Jump to content

A je to tu znova?


Guest JAKE47

Recommended Posts

POPROSÍM PREČÍTAŤ CELÉ

Tak a je to tu znovu. Zatiaľ som na fórum chodil len ako návštevník, no rád by som sem chodil normálne, viem že každý si teraz povie vetu "No je tu to decko čo nadávalo na celé fórum a zase chce šancu". Kedysi som sem písal že "som starší už som normálnejší". Hold puberta robí svoje a ja za svoje veľké výkyvy nálady nemôžem.Nechcem sa zase vyhovárať nato že za všetko môže puberta ale z 80% som na vine ja.Chcel by som dostať ešte jednu šancu. Do ničoho nejdem nikoho nútiť ale znormálnil som sa a pokiaľ nikto do mňa nebude skákať tak vás nebudem otravovať. Stačí mi úbohé členstvo na fóre.

Nebudem sa nikomu vnucovať, ak ma tu nechcete, normálne mi to povedzte a ja odídem ale chcel by som ešte šancu.

 

 

This post has been posted by Jakubes.

 

 

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Guest Danny-ho 2. účet
Lol.. jako nic proti ale svadet svoje chovani na foru na pubertu :laugh: a ty uz si byl vubec v puberte jo "affraid"

Taktiež mato trocha rozosmialo, nič také som nikde ešte nevidel :d

Link to comment
Share on other sites

Lol.. jako nic proti ale svadet svoje chovani na foru na pubertu :laugh: a ty uz si byl vubec v puberte jo "affraid"

+1

Kolik si tady za tu dobu co na fóru sem chtěl šancí že píšeš teprv druhou? Když tady řeknu že mi tady budeš vadit nic se nezmění, tak si tu tvojí šanci vem.

Link to comment
Share on other sites

Lol.. jako nic proti ale svadet svoje chovani na foru na pubertu :laugh: a ty uz si byl vubec v puberte jo "affraid"

 

puberta je proces kedy človek dospieva. V tedy sú možné aj výkyvy nálady, hyperaktivita apodobné blbosti. Vtedy je ta "mládež" taká strašne moc "aktívna" :)

Link to comment
Share on other sites

Lol.. jako nic proti ale svadet svoje chovani na foru na pubertu :laugh: a ty uz si byl vubec v puberte jo "affraid"

 

puberta je proces kedy človek dospieva. V tedy sú možné aj výkyvy nálady, hyperaktivita apodobné blbosti. Vtedy je ta "mládež" taká strašne moc "aktívna" :)

 

Tady se ale baví o demenci a né hyperaktivitě. A neříkej že si byl v 11ti v pubertě :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Lol.. jako nic proti ale svadet svoje chovani na foru na pubertu :laugh: a ty uz si byl vubec v puberte jo "affraid"

 

puberta je proces kedy človek dospieva. V tedy sú možné aj výkyvy nálady, hyperaktivita apodobné blbosti. Vtedy je ta "mládež" taká strašne moc "aktívna" :)

 

Tady se ale baví o demenci a né hyperaktivitě. A neříkej že si byl v 11ti v pubertě :facepalm:

 

nebol, vtedy som bol "dement". To si priznám a nebudem tu niekoho presviečať.

Link to comment
Share on other sites

Uvažoval jsem o ano, ale protože si protiřečíš tak uvažuju o ne.

 

Zatiaľ som na fórum chodil len ako návštevník

http://img856.imageshack.us/img856/6074/chujpan.png

 

áno, prišiel som sem ale napísal som iba valentovi o jednom kšefte. A Vždy ma ignoroval. Ja som prišiel o 6 domén z ktorých som nedostal ani cent. Tak si všimni moju situáciu

Link to comment
Share on other sites

Uvažoval jsem o ano, ale protože si protiřečíš tak uvažuju o ne.

 

Zatiaľ som na fórum chodil len ako návštevník

http://img856.imageshack.us/img856/6074/chujpan.png

 

áno, prišiel som sem ale napísal som iba valentovi o jednom kšefte. A Vždy ma ignoroval. Ja som prišiel o 6 domén z ktorých som nedostal ani cent. Tak si všimni moju situáciu

Dobre ti tak nemas byt d*bil :facepalm:

Proste se tu jak deb*l neptej "mam tu zustat? Q.Q" jestli chces tak zustan ale uz ted se da predpovedet ze budes muset odolavat jistemu odporu ^^

Link to comment
Share on other sites

Dobre ti tak nemas byt d*bil :facepalm:

Proste se tu jak deb*l neptej "mam tu zustat? Q.Q" jestli chces tak zustan ale uz ted se da predpovedet ze budes muset odolavat jistemu odporu ^^

To mě se právě líbí že se přiznal hned po registraci. Aspoň bude vědět na čem je.

Link to comment
Share on other sites

Killer, ja sa len pýtam či sem môžem občas zájsť, svet IT je premňa dávno stratený. Radšej idem von s...to je jedno nenapíšem s kým lebo zase by som bol terčom posmechu :):facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Killer, ja sa len pýtam či sem môžem občas zájsť, svet IT je premňa dávno stratený. Radšej idem von s...to je jedno nenapíšem s kým lebo zase by som bol terčom posmechu :):facepalm:

Mne je to jedno lebo ja sem už dobrého polroka nechodím, sem chodia deti čo nepoznajú život a sedia 24hod za pc,prečo by si sa mal stať terčom posmechu ? Sa vyjeb na takýchto sprostých ludi nech sa radšej pozrú na seba...

Link to comment
Share on other sites

Hold puberta robí svoje a ja za svoje veľké výkyvy nálady nemôžem

 

Mužeš za svoje výkyvy nálad a pokud máš s tím problém můžeš si zajít k psychologovi :d

 

 

Určitě to dopadne jako minule, předminule, předpředminule :d uděláš tu reklamu na svoje konkurenční forum a skončíš zabanován :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...