Jump to content

[DISKUZE] Informační technologie v době minulé..


Jakob Hodon

Recommended Posts

Když jsem byl malý, tak nevím kde to táta vzal, ale měli jsme Amigu (Klávesnice byla celé pc do které se strkali diskety a to se propojilo s televizí a ještě s nějakým trafem :d) A tam jsem hrál settlery 1, lotuse a perského prince :d

 

Podobne len sa to volalo ZX Spectrum+ ( Mám to v izbe doteraz :d )

 

zx-spectrum-fist-game.gif

zx-spectrum+.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

To bolo už na PC ale predtým to bola Commodore 1530 ktorú mám ešte doteraz doma aj z hramy ale názvy si nepamätám to som bol malý veľmi :d

 

commodore_c64_tape-recorder-1530-c2n_1.jpg

 

A ešte aj toto tam bolo :d :D

Link to comment
Share on other sites

Moje první byla PlayStation 1. :d To jsem byl ta v 1 třídě? :d Ve škole jsem hrával vlak. Když mě bylo 9? 10? (prostě kolem roku 2002) Tak mě naši koupili s mým příspěvkem PC (256ram, 64mb grafika, 1,6Ghz procák a 80GB hadr), prvně na tom byli windowsy 98, časem XP. Pařil jsem tam AoE2, NHL 02, Worms Armagedon pak Sims 1 a Rise Of Nations, to NHL jsem měl o rok dřív než kompl,

Link to comment
Share on other sites

Já si pamatuju jak sem u babky vždycky faral take 2D motorky na video hrách a pak po ptakach střílel xD .... Jinak taky pamatuji vláček a Doom ... Vláček sme s kámošem před rokem projížděli ve škole byla prdel :p:d

Link to comment
Share on other sites

Můj první počítač měl nak 800 mhz a 128 mb RAM a nakejch 10 gb HDD tedka nevím přesně měl jsem na tom win 98,pak win xp trosku se to sekalo ale jelo to mezi mé nejoblíbenější hry patřilo:

Vlak

Nejvíce ale mě bralo: Jazz Jackrabbit kdo nezná tak musí poznat Jazz Jackrabbit 2 mám dokonce naionstalovanou pořád to jede :d

 

jazz_jackrabbit_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja miloval ten vláček jak psal Lukas to byla suprova hra pak samozrejme mortal kombat 1 a 2, bombermana toho uplne prvniho a jazzjackrabbit 1 a 2 samozrejme ze i Doom a Mario to jsme nejvic hrali ve skole Dooma a Maria :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

nevim kdy to bylo ale worms bylo super jeětě jsem neviděl že by to tu bylo.. :) a jak někdo napsal tak i Super mario pamatuju email od kámoše a tam odkaz na supermario :d krásne ty staré časy :) s pomyělením že jsme prožili ty "základy" IT :):d

Link to comment
Share on other sites

to ste fakt neprozili :d zazil si salovy pocitace? :d mel si doma prvni PC ? :d ne...takze si prozil kus evoluce...ale ne zaklady

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
to ste fakt neprozili :d zazil si salovy pocitace? :d mel si doma prvni PC ? :d ne...takze si prozil kus evoluce...ale ne zaklady

 

kus teda no :d můj rok výroby je 1996 :d a ber to po krvi mí předkové zažili :d

Link to comment
Share on other sites

Můj první počítač měl nak 800 mhz a 128 mb RAM a nakejch 10 gb HDD tedka nevím přesně měl jsem na tom win 98,pak win xp trosku se to sekalo ale jelo to mezi mé nejoblíbenější hry patřilo:

Vlak

Nejvíce ale mě bralo: Jazz Jackrabbit kdo nezná tak musí poznat Jazz Jackrabbit 2 mám dokonce naionstalovanou pořád to jede :d

 

jazz_jackrabbit_2.jpg

 

 

Toto som hral na mojom prvom PC vkuse :d

Link to comment
Share on other sites

Můj první počítač měl nak 800 mhz a 128 mb RAM a nakejch 10 gb HDD tedka nevím přesně měl jsem na tom win 98,pak win xp trosku se to sekalo ale jelo to mezi mé nejoblíbenější hry patřilo:

Vlak

Nejvíce ale mě bralo: Jazz Jackrabbit kdo nezná tak musí poznat Jazz Jackrabbit 2 mám dokonce naionstalovanou pořád to jede :d

 

jazz_jackrabbit_2.jpg

 

 

Toto som hral na mojom prvom PC vkuse :d

ja tiez Jazz Jackrabbit 1 - ku :d

Link to comment
Share on other sites

Můj první počítač měl nak 800 mhz a 128 mb RAM a nakejch 10 gb HDD tedka nevím přesně měl jsem na tom win 98,pak win xp trosku se to sekalo ale jelo to mezi mé nejoblíbenější hry patřilo:

Vlak

Nejvíce ale mě bralo: Jazz Jackrabbit kdo nezná tak musí poznat Jazz Jackrabbit 2 mám dokonce naionstalovanou pořád to jede :d

 

jazz_jackrabbit_2.jpg

Ty vole, ja to taky hrával, jdu si to nainstalovat :d

Moje minulost je dlouhá :d, to byly win 3.0.1x moderní :d strukturu pc si už nepamatuju ale vím, že na tu dobu dělo.

Link to comment
Share on other sites

ja když jsem byl malý tak sem hrál jack jack rabbita(oba díly),bomber mana ale vůbec nejvíc na čem jsem ulítával a ulítávám dodnes a hrál jsem to snad pořád je Transport tycoon (delux samozřejmě ;) ) :lol::d:d:d:d:d:d

320px-OpenTTD.png

Link to comment
Share on other sites

a jeste prince of persia ten uplne prvni dil a pamatuje si tu nekdo z vas Prehistorika ? natom sem ujizdel nejvic ale bavila me jen 1 ta 2 byla divna

Link to comment
Share on other sites

a jeste prince of persia ten uplne prvni dil a pamatuje si tu nekdo z vas Prehistorika ? natom sem ujizdel nejvic ale bavila me jen 1 ta 2 byla divna

Prehistorik byla tenkrát i tak před 6 lety pařba ve stylu dnešního GTAčka :) .. Prince of persia 1 taky .. ale to sem vůbec nemoch udělat :d 1 princ který sem udelal do endu byl asi The Sands of time :d

Link to comment
Share on other sites

No, já jsem ročník 99, takže si ty starší věci tolik nepamatuju :d Ale mysllím, že první hra, kterou jsem na PC hrál byla "Colin McRae Rally 2" a pak asi "Operace Flashpoint: Cold War Crisis".

Jinak pak na nějaký konzoli jsem občas hrál takový ty klasiky, jako Maria, Tanky (jak se ničily cihličky a dostávali se protivníci k sobě :d). No, a pak časem jsem začal hrát i C&C Red Alert 2. Když jsem začal chodit do školy tak jsme v družině hráli Dinu, či jak se to psalo a JackRabita 2.

 

Zvláštní - v družině jsme hráli takovýdle zábavný jednoduchý hry a doma jsem pařil CoD a PoP The Sands Of Time :d

 

No, a když jsem si konečně koupil vlastní PC tak byla technika úplně jinde...

Link to comment
Share on other sites

Kto si toto pametá ? :d

 

Touto mapou som to prestal hrať :d

Jazz Jackrabit jsem dohrál všechny díly i mise :d bylo to lehký nechápu jaktože si to nemoch udělat ... :d

No dobře přiznam se, dělal sem to s cheatama :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...