ale fajn..díky

co uz :d je to totiz v png tak je to velke, ale do jpg sa mi to vazne davat nechce :d

Link to comment
Share on other sites

SUpeer :) ale mám taky pocit že čím viac plinie čas, tym viac su tie objekty viac na ho*no..akurát využijem tie house packy a majáčiky :)

Inak bomba že si to tak pekne nascreenoval 10/10

ale este je dobra ta plynova maska, to ma dostalo :)

jj využijem na attachobjectoplayer :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

ma to 100 Mb a ted to stahovat nebudu ale tam jsou vsechny objekty? nebo jen nejake pridane? :) podle velikosti bych uveril ze vseci.. pokud jo tak 10/10 ale myslím že se využije jen část objektů tak 15% (užitečných) :)

Link to comment
Share on other sites

ma to 100 Mb a ted to stahovat nebudu ale tam jsou vsechny objekty? nebo jen nejake pridane? :) podle velikosti bych uveril ze vseci.. pokud jo tak 10/10 ale myslím že se využije jen část objektů tak 15% (užitečných) :)

su tam vsetky z 0.3e, kolo 150 ci kolko ich je, a hlavne su tam steny, dvere, okna atd, nejake majaky, plynova maska atd :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mohu se zeptat jak tam ty objekty mohu přidat ? Mam udělanou mapu přes MTA SA a přidanou do pawno scriptu, ale chtěl bych mezi ty objekty co tam už mám nějak přidat i nějaké ty sa-mp rampy. Je na to nějaký editor ?

Link to comment
Share on other sites

Mohu se zeptat jak tam ty objekty mohu přidat ? Mam udělanou mapu přes MTA SA a přidanou do pawno scriptu, ale chtěl bych mezi ty objekty co tam už mám nějak přidat i nějaké ty sa-mp rampy. Je na to nějaký editor ?

do mta nove objekty zo samp nevlozis, jediny sposob ako to spravit je nahradit textury v mta texturami zo samp, napr nejake schody nahradis nejakym tunelom zo samp 0.3. Alebo pouzivaj Map Constructor alebo si najdi nejaky InGame map editor.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

:d neviem či je to stary topic...ale chcem sa spytať...tie nove objekty...keď ich chcem pridať do MTA..mam ich toto v tom RAR cele premiestnit do MTA a nahradiť?? lebo ak to spravim tak mi to ukaže iba v MTA ale ak tie nove objekty dam do serveru tak sa mi tam ukaže tie stare čo boli ešte pred tym nahradenym...ako ich mam pridať?? navod alebo poradiť pls :)

 

EDIT:

jaj...tam su obrazky.. :DDD nemate niekto subor zoz všetkymi objektami... :(( myslim tym RC1-7 :))

strašne by mi to pomohlo :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...