Jump to content

[Hledám] Lidi na nový server


skoppanek

Recommended Posts

Zdravím,

 

rozjíždíme jeden nový GTA server... zdá se to jako "ok další amaterský server s 10 lidmi když se zadaří" ale já říkam ne. Nemůžu nic moc psát ale pokud chcete se někdo podílet na projektu s naší skupinou (Na Youtube nás sleduje circa 15 000 lidí) napište mi na skype - scottanek nebo email [email protected]" "

 

Co Vám můžeme nabídnout?

+ Být v kreativním týmu a poznat nové kamarády

+ Zveřejnit se a to poměrně dost

+ Možné finanční odměny

+ A až jednou dobyjeme internet můžete si říct "Byl jsem u toho"

 

Co od vás požadujeme?

+ Znalosti v pawnu

+ Věk minimálně 14+

+ Vyznat se ohledně tvorby GTA Serveru

 

Server máme zatím 100 slotový nakoupeny teď tuším na 1/3 roku. Takže se jen tak nerozpadneme.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

proc bys nemohl? potencionalniho zajemce by to mohlo zajimat co to je za kanal...

 

 

 

No asi tak nějak.Myslím,že s kecama o kanálu,který nechceš zveřejnit,ten server poletí směr dolů.

 

Ps:A nebo asi tak,až ho sem dáš,tak se budu bavit :d

Link to comment
Share on other sites

Ne, nemáme vlastní mod. Chceme něco že když už ten hráč přijde ať ho to donutí se připojit znovu! :)

 

 

No chápu,ale jestli máte Rze,nebo nějakou ptákovinu,co už vyšla,a všichni ji znají,tak nevím,jestli se ti tam někdo zabydlí.Napiš jaký máš mod,jestli to bude nějaký slušný,tak možná tam nějakou tu dobu budu.

 

___________

Ptákoviny neberu.Jako např.jailbreak,nebo prison sector,a podobně.

 

Jestli tam máš druh:Rze,samozřejmě slušné Rze.Nebo je upravené,a nebo spíš nějaký zcela nový mod,tak mě můžeš čekat :d

Link to comment
Share on other sites

Ne, nemáme vlastní mod. Chceme něco že když už ten hráč přijde ať ho to donutí se připojit znovu! :)

 

 

No chápu,ale jestli máte Rze,nebo nějakou ptákovinu,co už vyšla,a všichni ji znají,tak nevím,jestli se ti tam někdo zabydlí.Napiš jaký máš mod,jestli to bude nějaký slušný,tak možná tam nějakou tu dobu budu.

 

___________

Ptákoviny neberu.Jako např.jailbreak,nebo prison sector,a podobně.

 

Jestli tam máš druh:Rze,samozřejmě slušné Rze.Nebo je upravené,a nebo spíš nějaký zcela nový mod,tak mě můžeš čekat :d

 

Server není ani veřejný takže ti říkám že tam není nic scripty atp.. cosik jsem zkoušel s kamarádem ale nic moc..

 

Nevím zda to tu píšu nezřetelně.. ale hledám lidi kteří mi buď nějakým způsobem "prodají" nebo udělají mod. Psal jsem jim že bych si představoval nějaký s možnostmi povolání ale zaměření více na různe typy mafie každá jinou funkci atp..

Link to comment
Share on other sites

Ne, nemáme vlastní mod. Chceme něco že když už ten hráč přijde ať ho to donutí se připojit znovu! :)

 

 

No chápu,ale jestli máte Rze,nebo nějakou ptákovinu,co už vyšla,a všichni ji znají,tak nevím,jestli se ti tam někdo zabydlí.Napiš jaký máš mod,jestli to bude nějaký slušný,tak možná tam nějakou tu dobu budu.

 

___________

Ptákoviny neberu.Jako např.jailbreak,nebo prison sector,a podobně.

 

Jestli tam máš druh:Rze,samozřejmě slušné Rze.Nebo je upravené,a nebo spíš nějaký zcela nový mod,tak mě můžeš čekat :d

 

Server není ani veřejný takže ti říkám že tam není nic scripty atp.. cosik jsem zkoušel s kamarádem ale nic moc..

 

Nevím zda to tu píšu nezřetelně.. ale hledám lidi kteří mi buď nějakým způsobem "prodají" nebo udělají mod. Psal jsem jim že bych si představoval nějaký s možnostmi povolání ale zaměření více na různe typy mafie každá jinou funkci atp..

 

:boss: LoL,další citace,znám jednoho,který má dobrý mod,ale museli by jsme se ohledně toho modu domluvit přes skype,nebo fb!Podrobnosti o tom modu tu nenapíšu!

Link to comment
Share on other sites

Vás nesleduje ani 1000 lidí.. Na každom videu 200 vzhlednuti..

 

 

 

Toho sem si nevšiml,až tam bude tak 5 000,něco napíšu :d,ale o tom modu ti dám podrobnosti skkopanek.

 

 

Kontakt:

 

Martus Zekee-Skype

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...