Jump to content

návrh [T!P]:Nápad na rokovanie 1


Recommended Posts

Takže som zato aby sa prerokovalo odomknutie a nejake výrazne umiestnenie tohto tutu:

http://pawno.cz/viewtopic.php?f=15&t=11862&hilit=tut+hledat

Už som to spomínal kazlikovy no ako som písal v mchate má bujárnu náladu a dovolil si mi nereagovať na požiadanie aby začalo rokovanie v tomto smere!

 

Čo to je za topic?

Tento topic bol tutorialom na používanie tlačítka hladať a jeho funkcii. Podľa mňa veľmi pekne rozpísaný a plánoval som spraviť poprípade aj videotutorial!

 

Kto ho zablokoval?

Tak to netuším ale prístup doň nemajú zrejme ani modici lebo ho nemohol zhliadnuť ani náš velectený kazlik.

 

Kde by mal byť umiestneny link na tutorial?

Myslím že niekde výraznejšie napríklad hneď nad MiniChatom a pri každom zakladaní help topicku by sa to malo zjaviť - nejaka tabulka kde by bolo nutné odkliknuť že skúšal hladať pomoc ale neuspel ani na googli ani cez interne ledat tlačítko.

 

ako by to malo vyzerať:

 

<====|[Mchat]|====>

 

 

<====|[Príspevok]|====>

 

 

 

Samozrejme v tom príspevku by sa do toho dialogu dosadil aj link na návod ako hladať :!:

Suhlasíte s pridaním a uskutočnením môjho návrhu :?:

 

Ps:myslím že by to mohlo alespoň trošku zvýšiť gramotnosť fóra a znížiť spam lamamy.

 

Chcem aby sa to prerokovalo hlavne medzi vedením fóra ale chcem vedieť aj názor normálnich uživateľov

 

Edit:

Mohlo by sa obmedziť že po určitom počte príspevkov by sa to nezobrazovalo ;)8-):klidek:

Link to comment
Share on other sites

ja souhlasim s tim nad mchatem...ale s tim jak se to pta jestli si pouzil google...to mi prijde na hodno...a hlavne by se to muselo nakodovat jenom pro urcity sekce...

Link to comment
Share on other sites

Jo možná bych se pak i podujal to nakódovať ale zaprvé by sa musel odblokovať ten topic . A zadruhe odsúhlasiť ale hovorím som zvedavý na názor uživatelov ale chcem ak bude dosť aby ste to tam hore skúsili prerokovať beztak konečne rozhodnutie nepadne odnás uživatelov ale z vás vedenia fóra.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...